Skocz do zawartości
satou

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

ok to teraz taka sprawa - jest patch 1.1 i pojawia się problem bo nawet jak ustawie physx to gra gdy chę wyjśc z pomieszczenia wysypuje się na pulpit :/ jaieś pomysły?

Mam podobny problem. Jakieś sugestie?

 

EDIT

Rozwiązałem już problem. Szukajcie na forum Eidosa.

 

Co do gry to robi wrażenie. Ustawiłem podstawowy physX i jest sympatycznie.

Najlepsza są potężne ciosy Batmana - kończące kombosy. Twórcom udało się oddać pełną dynamikę i impet uderzenia.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długo wzbraniałem się przed zagraniem w Batmana - dziś wreszcie zainstalowałem i muszę przyznać że gra jest jedną z najlepszych w jakie grałem... Praktycznie pozbawiona wad, poza jedną - AA :(

Zainstaluj stery do ati Catalyst 9.9, w CCC wymuś AA i AF (np. 4x i 16x do batmana :) ). Wygląda to i chodzi elegancko. Praktycznie bez spadków poniżej 35 FPS na hd4850 przy 1680x1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i faktycznie chodzi elegancko - chodziło mi o sam fakt olania użytkowników ATI przez twórców...

Też jestem przeciwnikiem tego typu praktyk, ciekawe jaką byśmy mieli śpiewkę będąc udziałowcami Nvidii ;).

 

Udało się Wam odpalić physxa z kartą ATI ? Zrealizować obliczenia przy pomocy CPU ? Znalazłem niejedną instrukcję w necie, ale cały czas brakuje jakichś plików do ściągnięcia. Widać zieloni ostro walczą z tym procederem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spojler"
Utknąłem w bibliotece w rezydencji Arkham, szukam tych dokumentó Dr.Young i nie mogę znaleźć, zrzuciłem żyrandol,uratowałem tych gości i nie mogę tego znaleźć,proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Tutaj masz rozwiazanie"
z tego co pamiętam w tym pomieszczeniu gdzie spadl tendzwon i uratowałeś gośći wlacz tryb detektywa i znajdziesz na jednej z połek książke z odciskami palców dr young batman wezmie ta książke znajdzie kartke i j spali
Edytowane przez bunioslaw1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Niestety"
NIestety nie znalazłęm tego.Na pewno w tamtym pomieszczeniu to jest?Na Trybie detektywa głownie chodze więc i tak bardzo wnikliwie przeszukałem i lipa.
Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Tiaaa"
Kasza dobrze prawi. Wycofaj się w ogóle z tej części rezydencji.
Połazisz troszkę i w pewnym momencie napotkasz takie coś:
Dołączona grafika
To znak, że zmierzasz w dobrym kierunku.

Co do samego Batmana. Jest to jedna z najlepszych gier na PC a na pewno najlepsza w swoim gatunku. Z physX gra jest tak finezyjna i miodna, że brak słów.

Dziwi mnie, że Crysis ma temat na dziesiątki stron a jest tak małe zainteresowanie tą grą.
Cóż, widać tutaj jak wiele czyni odpowiednia reklama i zapowiedzi z wielkim wyprzedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pokazane w filmiku techniki stosowane przez Czarnego Rycerza w celu eliminacji bandziorów Jokera kogoś zachęcą do kupienia i zagrania ? Na PC z Psyhx gra wygląda o wiele lepiej . :)

