Skocz do zawartości
satou

Batman: Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest w pelni spatchowana w game of the year edition 1.0 i wiecej patchy nie ma, chyba ze kolega nabyl pierwsza partie batmana aa to wtedy juz inna sprawa.

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

gra posiada ten patch o którym mówicie.. nie mam pojęcia co to może być na 8800gts512 wszystko działało jak należy.. a po zmianie karty na high nie ma latających skał itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem maila z ciekawą informacją od cenegi. Jeśli ktoś jeszcze nie grał w batman arkham asylum, bo gra była za droga to jest dobra wiadomość: gra przeszła do kolekcji klasyki i w muve.pl kosztuje 12,49zł.

 

 

W sklepie jest także dostępna nadal wersja kolekcjonerska w cenie 79,99zł.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Mimo zmiany sprzetu problem z physix na high dalej występuje:( w planszy gdzie wszystko lata wokół stracha na wróble u mnie nie lata nic:( ściany cegły znikają a tych śmieci i gazet w ogóle nie ma:( na physix normal wszystko jest ok jak powinno. Myślę że to wina sterowników nvidi ale na starszych to samo jest.

wystarczy że przęłącze w sterowniku żeby fizykę w grze liczył procek i wszystko działa poprawnie.. mimo to wolałbym żeby fizyką zajmowała się karta :)

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Po co kupować tą grę skoro na kartach z górnej półki nie działa prawidłowo:(? Przypomne na 8800gts512 gra działa jak nalezy na gtx 570 fizyka nie działa w trybie high na normal jest ok. Co robić? poprzednie sterowniki nie pomagają:( Występują dziwne zjawiska skały lecą uderzają w mur i za miast zburzyć mur i wszystko lecieć dalej to mur zostaje a skały które leciały znikają i nic nie unosi się w powietrzu :(

Czy wy nie macie problemów z tą grą?

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę warto kupić jak się nie grało. Sam kupiłem właśnie na d2d za parę euro i przyznam, że byłem mega zaskoczony na plus. Jeśli chodzi o błędy to grałem na 460 i nie przypominam sobie, aby było coś nie tak. Teraz już nie sprawdzę, bo nie bardzo chce mi się ją ściągać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

tu jest o tym problemie rozumiecie coś z tego? GTX 570 + 285.62 drivers arkham asylum PHYSX - NVIDIA Forums

Problem jest globalny i występuje tylko na gtx 570 http://www.gamespot.com/batman-arkham-asylum/forum/physx-high-is-broken-60814845

 

:(

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

mam problem z tą grą. postanowiłem ją zainstaować po dłuższej przerwie no i podczas włączenia gry wyskakuje że nie możmna uruchomić ponieważ nie znaleziono physxcudart_20.dll zrobiłem formata bo miałem też inne problemy z grami zainstalwoałem wszystko jak trzeba i dalej to samo.. kiedyś było wszystko ok z ta grą na tym samym konfigu i systemie. Problem wystepuje tylko gdy w grze physx ustawiony jest na high na normal gra włącza sie normlanie i w grze nie ma napisów tylko jakieś kwadraciki puste w środku co się dzieje?

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

physxcudart_20.dll free download - DLL-files.com

rozpakuj i wrzuć dll'a do System32 lub do folderu głównego gry. Jak wyświetlą się kolejne braki to dociągaj po kolei. Próbowałeś starszych sterowników/physx? To musi być błąd od strony software'owej skoro wcześniej było ok. 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji, gdyby ktoś chciał dzisiaj grać w tą grę:

Przy pierwszym uruchamianiu, automatycznie będą instalowane dwie paczki (DirectX9 i MS2015 - są w katalogu gry redinst), ale ponadto z katalogu:
 BatmanArkhamAsylum\redinst
należy doinstalować paczkę:
 PhysX_9.08.14_9.09.0814_SystemSoftware.exe

By obniżyć czułość myszki, należy edytować plik:
 DefaultInput.ini
z katalogu:
 BatmanArkhamAsylum\BmGame\Config
zmieniając parametr:
 MouseSensitivity=30.0
na np.:
 MouseSensitivity=2.3

By podnieść limit FPS, należy edytować plik:
 DefaultEngine.ini
z katalogu:
 BatmanArkhamAsylum\BmGame\Config
i zmienić parametr:
 MaxSmoothedFrameRate=62
na np.:
 MaxSmoothedFrameRate=240

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...