Skocz do zawartości
satou

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Włączenie Physx na max. na 4850 powoduje spadek fps z 60 do 8-10. Nie mniej jednak gra wciąga jak na razie złego słowa powiedzieć nie mogę idę grać dalej w to demko przejdę do końca będę mógł napisać coś więcej.

 

EDIT:

 

Przejście demka to 12-15 minut.

 

Walka łatwa, szybka, przyjemna i efektowna czyli duży + za to.

Grafika jak to UE 3.0 tekstury nienajlepszej jakości, ale widziałem gorsze tutaj akurat źle nie jest także graficznie jest bardzo dobrze, a i wymagania są niskie jak to na UE 3.0 gdyby jeszcze nie ten badziewny Physx, za jakość grafiki + za Physx -.

Klimat świetny czuć pierwszy film Batman-a gdzie Jokera grał Jack Nicholson, co akurat mnie pasuje bo tego nowego badziewia Batman Początek, itd. nie trawie.

Polecam ściągnąć i zagrać szykuje się bardzo dobra gra mimo lizania dup... NV.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ściągnąłem zainstalowałem, i pokazuje mi się błąd Net Frameworka, jak dam continue to i tak nic nie daje :sad: Reinstalowałem grę i neta, i dalej to samo. Any idea?

Edytowane przez marminho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ściągnąłem zainstalowałem, i pokazuje mi się błąd Net Frameworka, jak dam continue to i tak nic nie daje :sad: Reinstalowałem grę i neta, i dalej to samo. Any idea?

Może masz za starą wersję framework'a (albo wogóle brak)?

http://www.microsoft.com/downloads/details...31-508d977d32a6

Edytowane przez reloop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej gry

 

Brakuje mi troche bardziej mrocznej natury Arkham Asylum ( kto czytal komiks wiedzialby o co chodzi ). Wkoncu to zaklad dla psychicznie chorych, a nie nowowczesny "Prison Brake". Moze pelna wersja zaskoczy pozytywniej pod tym wzgledem.

 

W walkach czuc power ciosow co jest bardzo przyjemne podczas ich ogladania, jednak nasuwa sie refleksja, po ilu godzinach klikania lewego klawisza myszy czlowiek nie bedzie mial ochoty juz na to patrzec ??

 

Zagadek tak naprawde nie ma zadnych, no bo co to za zagadka, jak trzeba sie domyslic w ktorych momentach wcisnac X . Troche slabo jak na detektywistyczne zdolnosci Batmana, ale pod tym wzgledem filmy nawet nie blyszczaly, wiec ujdzie.

 

Reszty nie ma co komentowac, bo reszte poznamy po premierze. Jak narazie uwazam ze dobrze jest ze nie spartolili tego tytulu, wystarczy spojrzec na gry z innymi bohaterami komiksow.

 

Zapomnialem dodac ze brak interakcji takich jak niszczenie oswietlenia w celu chowania sie w mroku, robienie halasu czy wykorzystywanie elementow otoczenia do pozbywania sie oponentow uwazam za ogromny minus tego tytulu. Az tak ciezko bylo dodac to na wzor chocby pierwszych Splinter Cell , a nie tylko klawisz CTRL i mizerne chowanie sie za rogiem ?!?!?

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka całkiem udana pod względem gameplaya. Dość ciekawie wyglądają walki no i nie zabrakło stałych elementów jak skradanie się czy szybowanie w powietrzu. Chociaż mogli dodać nieco więcej ciosów. Grafika jak na U.E 3.0 całkiem ładna. Chociaż tekstury czasem wołają o pomstę do nieba. Ale już takie mamy czasy, że w dobie konsol i wersję na PC są okrojone. Ogólnie jest na co czekać i zapowiada się jedna z (niewielu) lepszych gier 2k9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera według gryonline.pl

 

15 września 2009 ( światowa data premiery )

18 września 2009 ( data wydania w Polsce )

15 września 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

 

Wysokie oceny ma gierka, na pewno nie odpuszczę tego tytułu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka w miarę fajna i taka "lekka i przyjemna". Gdybym tylko mógł przełknąć tego pana w obcisłych gatkach i pelerynce którym przyjdzie nam biegać. Tak, przyznaje się, nie trawie batmana, spidermana, supermana, antmana, dogmana, zebramana, a nawet hamburgermana. Sam gameplay wygląda na niezbyt skomplikowany. No i nie wiedziałem, że B.W. ak Batman miał rentgen w oczach, ale może nie widziałem jakiegoś filmu o panu w czarnych kalesonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest ;). On ma ten X-Ray Scanner (Rentgen na telefon) . Tak na poważnie to coś chyba ich powaliło z tymi wymaganiami physx - do wersji HIGH dwóch kart graficznych zalecają. Coś narypali, ale z nie ukrywam że z włączonym physx jakoś ciekawiej się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Dobry jest ;). On ma ten X-Ray Scanner (Rentgen na telefon) . Tak na poważnie to coś chyba ich powaliło z tymi wymaganiami physx - do wersji HIGH dwóch kart graficznych zalecają. Coś narypali, ale z nie ukrywam że z włączonym physx jakoś ciekawiej się gra.

dp physx osobnej karty chcą? napisali chociasz jakiej? wg mnie powinno starczać jedna 8800gt ale jak mówicie że spieprzyli to pewnie gtx280 bedzie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Napisali, że rekomendują GTX 260 + 9800GT.

chyba najbardziej wymagająca gra? w crysis na pudełku mam napisane w zalecanych 7800gtx czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najbardziej wymagająca gra? w crysis na pudełku mam napisane w zalecanych 7800gtx czy jakoś tak

To może czytaj dokładniej? 260 + 9800 zalecają przy wł physx i wysokich ustawieniach.

W crysisie masz physx? Nie, i tu jest pies pogrzebany...

Co do crysisa i zalecanych przez producenta wymagań to 7800gtx tak naprawdę nie kwalifikuje się do minimalnych.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

To może czytaj dokładniej? 260 + 9800 zalecają przy wł physx i wysokich ustawieniach.

W crysisie masz physx? Nie, i tu jest pies pogrzebany...

Co do crysisa i zalecanych przez producenta wymagań to 7800gtx tak naprawdę nie kwalifikuje się do minimalnych.

mi na 8800gts512 po oc ładnie chodzi: http://www.fotosik.pl/pok...93c31ffe36.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...93c31ffe36.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Premiera według gryonline.pl

 

15 września 2009 ( światowa data premiery )

18 września 2009 ( data wydania w Polsce )

15 września 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

 

Wysokie oceny ma gierka, na pewno nie odpuszczę tego tytułu :)

grę można sciągnąć od wczoraj pełna wersja...... czyli jak to jest ze jeszcze do premiery ho ho a gre można se ściągnąć? nie podam linka bo nie wolno na forum podawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...