Skocz do zawartości
satou

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marantz5003

Tak to że przemysł internetowy(warez ;D) działa na wysokich obrotach i taki wyciek to pikuś. Dużo zależy od zabezpieczeń jakie posiada gra ;]

po co robią te zabezpieczenia? tylko się trudzą w ich wymyślaniu a ci co mają zamiar ściągnąć gre to to zrobią i i tak im będzie działać a ci co mają zamiar kupić tu kupią. kiedyś czytałem że wypuścili grę bez żadnych zabezpieczń która po instalacji chodziła bez płyty a i tak się sprzedała tak samo jak z zabezpieczeniami wcześniejsze wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A dokladniej mowa o tej grze :

http://www.google.pl/webhp?hl=pl#hl=pl&amp...ebced7778fb68eb

 

Fakty sa jakie sa , ochrona wymyslnymi systemami to tylko kwestia czasu dla piratow , a dla osob , ktore to kupily jest tylko chamska zapora czesto wkurzajaca zwlaszcza , ze sie za to zaplacilo.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

A dokladniej mowa o tej grze :

http://www.google.pl/webhp?hl=pl#hl=pl&amp...ebced7778fb68eb

 

Fakty sa jakie sa , ochrona wymyslnymi systemami to tylko kwestia czasu dla piratow , a dla osob , ktore to kupily jest tylko chamska zapora czesto wkurzajaca zwlaszcza , ze sie za to zaplacilo.

wiecie co mnie wkurza? mam kilka orginalych gier które kupiłem np dirt tdu carbon i jak chce zagrać w którąś z nich to musze za kazdym razem wyciągać płytę z pudełkai wkładac do napędu a że nie mam zwyczaju trzymania płyt luzem na biurku to troche wkurzające jest wyciąganie płyty z pudełka za każdym razem jak chce zagrać a gram kilka razy dziennie także płyta niszczy się od samego wyciągania:( oczywiście nie robię tak że wkładam płyte każdy wie o co chodzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Po to są odpowiednie pliki aby temu zapobiec.

niestety te pliki są nie legalne ale producent powinien wymyślec takie zabezpieczenie żeby tylko raz płyte włożyć zapamiętało by że ma się orginalną gre i potem by nie trzeba było wkładac płyty na tym kompie z ta grą a nie za każdym razem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dobrze tylko, źle było napisane (jak się nie mylę to recka na onet.gry). Kolega ma tę grę i taką samą kartę jak ja, nie było możliwości włączenia Physx dopiero jak jakiegoś patcha zainstalowaliśmy (nie mam pojęcia czy oficjalny, na ang. stronie były linki do rapidshare) to była możliwość włączenia. I na włączonym na high da się grać choć nie jest to komfort. Ale sama gra miodna, jedynie te walki z bossami konsolą zalatują.

Także przyznaję rację, da się włączyć na słabszych kartach.

P.S. Kolegi wersja to nie pirat ale ze Steam.

Edytowane przez OS7RY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był kolega, z grą i swoją kartą (8800 GT). Karta podłączona służyła tylko do PhysX. Rozgrywka zrobiła się znacznie bardziej znośna, ale nie zdążyliśmy przetestować w momencie gdy Batman jest drugi raz pod wpływem tych gazów halucynogennych i trzeba przebiegać obok kolesia w masce (wielkiego). Tam FPS znacznie spada. Więc to sprawdzimy w tygodniu. W związku z tym mam pytanie. Czy ktoś z was próbował podłączyć słabszą kartę jako akcelerator PhysX? Np. 8600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al mi chodzi o taki układ jak dziś zrobiłem z kolega że, moja 8800 GTS 512 liczyła grafikę a jego 8800 GT fizykę. I grało się naprawdę płynnie (oczywiście sprawdzimy co będzie w tym jednym etapie). I teraz mam na myśli czy podłączenie jako drugiej tylko do fizyki 8600 gt było by dobre czy jest ona jednak za słaba ze względu na małą ilość SPU?

Edytowane przez OS7RY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wystarczy wrzucic do kompa taka karte liczącą fizykę nawet do PCIx8? Trzeba cos w ustawieniach gry zmieniac albo w panelu nVidia?

 

Czy sensowne byłoby zostawienie 8800GTS-512 do liczenia fizyki i wrzucenie czegoś pokroju gtx260/275? Ile fps moznaby zyskac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

moze troche zajadę lamą, ale gdzie wpisac kod aktywacyjny do uslugi live?

Gdy po raz pierwszy w danej grze logujesz się na jakieś konto online gra prosi o kod, który swoją drogą może pochodzić z dowolnej gry LIVE i nie ma żadnych limitów używania ich.

 

Karta do fizyki ma taki sam sens jak SLI, czyli stosować to tylko w przypadku najlepszych konfiguracji. Zamiast dwa razy 8800 GT sto razy lepiej mieć GTX 260 czy GTX 275. W grach PhysX będzie podobnie, ale jaka róznica w reszcie.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siadłem do gry u kolegi, żeby się pośmiać z facia w "opejeden" skaczącego na innych faciów w ciemnościach....i grę zamówiłem :blink: . Skubana jest naprawdę świetna , a ja nawet mam skojarzenia ze Splinter Cell i MGS :rolleyes: . Dla mnie to zaleta. Niby superbohaterowie mi nie leżą ale gra wciąga. Grafika? Dla mnie w pełni syci. Zaskakując nieco, że gry na które nie liczę jednak cieszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgramianie tych 'lowlife thugs' daje sporo radochy. Postacie bardzo fajne przedstawione, postac jokera i finalowa walka sa swietne (zreszta jak wszystkie inne), co prawda nic nowego bo wzorowane na innych mediach ale naprawde dobry klimat ma gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...