Skocz do zawartości
Sid

[soft - Pocket Pc] Baza Tankowań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Swego czasu zrobiłem sobie na "poketacza" mały program, który działa dzielnie jako baza tankowań. Dzięki temu za każdym razem gdy tankuję mogę zobaczyć kilka danych statystycznych.

 

Ot, pomyślałem, że może kogoś zainteresuje i sam go będzie używał.

 

Żeby nie mówić na sucho, screen:

 

Dołączona grafika

 

Link do krótkiego opisu i howto: http://sid.iglu.cz/?page_id=36

 

Link do pobrania: http://sid.iglu.cz/Baza/Bazatankowan.zip

 

UWAGA!

Do działania wymaga zainstalowanego Compact Framework 3.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na symbiana nie ma czegoś takiego? W komórce by się instalnęło i baja.

Nie wiem niestety. Przynajmniej ja nie planuję póki co przenosić tego na inne platformy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje z tym telefonem. Napisane z rozmachu, bo mój pocket był kupiony jako "telefon" i tak o nim najczęściej mówię ;) Poprawię.

 

Co do wersji VGA dużo roboty by nie było - nie obiecuję, ale jak w najbliższym czasie będę coś działał w C# to się za to właśnie wezmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam kto w dzisiejszych, skomputeryzowanych czasach dlugopisu uzywa ;) ;)

Zamiast dlugopisu zapisuje w komorce w wybieranych numerkch te 5 cyferek :P

 

Pozniej w exella.

 

Na symbiana nie ma nic tak rozbudowanego, jedynie do obliczania spalania/100km cos jest i to w javie, wiec bida z nedza.

 

Wiec i ja rowniez podpisuje sie pod prosba o przeniesienie na symbiana s60v3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że nie spodziewałem się tak miłego i pozytywnego odbioru mojego programu. Bo sam jak pisałem to wersja testowa, ale póki co jakichś błędów nie ma widzę dużych. Jak coś to proszę pisać - będę poprawiał.

 

Póki co jako pierwsze co zrobię to wersję VGA na Pocket PC. Widzę że dużo osób by chciało zobaczyć coś takiego na Symbiana. Zainteresuję się tym również. Ale terminu jako takiego nie podam. Czekajcie i... miejcie nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jakis emulator win ce... tyle ze na win2003server nie dziala wiec nie moge odpalic....

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

Raz czy dwa uruchomiłem na Windowsie z zainstalowanym Compact Frameworkiem, ale chyba tylko dlatego że Visual Studio działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważ jeszcze dodanie opcji eksportu do pliku (txt, xls) oraz możliwość śledzenia w jednym programie dla wielu aut. Tak oto gotowy produkt za jakąś fajną cenę i na Allegro. Koniecznie wersja Symbian S60v3 :D

I już jest pomysł na mały biznesik ("bo cienka renta" :lol2: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dzisiaj _chyba_ wymodziłem wersję VGA. Bo trochę po omacku działałem bo za członek nie wiem jak zmusić emulator WM5 do działania w trybie real vga. Jedyne co mi się udało to na Windows Mobile 2003 , ale tam VGA ściemniane jest.

Bardzo fajne. Dałoby sie dorobic wersje VGA?:) Moge nawet dac na jakies piwo za czas powiecony. Przyczepię się jedynie do tego "Jeśli lokalizacja w telefonie" Ogólnie bardzo dobra robota. Gratuluję.

W związku z powyższym mógłbyś przetestować wersję VGA czy się nie sypie? Jest tam na stronie już wrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...