Skocz do zawartości
kszyh13

Dysk D Nie Otwiera Się Kliknięciem Myszy

Rekomendowane odpowiedzi

Dysk jest podzielony na dwie partycje. Sformatowałem systemową i wgrałem XP. Po tej operacji druga partycja (dysk D) nie otwiera się podwójnym kliknięciem myszy. Wyświetla błąd -odmowa dostępu. Gdy klikam w ikonkę dysku D prawym klawiszem to pierwsza opcja jest "open(0). Pod nią jest dopiero otwórz i gdy to klikam, to dysk się otwiera. To nie mój komputer. ten ktoś nie chce formatować partycji D. A ja chciałbym to naprawić, ale nie potrafię. Może ktoś z Was pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Wszystkie partycje oprócz systemowej tak miały.

Spróbuj usunąć plik autorun.ini [nie pamiętam dokładnie], znajdujący się na partycji, na której występuje problem z otwarciem. :)

Mi pomogło ;)

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo u siebie nie masz tego problemu. Ten plik tworzy się chyba własnie w takich sytuacjach jak opisujesz w pierwszym poscie.

Masz rację. Trochę dałem ciała z zakładaniem tego tematu bo przysiadłem trochę przy szukajce i znalazłem tu na forum ten problem razem z poradami. Jutro wpadnę do niego i się pobawię. Ale bardzo dziękuję wszystkim za pomoc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...