 

http://www.gameanyone.com/video/157863

Edytowane przez AveVanHell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jakoś nie bawi mnie teraz klimat Batmana. A kiedyś jarałem się tym i to dość mocno. Czytałem komiksy, oglądałem bajeczki oraz wszystkie filmy oprócz tego najnowszego. Może powinienem najpierw obejrzeć ostatnią część filmu i dopiero podejść do gry. Przeszedłem demko i było nawet fajnie. Dosyć dobra grywalność, ale na razie nie zachęca mnie do zakupu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem przy niektórych lokacjach jak trzeba sie podczepic lina do jakiegos otworu wentylacyjnego to za pierwszym razem sie udaje a za kolejnym juz nie ma takiej mozliwosci (nie pokazuje sie celownik) mial ktos cos takiego ?? Utknolem w jednym miejscu i nie moge wlasnie przejsc dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie utknąłem.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
Wyłączyłem obie pompy i mam powstrzymać Jokera przed skażeniem wody w Gotham. Wracam do ogrodu botanicznego ale po wejściu przez drzwi, mam niewidzalną ścianę...
To bład gry czy mam iść gdzieś indziej ? Z góry dzięki za pomoc Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogrodzie botanicznym ? Za plecami mam drzwi do ogrodu botanicznego, rozglądam się i nie widzę żadnej ściany do rozwalenia :wink:

 

3382564[/snapback]

Przed Physxem te same hiper realistyczne efekty byly mozliwe na zwyklym sprzecie, bez zadnych dodatkowych wymogow.

 

A ja kiedyś za OT na tym forum dostałem warna...

 

Efekty są bardzo fajne ,nie wiem nie jestem fachowcem być może efekty były podobne , nie takie same ... Zresztą gdzie były te efekty panie maruda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że masz niewidzialną ściane, a nie masz przypadkiem pierwszej pirackiej wersji?? Bo tam sie działy takie cuda jak niewidzialne ściany z tego co mi wiadomo.

Wierz lub nie, ale mam oryginał.

 

http://www.gameanyone.com/game/PS3/2962.html

 

"Sie" nie chce poszukać to się nie wie.

Thx za link ale jestem dalej niż po zdobyciu "ultra-pazura".

 

No i klops. Coś się stało z save'ami. Po wyłączeniu dwóch pomp powinienem się kierować do ogrodu. W międzyczasie Trujący Bluszcz powinna "się powiększyć" co u mnie nie miało miejsca. Wracając do Arkham West, wróciłem do jaskini Batmana gdzie nie mogę przejść ze względu na bluszcz. Wyjść też nie mogę... Kaput.

 

BARDZO proszę o wrzucenie save'a z gry po ucieczce z jakini Killer Croca, ew. trochę później, w okolicy pomp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chyba nie da się nic załatwić save'em , gdyż działa on na zasadzie postępów z profilu. Ja mam grę skończoną w 85% . Co ciekawe oznacza to skończenie gry , dalsze 15% to chyba ukończenie trybu misji...

Edytowane przez AveVanHell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Mam problem"
Co trzeba zrobic w pomieszczeniu gdzie musielismy uderzyc kolesia z lotu ( ratowalismy straznika na krzesle )

ps. Na 250gts physx działa bez problemu przynajmniej jak na razie . Ilosc FPS zadowalajaca .

[edit]


wersja demo Edytowane przez Suanis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to chyba nie da się nic załatwić save'em , gdyż działa on na zasadzie postępów z profilu. Ja mam grę skończoną w 85% . Co ciekawe oznacza to skończenie gry , dalsze 15% to chyba ukończenie trybu misji...

Ale zawsze warto spróbować niż od nowa zaczynać grę. Jest ktoś po ucieczce z jaskini Killer Croca ? Będę BARDZO wdzięczny za podesłanie save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyć tryb detektywa i wyjąć kratkę od przewodu wentylacyjnego i tymże wyjść .

No własnie nie mogę :) . Wciskam spacje i lipa . Jak ją wyrwac ?

 

[edit]

 

Hej doszłem dzięki wielkie ! :)

Edytowane przez Suanis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze warto spróbować niż od nowa zaczynać grę. Jest ktoś po ucieczce z jaskini Killer Croca ? Będę BARDZO wdzięczny za podesłanie save'a.

Save nic ci nie da ,bo wgrywając go będziesz w takim punkcie gry jak ja. Czyli gra już skończona . Postępy w grze zapisują sie do JEDNEGO pliku. Chyba ,ze ktos akurat jest na etapie wyścia z jaskiń Killer Croca i Ci podeśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...