Skocz do zawartości
poca

Moja nowa "ZABAWKA" hehehe

Rekomendowane odpowiedzi

[gluteus maximus], nie kupuje tej MP5, po każdym strzale trzaba przeładować :( . Tu macie ciekawe linki :twisted:

- http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11862480

- http://www.militaria.pl

- http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11637746 (bezpieczne)

- LOL - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11635978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już schodzimy na ten temat, to radze skąbinować jakiego pickapa (C&C: Generals) i mu wpakować jakieś pożądne działo i wtedy byłoby GIT :D

nie wiem czy ogladaliscie film szakal(z brucem willisem) on tam mial calkiem niezly karabinek i na dodatek made in poland :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład broni na drechy : 

 

a)AK 47 (kałach rox ) 

b)Shotgun 

c)"Dubeltówa" 

d)Piła łańcuchowa (Doom rox ) 

e)Chain gun  alias. minigun (chyba ) 

f)Panzerfaust  (dla maniaków WWII) 

g)M16 

h)(fantazy roosha ) BFG 10k

Zdecydowanie poreczniejszy a rownie potezny w akcji bylby Desert Eagle .50 , dla fanow broni automatycznej MAC 10 lub H&K MP5

są szybsze zabawki: 

4x 40mm AA 

"Rusznica przeciwczołgowa" Barrett 

Jackhammer

minigun rocks...takim bys polowe pragi wytepil w 30 minut

Czytam ten topik i sie zastanawiam: Mieliscie kiedys wogole bron w rekach czy tylko filmy ogladacie i gracie w gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już schodzimy na ten temat, to radze skąbinować jakiego pickapa (C&C: Generals) i mu wpakować jakieś pożądne działo i wtedy byłoby GIT :D

a swoja droga, to pare lat temu chlopaki z Westwood mieli problemy z policja. odcholowali im hummera na parking policyjny za to ze mieli przymocowana do dachu atrape dzialka gatlinga. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minigun rocks...takim bys polowe pragi wytepil w 30 minut

jakbys ich w szeregu postawil to spox

bo miniguna na bioderku raczej ciezko sie nosi o strzelaniu juz nie mowie

tym sie nie strzela "recznie" a filmy na ktorych to bylo pokazane to sciema :lol: :lol: ja bym wolal jakis ladny pistolecik, zreszta juz byl kiedys temat o broni palnej ;)

no to wlasnie napisalem o tym ze strzelanie z bioderka to jest raczej troche trudne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra: wszyscy antydrechy łączmy się! :)

Jakby tak każdy kupił jakiegoś kałacha, albo MP40 (schmeisser rox :)) to może na ulicach byłoby mniej drecha :twisted: :twisted:

 

BTW: Przebrać sie za żołnierza z Wermachtu, albo jakiś mundurek SS i zrobić taką parade (wszyscy z MP 40) - staruszki dostałyby fioła i pomyśleliby, ze jeszcze jest wojna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie bym wolal steyera aug lub mp5-sd acz kolwiek nie pogardzilbym mosbergiem lub imperatorem a nawet p-82 glauberyt jest niczego sobie. jak ustawisz celownik na przeziernikowy to jest to bardzo celna jednostka. Podoba mi sie tez SWD (drogunow), ale trzeba go dokladnie przylozyc do ramienia bo moze podbic oko z racji strzelania z pelnego pocisku karabinowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocahontas - jak już maszynka do Cienie dotrze to może zrobisz w mojej okolicy porządek?? Przydałoby się (sporo drechów i menelstwa). Zapraszam na Limankę ;)

Ale już mówiłem że nie kupuje tej MP5, po każdym strzale trzeba przeładować. Teraz sobie upatrzyłem na www.militaria.pl Ingrama automat + tłumik.

