Skocz do zawartości
arthi

Jakie ciche (bezstukowe) klawiatury polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm,

 

Poszukuje cichej klawiatury w rozsadnej cenie nie rzucajcie tu wyrobami bezprzewodowymi za 400 zlotych...szukam cos w cenie do maksymalnie 150zl, ale co najwazniejsze klawiatura, a raczej jej klawisze musz dzialac cicho, bestukowo, bezklikowo, czy jak kto woli musza byc amortyzowane!!!!

 

PS. Jakby ktos zle przeczytal, zrozumial, podkreslam jeszcze raz ze klawisze musza dzialac bardzo cicho, lagodnie i miekko....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę ci się przejść do jakiegoś media-markta(jeśli jest w twoim mieście), lub na lokalną giełdę komputerową - przetestujesz sobie klawiaturki na żywca :wink: . Ja mam zestaw optyczny A4-Techa (200zł)ra + mysz i jestem bardzo zadowolny (przesiadka z klawiatury i myszy z sprzed 4lat. Szczególnie to że zestaw jest bezprzewodowy jest bardzo wygodne . Niewyobrażam sobie teraz żebym miał inną klawiaturkę niż bezprzewodową. Naprawdę warto zainwestować w optyka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka ??

Kupilem Logitech Internet Navigator w opisie aukcji widnieje informacja ze klawiatura jest w stanie idalnym, a uzywana byla 3 miesiace, zdecydowalem sie ja kupic gdyz osoba sprzedajaca jest z rejonu slaska i nie posiada zadnych negatywow, mysle ze nie bede zalowal!

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11979454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jak najbardziej Logitech Internet Navigator (biała) lub z koncowka SE (black).

 

Standardowy układ klawiszy, mnostwo przydatnych klawiszy multimedialnych oraz bezproblemowa praca, bardzo krotki skok klawiszy. No i najwazniejsze: cichutka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Natural Elite :) dalem 120 zl bodajze ale bylo warto :)

lub opcja 2 Logitech za 60 zetek :)

Tego za 60 zetek mam ja :). Klawiaturka super wygodna. Ale wcale nie cicha :).

hmmm moi znajomi maja i chodzi miodnie ten Logitech :) jak dla mnie to ekstra miekko i cicho :) dokladnie modelu nie pamietam ale mialem stycznosc z dwoma w tym przedziale cenowym i sa naprawde super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam tego navigatora, boze jaka ona cieniutka (w porownaniu do mojej poprzedniej) a jednoczesnie solidna, i klawisze w miare ciche, nie jest to to o czym myslalem, ale wystarczy...troche trudno jest mi teraaz pisac gdzyz moja poprzednia klawiatura byla ergonomiczna...a ta zwykla, moja pierwsza multimedialna klawiatura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji mam pytanie, jak ja zainstalowac, gdzie sie ja konfiguruje i czy sa do niej polskie sterowniki? :) to na pocztatek krotka seria..tego jeszcze nie bylo zeby pytac sie o instalacje klawiatury...do czego to zmierza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...