Skocz do zawartości
Mateoosh

Czy wykasować wszystkie posty z oślej łączki??

Czy wykasowac wszystkie posty z oslej?  

  1. 1. Czy wykasowac wszystkie posty z oslej?

    • Tak, wszystkie
      14
    • Nie
      27
    • Tak, ale zostawic pare ciekawszych
      21


Rekomendowane odpowiedzi

zaglosowalem na tak, ale nie jestem do konca tego zdania, bo to nie ma wiekszego sensu, niech juz sobie nabijaja o i tak nie jest wazne (nie dla mnie i wydaje mi sie ze nie dla normalnych ludzi). Po co kasowac cos co juz jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglosowalem na tak, ale nie jestem do konca tego zdania, bo to nie ma wiekszego sensu, niech juz sobie nabijaja o i tak nie jest wazne (nie dla mnie i wydaje mi sie ze nie dla normalnych ludzi). Po co kasowac cos co juz jest...

W sumie to jestem tego samego zdania :). Tyle że ja nie zagłosowałem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie da sie w usunac oslej podliczania postow?

 

jak dziala phpBB forum niestety nie wiem, ale moze jest taka opcja.

 

Bo trzeba by bylo kasowac osla regularnie, co podwaza sens jej istnienia, bo kasowane by byly tez tematy aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odpowiedzielm na NIE - bo:

 

- kto mialby uznac czy dany temat jest ciekawy czy nie i jakimi kryteriami mialby sie kierowac

 

- komu by sie chcialo czytac wszystko zeby dokonac selekcji

 

- nie rozumiem co komu przeszkadza ze ktos ma duzo "pustych" postow w liczniku - wychodzi na to ze bardziej ci ktorym to przeszkadza zwracaja uwage na cyferki niz ci ktorzy sobie nabiaja "puste" posty

 

- IMO lepiej niech ludziska smieca na 1 forum (OSILE) niz na wszystkich innych

 

- IMO to wlasnie rozbudowany OSIOL powoduje ze duzo ludzi przychodzi na forum - najpierw poszaleja na OSLE a potem naucza sie troche tego i owego przegladajac fora tematyczne

 

- jak juz kasowac to niech to bedzie automatyczne a nie uznaniowe - czyli np po 6 miechach znika dany watek (mechnizm jakna forum testowym)

 

- i ogolnie jestem na NIE bo nie po to sie czasmi tu produkowalem zebym teraz mial mniej postow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

- i ogolnie jestem na NIE bo nie po to sie czasmi tu produkowalem zebym teraz mial mniej postow :P

Ten najwazniejszy powod przewazyl :wink:

zdecydowanie :lol:

 

a tak na serio - juz kiedys pisalem zeby nie bylo cyferek oznaczajzcych liczbe postow i pisalem tez zeby posty na OSLE znikaly same po pewnym czasie i jeszcze cos tam pisalem - zreszta sporo ludzi mialo rozne pmysly ale jest po staremu i niech tak zostanie - chyba ze brakuje miejsca na HDD serwera TWEAK to moznaby pomyslec o autoamtycznym kasowaniu oslo-postow (ale po jakims normalnym czasie)

 

a ze ktos kto ma 1000 postow zapyta o cos "prostego" - chyba ma do tego prawo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wiem ze taki bajerek jest raczej nierealny ale byloby najs gdyby widoczne bylo okno z informacja dot iloscia postow na kazdym z dzialow forum

2

3

4

5

8

9

7

5

3245

 

heheeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wiem ze taki bajerek jest raczej nierealny ale byloby najs gdyby widoczne bylo okno z informacja dot iloscia postow na kazdym z dzialow forum  

2

3

4

5

8

9

7

5

3245

 

heheeh

Tez rozwiazanie, ale poco utrudniac i bardziej komplikowac, neiprosciej poprosty wylonczyc licznik postow pod awartem - statystyki by zostaly perzeceiz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. ja nie glosuje bo sam mam dylemat. z jednej strony jestem za tak.... a z drugiej na nie.

osla jest smieszna, lubie ja czytac i czesto dopisze swoje 2 zdania na jakis temat.

jezeli chodzi o reszte to przegladam zawsze modyfikacje, chlodzenie i sprzet.

reszta mnie nie interesuje. zapewne po wykasowaniu postow z oslej

spadlyby wiekszosci cyferki w liczniku... ale czy to jest jakies rozwiazanie

z sytuacji? mam wrazenie ze wg Was liczba postow jest odzwierciedleniem

wiedzy. a wiadomo ze tak nie jest. uwazam ze robicie bledne kolo,

ktore nie ma sensu. Licznik powinien zostac, a posty z oslej

nie powinny byc usuniete. juz mam swoje zdanie. glosuje na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a moze by tak podzielic forum na podfora :D znaczy na mniejsze sekcje, gdzie osobno by byly liczone glosy, a ogolna ilosc glosow w profilu i przy zliczaniu liczby glosow do miana "staly uczestnik" or sth. Tu by bylo jasne kto gdzies sie udziela i nie bylo by tekstow, ze jak masz xxx glosow to powinienes sie znac.

(A skad ma sie ktos znac ktos na np. modowaniu budy, skoro jest maniak chlodzenia wodnego (tylko przyklad)).

Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osla to juz historia :) to tak jakby spalic jedyny egzemplarz ksiegi sprzed 500 lat ;)

zreszta jak tak Wam to przeszkdza to usuncie licznik i po problemie, no chyba ze tez lubicie popatrzec na kto i ile :) :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo osobie ktora ma 100 postow mniej zalezy na

liczniku jak tej co ma 1000. pozwolcie sie wypowiedziec tym

co troche tutaj pisza, sa na forum jakis czas a nie tydzien.

np ja nie chce miec w plecy tego co tutaj pisze przez ten czas,

a za postfuckera sie nie mam. gdybym nim byl byloby tego wiele

wiecej......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze z inicjatywy reed'a :). Klika Ciekawych tematów można by zostawić.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=27280

 

Delikatnie zmodyfikowalem ankiete

reed

Wg mnie najnormalniejsze w świecie byłoby gdyby posty z oślej nie liczyły się do ogółu...

 

Na innych forum na którym siedzę regularnie właśnie tak jest i nikt nie narzeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem idei całej sprawy. Co wam to przeszkadza ze ktoś ma 1000, 2000, 10000000000 postów, zazdrościcie czy co :roll: ? Ja wogóle na to nie patrze i jest dobrze. Chcę również zauważyć iż są już o tym dwa topiki w sam raz do bicia postów a niby założone przez posto abstynentów - błędne koło.

Głosowałem na NIE bo podzielam zdanie benka i ArthJ, nie po to "produkuję" się na forum aby teraz kosować to co napisałem nich inni będą mieli możliwożć zapoznac się z tym :mrgreen: . Zresztą wielu forumowiczów ma duże liczniki nie z powodu postojebstwa ale stażu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze z inicjatywy reed'a :). Klika Ciekawych tematów można by zostawić.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=27280

 

Delikatnie zmodyfikowalem ankiete

reed

Wg mnie najnormalniejsze w świecie byłoby gdyby posty z oślej nie liczyły się do ogółu...

 

Na innych forum na którym siedzę regularnie właśnie tak jest i nikt nie narzeka...

 

Dokładnie tak bym zrobił 8) .

 

Jak by co to głosowałem na nie , ponieważ niewidzę potrzeby kasowania całej oślej. Jeśli chce się ograniczyć postofuckerstwo to najlepszy będzie powyższy sposób 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wstrzymam od glosu.

Wisi mi to czy ktos ma 1 czy 1000 postow. Nie liczy sie ilosc ale jakosc postow. Jak ktos nawet z 1000 pisze jakis glupi temat na sprzecie to i tak sie mu odpowie albo powie zeby poszukal bo juz bylo.

Niech sobie ludzie nabijaja posty. Mi to nieprzeszkadza bo i tak nie patrze na ilosc postow.

Jezeli komus to przeszkadza to powinien cos zrobic ze soba bo wychodza nawierzch zwierzece instynkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez rozwiazanie, ale poco utrudniac i bardziej komplikowac, neiprosciej poprosty wylonczyc licznik postow pod awartem - statystyki by zostaly perzeceiz ....

Na naszej sieci jest forum o Counter Strike'u, i tam właśnie nie ma licznika postów oraz informacji o tym, czy użytkownik jest początkujący, zaawansowany itp. Problemów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze tutaj zadnych problemow. sami sobie je stwarzacie.

dajcie sobie siana bo to jest az smieszne. licznik na oslej mozna

wylaczyc. ale na innych ma byc i koniec :P

a to dlatego ze ilosc postow jest dosyc istotna wg mnie.

a sami sie domyslcie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za nie wliczaniem postów z oślej, lub całkowitym usunięciem licznika postów. gdy ktoś pyta o coś na forum, to zdarza sie, ze otrzymuje sprzeczne odpowiedzi. naturalną rzeczą jest, ze odpowiedź człowieka który ma wiecej postów bedzie wyglądać bardziej wiarygodnie. niestety czasem liczba postów nie idzie w parze z wiedzą...

 

kasowanie postów z oslej jest złym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W watku rownoleglym juz wczesniej zaproponowalem wylaczenie postow z oslej z "klasyfikacju generalnej". Moze zrobimy nowa ankiete?

 

Ja nie mam kompleksow, ale jak ktos mi radzi, to chcialbym wiedziec czy sie zna na temacie czy tez nie i pewnym wyznacznikiem sa przeciez te posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hheeeeeh eeeee nabilem se posta na oslej !!! jeeeeeee

 

 

tak na serio :

 

siedze glownie na chlodzeniu i modach , czasem cos skrobne na oslej

 

nie zalezy mi na liczniku :?

 

wywalcie licznik , wywalcie zawartosc oslej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to w sumie zwisa ;) chociaz pewnie stracilbym z jakas setke ;) no, ale coz :) :) :) Reed'a i tak nie dogonie hehe... poza tym lepiej by bylo wywalic licznik, zamiast tego dodac mozliwosc flasha w avatarku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na NIE:

Bo usunięcie tematów z Oślej nic nie zmieni... powiem więcej, posty będą sie dublować po niedługim czasie. Poza tym, niektóre zostawic... już widze dyskusje i kłótnie o to dlaczego tamten wyrzuciliśie a ten nie.

Mam wrażenie że sprawa rozbija sie wyłącznie o ten zasrany licznik..

Ktoś z was wogóle zwraca na to uwagę ? Bo ja jakoś niespecjalnie. Trochę siedze na forum i mniej wiecej wiem kto pisze z sensem a kto nie. Poza tym, jak ktoś sobie chce sobie podkręcić licznik to i tak będzie pisał różne głupoty na niezależnie jakim forum, przy najmniejszej okazji...

Ogólnie kasowanie postów uważam za zły pomysł, wynikający jedynie z zazdrości coniektórych userów.

 

Tak jak ktoś zaproponował, wyłączyć licznik na oślej albo wogóle go zlikwidować... Proste

 

Trochę szkoda tlenu na takie dywagacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...