Skocz do zawartości
Mateoosh

Czy wykasować wszystkie posty z oślej łączki??

Czy wykasowac wszystkie posty z oslej?  

  1. 1. Czy wykasowac wszystkie posty z oslej?

    • Tak, wszystkie
      14
    • Nie
      27
    • Tak, ale zostawic pare ciekawszych
      21


Rekomendowane odpowiedzi

ehhh, TAKIE POSTULATY, JAK WYLACZENIE OSLEJ Z LICZNIKA BYLY JUZ XXXXXXXXXXXXXXX RAZY!!!

I JAKOS NIKT SIE TYM NIE ZAINTERESOWAL :/

MYSLE, ZE MOZNA ZAGLOSOWAC NA TAK I ZACNZIEMY Z OSLA OD POCZATQ, BO TERAZ I TAK SYF JET NIESAMOWITY.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie dorzucić swoje dwa słowa:

W/g mnie nie ma sensu kasowania postów, bo problem zrodził się w ilości postów a nie ich zawartości merytorycznej.

Prawdą jest, że co niektórzy użytkownicy o stażu coś ok tygodnia mają po 100-200 postów lecz czy ktoś zadał sobie trud by zobaczyć o czym są te posty, może wnoszą coś nowego do dyskusji, a może są na zasadzie "walę posty aby być gostkiem co dużo się zna i ma full postów jestem kimś".

Proponuję podzielić użytkowników forum na grupy :

- administratorzy

- moderatorzy

- użytkownicy

z zaznaczeniem kto kiedy dołączył.

Nie będzie wtedy nabijania postów i walczenia o status użytkownika, a wiedzę będzie się oceniało po jakości wypowiedzi a nie ich ilości.

Jest to moje osobiste zdanie, gdyż przeglądając to forum, od jakiegoś czasu uważam że jest pewien krąg osób które mają coś ciekawego do powiedzenia i na tej podstawie robię klasyfikację poziomu umiejętności danego osobnika, czasami jest tak że post osoby mającej xx postów jest o wiele ciekawszy od postu osoby mającej xxx czy xxxx postów, bo nie sztuką jest pisac, sztuką jest napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm w sumie to moim zdaniem najlepsze byloby jednak wywalenie zawartosci łączki bo forum na pewno by przyśpieszyło (w tym sławna opcja szukaj :wink: ). A po wykasowaniu usunac licznik na oslej. Tak, wiem, że wiele do dyskusji nie wniosłem, ale przecież nabiłem kolejnego posta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm w sumie to moim zdaniem najlepsze byloby jednak wywalenie zawartosci łączki

i tu sie z toba nie zgadam, na laczce jest wiele ciekawych i dobrych tematow, chociazby o unii europejskiej. Po za tym osla to prawdziwa skarbnica linków do fajnych/smiesznych zdjec/stron/flash/programow itd. zal by bylo to usuwac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HWD POST FAKEROM :twisted:

teraz wlasnie widac jaki poziom prezentujesz, niedosyc ze obrazasz wielu ludzi to na dodatek z bledem ortograficznym. Pierw sie naucz pisac o potem sie rejestruj na forum (to slowo na "H" pisze sie przez "CH" :!: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HWD POST FAKEROM :twisted:

teraz wlasnie widac jaki poziom prezentujesz, niedosyc ze obrazasz wielu ludzi to na dodatek z bledem ortograficznym. Pierw sie naucz pisac o potem sie rejestruj na forum (to slowo na "H" pisze sie przez "CH" :!: )

ta... ja robie po prostu dokladny cytat z murow,(pozatym to HWD Imo lepiej wyglada niz CHWD ale to moje zdanie), wiem jak sie ch**, nie martw sie, nie musisz mnie uswiadamiac :?.

 

--------------------------

Ok jesli poprawi Ci to humor to poprawilem na CHWD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HWD POST FAKEROM :twisted:

teraz wlasnie widac jaki poziom prezentujesz, niedosyc ze obrazasz wielu ludzi to na dodatek z bledem ortograficznym. Pierw sie naucz pisac o potem sie rejestruj na forum (to slowo na "H" pisze sie przez "CH" :!: )

ta... ja robie po prostu dokladny cytat z murow,(pozatym to HWD Imo lepiej wyglada niz CHWD ale to moje zdanie), wiem jak sie ch**, nie martw sie, nie musisz mnie uswiadamiac :?.

to gut :wink: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można kilka ciekawszych zostawić, a resztę wykasować

tylko powiedz mi jakimi kategoriami bedzie sie ocenialo czy post jest warty zostawienia czy nie, oraz kto przeczyta te wszystkie posty.

 

Bo moim zdaniem twoja propozycja jest "ciut nierealna" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...