Skocz do zawartości
satou

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Save nic ci nie da ,bo wgrywając go będziesz w takim punkcie gry jak ja. Czyli gra już skończona . Postępy w grze zapisują sie do JEDNEGO pliku. Chyba ,ze ktos akurat jest na etapie wyścia z jaskiń Killer Croca i Ci podeśle.

No właśnie o to mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po zakończeniu głównego wątku, wyspę można dalej eksplorować i wtedy zajmować się tymi zadaniami pobocznymi?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jakoś nie bawi mnie teraz klimat Batmana. A kiedyś jarałem się tym i to dość mocno. Czytałem komiksy, oglądałem bajeczki oraz wszystkie filmy oprócz tego najnowszego. Może powinienem najpierw obejrzeć ostatnią część filmu i dopiero podejść do gry. Przeszedłem demko i było nawet fajnie. Dosyć dobra grywalność, ale na razie nie zachęca mnie do zakupu tej gry.

Też tak myślałem. Ale w końcu się skusiłem i nie żałuję. Gra jest fenomenalna. Klimat jest po prostu niesamowity, nawet lepiej oddany niż w Bioshock-u. Tak jakoś styl groteskowy batmana mi się kojarzy z Bioshock-iem. Na prawdę wybija się ponad przeciętność serwowaną nam od dłuższego czasu i grzechem jest nie zagrać. Bije każdą produkcję wydaną w tym roku (i nie tylko w tym) na PC-ta. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam bo utknąłem.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "sytuacja"
Po killer crock-u (o ile dobrze pamietam)mam za zadanie powstrzymac jokera (51%)przed zanieczysczeniem rzeki zdaje sie . Zrobiłem sobie tygodniowa przerwe w graniu wgrywam ostatni check point i nie wiem co robic, gdzie się udac itd. Wyszedłem przed Penitentiary byłem w pokoju odwiedzin ale nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim pliku zapisują się savy - bo zminiłem system na W7 ??

Biblioteki-Dokumenty-Eidos-Batman Arkham Asylum-Save Data -taka jest ścieżka w W7.

 

Swoją drogą gra świetna. Główny wątek przeszedłem i jestem pod wrażeniem klimatu i gęstej atmosfery. Animacja, ruchy postaci, walki robią wrażenie.

Najbardziej zapadają w pamięć 3 etapy ze Strachem na wróble, jak z najgorszego koszmaru i przyznam, że ręce na klawiaturze mi drżały.

Najtrudniejszy moment, chyba walka z Trującym Bluszczem.

Natomiast walka finałowa z Jokerem troche rozczarowuje, za łatwa, zdziwiłem się że już koniec.

Po zakończeniu głownej fabuły gra zaliczona w 72%, troche zagadek, postaci do odkrycia i wyzwań przede mną.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biblioteki-Dokumenty-Eidos-Batman Arkham Asylum-Save Data -taka jest ścieżka w W7.

 

Swoją drogą gra świetna. Główny wątek przeszedłem i jestem pod wrażeniem klimatu i gęstej atmosfery. Animacja, ruchy postaci, walki robią wrażenie.

Najbardziej zapadają w pamięć 3 etapy ze Strachem na wróble, jak z najgorszego koszmaru i przyznam, że ręce na klawiaturze mi drżały.

Najtrudniejszy moment, chyba walka z Trującym Bluszczem.

Natomiast walka finałowa z Jokerem troche rozczarowuje, za łatwa, zdziwiłem się że już koniec.

Po zakończeniu głownej fabuły gra zaliczona w 72%, troche zagadek, postaci do odkrycia i wyzwań przede mną.

Znalazłem, ale save nie działa... pisze, że uszkodzony.... Muszę chyba mieć profil gracza taki sam tak ? A jak to zrobić miałem profil offline jakiś założony... czy on się gdzieś zapisał ?? Można go przenieść ?? Trochę procent mam już za sobą i czasu nie mam na zaczynanie od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - czy ma ktoś może save'a z kostnicy (wtedy gdy mamy wizje z rodzicami i uciekamy przed wzrokiem stracha na wróble) i byłby tak miły udostępnić go ? Stary save coś mi się schrzanił niestety...

 

Ewentualnie jakiegokolwiek save'a z okolic...

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem. Jestem w miejscu gdzie uciekam przed strachem na wróble (Scarecrow). Przede mną jest balkonik, na który nie mogę się wdrapać, a nie mogę użyć linki. Co należy zrobić?

 

Pozdro. Tomek

Poszukaj na youtube, tam są filmy z przejściem każdego z 3 etapów ze strachem na wróble.

np tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No temat już zaschły ale skoro pisać mi się zebrało napiszę jeszcze.., że po po Batman'ie przez długi czas żadna gra nie smakowała jak ta.

Szczególnie dodatkowe wyzwania... tam przecież było słychać jak kości chrupią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę jak mam interpretować ikony wyświetlane pod zakładką "Wyzwań Zagadki" ;) Pomijam te, z oznaczeniem unlocked. Bardziej interesuje mnie co oznacza klucz, oraz pulsująca ikona.

 

edit:

 

Ok. Never mind. Już się połapałem ;)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro batmany za 18zł do kupienia. :D

Są to kody na steama z promocji kart graficznych nvidia.

 

Czyżby do każdej karty dodawali ten sam kod, bo niektórzy maja tego po kilkadziesiąt... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro batmany za 18zł do kupienia. :D

Są to kody na steama z promocji kart graficznych nvidia.

 

Czyżby do każdej karty dodawali ten sam kod, bo niektórzy maja tego po kilkadziesiąt... ?

 

Być może jakiś cwaniaczek ze sklepu gdzie skłądają kompy gromadzi sobie te kody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak skonfigurować pada od PS2 do współpracy z Batmanem?

Chciałem pograć na nim, ale domyślne ustawienia są totalnie zrypane... np prawy analog: w lewo -> batman patrzy się w dół, w górę -> patrzy się w prawo. W opcjach gry jest możliwość invertowania, ale mi nie o to chodzi, tu należałoby zamienić osie. W konfiguratorze gry przed włączeniem daje się tylko ustawiać opcje sterowania z klawiatury.

 

Pamiętam, że miałem taki sam problem z Overlord II.

 

 

EDIT:

znalazłem gdzieś rozwiązanie problemu, trzeba ręcznie edytować plik

BmGame\Config\DefaultInput.ini

 

Cztery linie odpowiedzialne za analogi powinny wyglądać tak:

.Bindings=(Name="XboxTypeS_LeftX",Command="Axis aStrafe Speed=1.0 DeadZone=0.3 | Axis aRawLHJoyRight Speed=1.0 DeadZone=0.0").Bindings=(Name="XboxTypeS_LeftY",Command="Axis aBaseY Speed=-1.0 DeadZone=0.3 | Axis aRawLHJoyUp Speed=-1.0 DeadZone=0.0").Bindings=(Name="XboxTypeS_RightX",Command="Axis aLookup Speed=1.0 DeadZone=0.2 | Axis aRawRHJoyRight Speed=1.0 DeadZone=0.0").Bindings=(Name="XboxTypeS_RightY",Command="Axis aTurn Speed=1.0 DeadZone=0.2 | Axis aRawRHJoyUp Speed=1.0 DeadZone=0.0")
Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...