Skocz do zawartości
satou

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw zaliczyłem 100% fabuły i sekretów i kiedy wziąłem się za misje zauważyłem ze kiedy naliczają mi się combosy po zakończeniu walki to się nie sumują. Niby piszę że mam 7x2000 za różne kombinacje a dostaje tylko 2000. No i... tak przeszedłem misje na 100% ale się zastanawiam czy to tak polska wersja jest spartolona bo np. pisze że trzeba zdobyć pkt. 25000 a w rzeczywistości tak jak znalazłem w poradniku do angielskiej wersji trzeba tych pkt. zdobyć już 30000. Gram na polskim patchu 1.1 i czuję się oszukany dostając niedorobiony produkt, nie wspomnę ile musiałem się namęczyć żeby zdobyć te punkty właśnie bez bonusów.

czemu odrazu spartolona? najpierw bym sprawdzil w jaki sposob konczysz cale combo, jesli combo przerwie przeciwnik to dostajesz sumowane punkty za ciosy, natomiast jesli sam zakonczysz combo to wtedy naliczana jest ilosc kombinacji x pkt za ciosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wina źle po prostu odczytywałem wyniki np. Jeśli pisze bonus 3x.....................100, to właśnie ta cała 100 jest bonusem za wykonanie 3x a ja myślałem że x to mnożnik :] Jedynym błędem jest więc zaniżona liczba punktów do wygrania misji w polskiej wersji i brak wsparcia dla Games for Windows Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wina źle po prostu odczytywałem wyniki np. Jeśli pisze bonus 3x.....................100, to właśnie ta cała 100 jest bonusem za wykonanie 3x a ja myślałem że x to mnożnik :] Jedynym błędem jest więc zaniżona liczba punktów do wygrania misji w polskiej wersji i brak wsparcia dla Games for Windows Life.

Każdy zorientowany ma konto na uk. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na USA zarejetrowane konto Windows Live a Games For Windows Live je z nim zintegrowalem ;-) i w ten sposób mam polskie konto ale działa (lol).

 

Tak czy siak ja trochę nie mam czasu śmigać batmanem ale mam już chyba 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz polskiego konta, masz konto USA użytkowane w Polsce. Tak samo pan post wyżej nabijacie interes pod użytkowników z innych krajów bo na ich kraje są rejestrowane konta i na ich podstawi Microsoft oblicza ilość graczy w danym państwie i pod nich ustawia promocje itp. To że ty jak twierdzisz posiadasz polskie konto zarejestrowane gdzieś tam, Microsoft g... obchodzi. Ja nie przerabiam i nie oszukuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem. :P Przeszedłem fabułę i szukam jednej z zagadek.

 

Jestem tutaj: Dołączona grafika

Chodzi mi o tą zagadkę tuż przy znaczku Batmana.

 

Czy ktoś może pamięta, jak odnaleźć tą zagadkę? Próbowałem szukać w rozwiązaniach, ale za nic nie mogę skojarzyć ich właśnie z tą. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę - jest to ta sama zagadka która mi sprawiła tyle problemów. Przypomnij sobie, jak rozpoczynałeś grę i wspinałeś się w tym szybie po zniszczeniu windy. Mniej więcej po środku, na drugiej stronie ściany, znajduje się kratka, którą trzeba wyrwać. Tam znajduje się ta zagadka (właściwie to część kroniki Arkham).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. To nie było to, ale po drodze znalazłem to, czego szukałem. :)

 

Mam pytanie. Jak tu jest z Windows LIVE? Jak np. chcę usunąć grę i komuś odstąpić, to jak ten ktoś się zarejestruje na Windows LIVE, to będzie mógł w to grać, czy klucz już jest na stałe przypisany do tego konta i można grać tylko na pierwszym koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. To nie było to, ale po drodze znalazłem to, czego szukałem. :)

 

Mam pytanie. Jak tu jest z Windows LIVE? Jak np. chcę usunąć grę i komuś odstąpić, to jak ten ktoś się zarejestruje na Windows LIVE, to będzie mógł w to grać, czy klucz już jest na stałe przypisany do tego konta i można grać tylko na pierwszym koncie?

Na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A co za problem sprawdzić? Rejestrujemy drugie konto i próbujemy się logować, działa to działa, nie to nie. Ja mam konto główne oraz testowe, na którym używałem tego samego seriala do dwóch gier, a i dodawałem sobie achievementy komendami w konsoli w Fallout 3. Konto dalej działa i używam do testów.

