Skocz do zawartości
Surff

Jakiego Athlona Xp1700 wybrac???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jutro jade kupic proca ATHLONA XP1700+ w BOX i mam do was lamerskie pytanie. Czy możecie mi skrobnąć jak mam patrzec na oznaczenia aby wybrac najlepszego proca? Jaka serie wybrac, a z jaka dac sobie spokoj.

Wiem ze w necie jest sporo na ten temat jednak czytajac to forum widze ze jestescie full profesjonalistami. Dopiero zaczynam sie bawic w O/C kupiłem juz sobie płytę główną , pamiątki Kingstona i jutro czesc najwazniejsza procek.

 

Sorry za lamerstwo, ale zalezy mi na fachowej odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon XP AXDA1700DUT3C 0.13

 

W Sirius.pl znalazłem takiego proca. Co o nim sądzicie?

Że to t-bred B0 na napięciu 1.6V ;).

Przy wybieraniu proca do OC liczy się druga linijka :). Na górze obchodzi Cię tylko to czy jest DUT3C (1.6V) czy DLT3C (1.5V). No i jeśli jest DLT3C to seria proca (np. JIUHB) musi wyglądać tak: JIU*B. Jeśli byłaby np. AIUGA to masz do czynienia z jądrem A0, którego nie warto brać ;). BTW A0 już maaało jest na rynku :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jutro jade kupic proca ATHLONA XP1700+ w BOX i mam do was lamerskie pytanie. Czy możecie mi skrobnąć jak mam patrzec na oznaczenia aby wybrac najlepszego proca? Jaka serie wybrac, a z jaka dac sobie spokoj.

Wiem ze w necie jest sporo na ten temat jednak czytajac to forum widze ze jestescie full profesjonalistami. Dopiero zaczynam sie bawic w O/C kupiłem juz sobie płytę główną , pamiątki Kingstona i jutro czesc najwazniejsza procek.

 

Sorry za lamerstwo, ale zalezy mi na fachowej odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

http://lowyat.isentral.com/guides/athlonxp/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grupowiczów, to mój pierwszy post na tym forum.

 

Na stronie do której link podał reed zdziwiła mnie jedna rzecz. Autor pisze "Choose a “27” ,”25”, “26” instead of “24” and “28”. " Nie rozumiem dlaczego mam kupować 25 zamiast 28(chodzi oczywiście o 8 i 9 cyferke)?

 

Co sądzicie o procesorze

AXDA1700DLT3C 9740897280397 JIUHB0308XPMW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh- Reed- widzę że co topic wklejasz tego linka  :D Może więc jesteś zainteresowany kupnem dokładnie takiego procesora jak w tamtej tabelce- szprzedaję na allegro.

Dlaczego wczesniej mi tego nie powiedziales ? :?

Mam juz zakupionego z 8 tygodnia i to U

Ale nie chce mi sie juz mieszac ze sprzedawaniem i kupowaniem innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...