Skocz do zawartości
Stefanrsko

Dell Vostro 1510 Okazyjnie, Czy Może Coś Innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki dylemat. Zakup notebooka planuję już jakiś czas, od października studia w innym mieście. Narazie zwlekałem z zakupem, ale nadarzyła się "okazja" właśnie czy to okazja czy nie? do zakupu Della Vostro 1510, z taka konfiguracja:

 

Intel Core 2 Duo T5670 1.80GHz;

2GB DDRII SDRAM - 667 (1x2048);

dysk, 160GB SATA 5400rpm,

ekarn 15.4"; Widescren WXGA (1280x800);

Intel GMA x3100.

nagrywarka dvd 8x.

porty i sloty 4USB, 1xfirewire, Lan 10/100Mbps, Wifi-Wireless 802.11,

kamerka 1,3Mpix,

wybudowany czytnik kart pamieci,Windows Vista Bussines. Fabrycznie nowy, 12miesiecy gwar.

 

Cena: 1500zl

 

No i teraz pytanie, opłąca się to brać, czy jest w coś w tej cenie lepszego, albo porownywalnego? Troszke czytalem o tym sprzecie, szczyt pięknosci to to nie jest ale dla mnie to sprawa drugorzedna, jedyne wymaganie to cicha praca, z innymi bolaczkami sie pogodze. Co szanowni forumowicze radza? Dzieki za wszelkie rady i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to zależy czy Ci się podoba jego designe (fortepianowy czarny błyszczący plastik). Co do okazji to nie jest ona jakaś specjalna, żeby sprzedawać telewizor i kupować, ale jakaś szczególnie nie atrakcyjna też nie jest. Jeśli potrzebujesz takiego laptopa i nie przeszkadza Ci wygląd (a właściwie to że będzie każdego palucha widziec i się będzie błyszczał jak psu wiadomo co) To możesz śmiało brać.

 

Jako że jestem w US to śledzę ceny na alledrogo, co by wiedzieć co przywieźć na handel i akurat w zeszlym tygodniu poszedł Dell Inspiron 1525 z C2D T5750 (2 GHz) 3GB ramu, 250GB dyskiem, reszta to samo za 1600. Wiec za 100 więcej, a sprzęt trochę lepszy. Dla porównania tutaj można kupic taki sprzęt za ok $550 czyli przy dzisiejszym kursie jakieś 1200PLN. Ah ten cholerny kurs, wcale nei sprzyja przywożeniu sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...