 

BTW Na Limance jestem żadko, ale od jakiegoś czasu wasi chłopcy chcą zawojować na Retkini :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he my mieliśmy dawno temu taką śmieszną historyjkę:

kumpel kupił sobie atrapę jakiejś klamki coś a'la glock or something, wyszyliśmy na tzw miasto i spotkaliśmy naszego kolege bylo to z 5 lat albo lepiej temu nosilismy dlugie hery, lato ulica i nasz kolega który wymachiwal klamka w kierunku ulicy

nagle minął go polonez ale za chwilę się zatrzymał i cofnął w momencie jak cofał to otworzyły się drzwi z tyłu i zaczął się wyłaniać gliniarz z prawdziwą klamką i naszego kolege zwineli bez gadki do poldka i odwieżli na dołek na pszesłuchanie ale nasz kolega człowiek nadzwyczaj przebiegły podał się za marylę i podał imię Agnieszka i gliniarze to chapneli jak świeżą bułkę i go puścili :) MEGA LOL DLA POLICJANTÓW

tak więc trzeba z taka klamką uważać bo zwłaszcza po tzw magdalence mogą zastrzelić bez pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he my mieliśmy dawno temu taką śmieszną historyjkę:

kumpel kupił sobie atrapę jakiejś klamki coś a'la glock or something, wyszyliśmy na tzw miasto i spotkaliśmy naszego kolege bylo to z 5 lat albo lepiej temu nosilismy dlugie hery, lato ulica i nasz kolega który wymachiwal klamka w kierunku ulicy

nagle minął go polonez ale za chwilę się zatrzymał i cofnął w momencie jak cofał to otworzyły się drzwi z tyłu i zaczął się wyłaniać gliniarz z prawdziwą klamką i naszego kolege zwineli bez gadki do poldka i odwieżli na dołek na pszesłuchanie ale nasz kolega człowiek nadzwyczaj przebiegły podał się za marylę i podał imię Agnieszka i gliniarze to chapneli jak świeżą bułkę i go puścili :) MEGA LOL DLA POLICJANTÓW

tak więc trzeba z taka klamką uważać bo zwłaszcza po tzw magdalence mogą zastrzelić bez pytaniahe he my mieliśmy dawno temu taką śmieszną historyjkę:

kumpel kupił sobie atrapę jakiejś klamki coś a'la glock or something, wyszyliśmy na tzw miasto i spotkaliśmy naszego kolege bylo to z 5 lat albo lepiej temu nosilismy dlugie hery, lato ulica i nasz kolega który wymachiwal klamka w kierunku ulicy

nagle minął go polonez ale za chwilę się zatrzymał i cofnął w momencie jak cofał to otworzyły się drzwi z tyłu i zaczął się wyłaniać gliniarz z prawdziwą klamką i naszego kolege zwineli bez gadki do poldka i odwieżli na dołek na pszesłuchanie ale nasz kolega człowiek nadzwyczaj przebiegły podał się za marylę i podał imię Agnieszka i gliniarze to chapneli jak świeżą bułkę i go puścili :) MEGA LOL DLA POLICJANTÓW

tak więc trzeba z taka klamką uważać bo zwłaszcza po tzw magdalence mogą zastrzelić bez pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już mówiłem że nie kupuje tej MP5, po każdym strzale trzeba przeładować. Teraz sobie upatrzyłem na www.militaria.pl Ingrama automat + tłumik.

Jaki tam automat, przecież to jest zwykły sprężynowiec - pompka!

http://www.arniesairsoft.co.uk/beta/html/n..._m11_review.htm

TO jest automat - 1200 kulek na minutę. Tylko kosztuje 700zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj mlody umysl skazony kilka/nascie lat temu filmem zabojcza bron zapragnal Beretty 9 mm , potem byla szklana pulapka 2 i Glock .. pozniej Snajper i snajperka .. no nic stare czasy , ale do dzisiaj marze o austriackim Glocku ehh piekna rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee mi tam wystarczy elektryk AK 47s Marui z HighCapem 600, gb ver 3 na ktorego mam juz prawie kase 8) ( jak ktos jeszo interesuje sie asg to niech pisze bo robie zaqpy w Tokyo Marui Hong Kong i przesylka jest bardzo droga, jak by sie znalazlo więcej osoob to wyjdzie bardzo tanio, dla poroovnaia ten ww wymieniony elektryk w polsce kosztuje 1400 zł bez baterii a tam okolo 230$ z baterią, ładowarką i hi capem). BTW wszystkich z krakowa zapraszam na forty w łagiewnikach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...