 

Przypisanie access key do konta zależy od developerów. Długo nikt tego nie stosował, ale obecnie choćby z DiRT 2 już tak jest, nie wiem jak w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz identyfikuje produkt i automatycznie przypisuje go do Gamertaga. Nie wszystkie gry spod znaku Games for Windows LIVE wiążą się jednak na stałe z kontem, więc można je rejestrować również na innych profilach. Informacja o tym, czy dany produkt przypisuje się na stałe do konkretnego Gamertaga, pojawia się w momencie wpisywania klucza.

Źródło - GryOnline.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie bugi Ci się przytrafiły?

 

Ja w sumie zrobiłem całą fabułę i wszystkie zagadki, ale bugi mnie nie dotknęły. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Rozwiązanie"
Wejdź do góry i poszukaj na ziemi 'kropki' ze znaku zapytania. Potem przełącz się na tryb detektywa i zeskanuj :)

O dokładnie tutaj:

post-2619-1266783037_thumb.jpg

Bez BatClaw tam nie wejdziesz.
Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

ok już mam dzięki. a rozwiązał ktoś tę? Bo nawet nie wiem jak tam dojść do niej zagadka przy celowniku:

post-174386-1266823734_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mam 100% to mogę pomóc z każdą :) Jeśli dobrze pamiętam

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Rozwiązanie"
- w miejscu gdzie szybujesz (Death Man's Creek chyba się ta lokalizacja nazywa) do jaskini, trzeba w pewnym miejscu dolecieć za jedną z półek skalnych. musisz zeskanować obiekt w dali (prawdopodobnie był to zegar). Jak wrócę do domu to zapodam screena.

 

post-2619-1266865322_thumb.jpg

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio byłem zmuszony zrobić formata i oczywiście zrobiłem backupa dokumentów w tym razem z save'ami do batmana. Wkleiłem je do folderu C:\Users\Michał\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\SaveData. Wchodząc do batmana utworzyłem nowy profil offline o identycznej nazwie jednak wyskakuje error że zapis jest uszkodzony. Jak należy prawidłowo wgrać save'y do tej gry ? Jak to jest z tymi profilami ?

EDIT:

Problem rozwiązany. Trzeba było przekopiować jeszcze folder Xlive znajdujący się w C:\Users\Michał\AppData\Local\Microsoft\XLive

Edytowane przez buziaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długich bojach w końcu zrobiłem porządek na HDD i postanowiłem rozpocząć przygodę z Batmanen ale niestety dostałem nie mile zaskoczony przez koszmarne artefakty.

Widać to np tutaj, sam początek gry, stoję zwrócony w kierunku w którym Joker uciekł,czarna ściana po tej stronie jak i po przejściu dalej z tymże wtedy nie widzę pierwszego pokoju. Plus masa małych artefaktów jak przy przekręconej grafice.

Generalnie próbowałem już wszystkiego , nowe stery , różne ustawienia efekt zawsze ten sam. Ktoś ma może jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?

Konfig to Asrock P67 Pro3 + I2500K@4.0GHz + Ati HD4870 + Seasonic M12II-620 + A-Data 8GB

Piwo dla wybawiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

a ja tu usunąłem.. dzięki za pomoc..

 

 

Problem nie zniknął teraz pojawia się takie okienko..

 

post-174386-0-71111000-1308775230_thumb.jpg

 

dobra problem rozwiązany. Wystarczyło uruchomić w trybie zgodności z windows vista sp2

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Znowu mam problem.. tym razem z fizyką w tej grze.. Problem polega na tym że po włączeniu fizyki na high w momencie gdzie jest ten strach na wróble podczas burzenia ścian przez latające głazy gruzy zamiast latać wokół stracha po prostu znikają.. po przełączeniu fizyki na normal problem znika ale jest mniej tych gruzów.. po przełączeniu w sterowniku ustawień tak żeby fizykę liczył procesor problem znika i jest wszystko w porządku tylko jak się pewnie domyślacie gra tnie się tak że odechciewa sie grać:( jest na to jakiś patch? zmiana sterowników na starsze nie pomaga.. Proszę o pomoc

 

tutaj filmik prezentujący problem..

http://www.youtube.com/watch?v=7bwaSXsmDeY

 

tutaj fizyka na high liczona przez procesor gdzie wszystko jest ok..

 

http://www.youtube.com/watch?v=jhCVmr-djk4

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

format nie pomógł:( jaka może być jeszcze przyczyna? fizyka na normal działa lecz na high jej nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...