Skocz do zawartości
mefisto21

Co To Za Plyta Główna ?

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mi się zdaje to te płyty(zielone pcb) były robione dla firmy Medion =Zero OC

Tak jak widac agp brak sata... Ale pod komp do neta jest ok

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuce do niej AMD Athlon 64 3400 Mobile bedzie go wykrywala i bede mogl sie bawic mnoznikiem ? a do gier to za slaba ta plyta ?ubogi bios zapewne :) a jeszcze jedno mam zasilacz mode com feel2 i czy bedzie pasowal ? bo tam jest micro-ATX a ja mam zwyczajne ale patrze na rysunek plyty to podobne jest zlacze ?

Edytowane przez mefisto21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuce do niej AMD Athlon 64 3400 Mobile bedzie go wykrywala i bede mogl sie bawic mnoznikiem ? a do gier to za slaba ta plyta ?ubogi bios zapewne :)

Nie wiem jak ze stabilnością...ale w cryzysie spociła by się.

Właśnie...Bios bieda ale możliwe że są jakieś modowane...

Tak było w ASUS A8NE - FM/S na 939 za 80zł... bios nic nie miał a po w graniu moda całkiem niezła płytka się robiła

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole nie moge znalesc strony tej plyty glownej , jest jakas wogole ?

znalazlem info ze tam jest Phoenix-Award BIOS ale zapewne wykrojony bedzie :)

moze jest jakas strona z biosami i modami he he

Edytowane przez mefisto21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIGABYTE GA-K8NE S754 NF4 o nia chodzi ? ale ta jest na pci - express a ja mam karte pod agp radka 2600Xt ,j

znow cos nieoplacalnego kupilem :(

To już bedziesz wiedział że jak chcesz coś kupić to pytaj nas... :wink: ale jeszcze nie wiadomo co z ta msi będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sopel a ta plyta bedzie az tak badziewna ? na athlonie bartonie 2600+ zdobylem 7100pk w 3d marku 05 , a moze na tym procku n 64 bitowym podskoczy mi do 8000pk chociaz i jakis przyrost wydajnosci bedzie ?

Kurde gdybyś wziął coś pod 939 lub am2-z agp też są... :unsure:

Wiadomo taki 3200 będzie wydajniejszy od tego XP ale nie wiem czy tak bardzo to odczujesz...

Proponowałbym znaleźć jakiegoś żyda na tą msi...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
http://www.allegro.pl/item413616280_msi_k9..._wyprzedaz.html - taniej się chyba nie da... tego 76gs opchnął byś za 150-200zł i wziął http://www.allegro.pl/item418173166_palit_..._mhz_pci_e.html do tego 1gb good ramu i do tego jakies dwa jajka do za 120zł za same stare graty trochę dostaniesz...
Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...