Skocz do zawartości
ath

Radeon Hd 4650/4670

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja jadę na sterach dołączonych do asusa catalystach 8.8 , 8.9 nie jestem w stanie zainstalować -setup did bot find a driver compatible bla bla też tak macie ?, Jak wam się kręcą te karty? Moja leci 820/2280 szkoda że rdzeń nie dojedzie do 850 . Jakie jest domyślne napięcie gpu dla 4670 i czy jest sposób na jego podniesienie programowy bo att najnowsze pokazuje 1.25 V ale coś nie do końca współpracuje z tą kartą? (zresztą da się tylko obniżyć w att. ).

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie co ciekawe, 8.9 nie obsluguja 4670... na szczescie w release zrobionym przez dna sa juz uwzglednione:

http://downloads.guru3d.com/DNA-ATI-Window...nload-2080.html

 

a do krecenia polecam najnowsza riva tuner :)

 

 

EDIT: zdjecia szafirka z accelero s2

post-3559-1223578019_thumb.jpg

post-3559-1223578055_thumb.jpg

post-3559-1223578082_thumb.jpg

Edytowane przez fields

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shadowxxz96

tak, byly w zestawie z accelero, po dluzszym graniu sa wyraznie cieple ale nie parza :) generalnie montaz s2 byl bardzo prosty - wszystko pasuje, nic nie wystaje, nic nie dotyka radiatora :)

 

@pemu

http://downloads.guru3d.com/DNA-ATI-Window...nload-2080.html

Tu sa 4.9 kompatybilne z 4670 - wszystko dziala jak zloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pemu

http://downloads.guru3d.com/DNA-ATI-Window...nload-2080.html

Tu sa 4.9 kompatybilne z 4670 - wszystko dziala jak zloto.

 

No tak, ale jestem po prostu ciekaw kiedy ATI wypuści oficjalną serię sterowników , które będą współpracować z tymi kartami bo póki co to mamy jak na razie modyfikacje.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wydajna jest to karta w porownaniu do 4850 ? warta ja kupic za ten 269zl czy lepiej dolozyci 150zl do najtanszej 4850 ?

Wzrost wydajności będziesz miał bardzo duży. Więc warto. Ale to po prostu inna klasa cenowa. Jeżeli Ci nie zależy aż tak na jakości a chcesz mieć znacznie tańszą i cichszą oraz energooszczędną kartę to nie dokładaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No HD 4850 ostro poszły w górę :damage_wall: . A co do 4670 to ja tam wolę poczekać na Pality 4650 z pamięciami GDDR3. Ta sama wydajność co HD 4670 za o wiele niższą cenę zapewne...

Szczuru, nie wstyd Ci się tak stale mylić? :D

profnet24 - Palit 4850 za 425zł cena "ostro poszła w górę" o 6 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy sa jakies 4850 z weisciem hdmi i dvi a jesli nie ma to czy podlaczenie plazmy przez przeisciowke dvi hdmi da glos na plazmie ?

co prawda mam radka 3650 ale przez przejściówkę dołączoną do zestawu idzie dźwięk po hdmi wiec myślę że i w 4850 jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Krótka piłka z mojej strony: slyszałem, że 4670 nie potrzebuje dodatkowego zasilania i wystarczy to co czerpie z PCIE 2.0. Prawda to? Jeśli to jednak bullshit to jaka jest najszybsza grafa (od ATI) NIE WYMAGAJACA dodatkowego zasilania? Z góry dzięki za odp.

 

pozdro

 

edit.

Tak BTW: ktory 4670 jest najcichszy?

 

edit2.

Dobra, już sprawdziłem - 4670 jest najszybszą obecnie kartą nie wymagająca zewn zasilania :D

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w crysisa na tej karcie ? Chciałbym aby było płynnie w 1024x768 a 1440x900 to już marzenie. Jak chodzi bo testy w necie to jedno a życie to drugie. Dziwi mnie niskie zainteresowanie tą kartą , jeszcze nigdy w historii kupując kartę ati po wejściu za tak niewiele otrzymywaliśmy tak dużo.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w crysisa na tej karcie ? Chciałbym aby było płynnie w 1024x768 a 1440x900 to już marzenie. Jak chodzi bo testy w necie to jedno a życie to drugie. Dziwi mnie niskie zainteresowanie tą kartą , jeszcze nigdy w historii kupując kartę ati po wejściu za tak niewiele otrzymywaliśmy tak dużo.

Tak naprawde to całą popularność wykupiło na miesiące 4800, a słabsze 4670 choć też majstersztyk jest bardzo słabo dostepne - wszechobecny suszarkowy Asus, drogie przez slaba zlotowke. Edytowane przez morgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, coś ten 4670 nie może coś stanieć od poziomu 3850 512MB, pewne jak opchną wszystkie karty bazujące RV670 to dadzą taniej 4670. A co do asusa, to tam całkiem spory kawałek aluminium jest, jakby kropelką przykleić doń 92 mm wentylator puszczony na 7V, mysle ze by źle nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w crysisa na tej karcie ? Chciałbym aby było płynnie w 1024x768 a 1440x900 to już marzenie. Jak chodzi bo testy w necie to jedno a życie to drugie. Dziwi mnie niskie zainteresowanie tą kartą , jeszcze nigdy w historii kupując kartę ati po wejściu za tak niewiele otrzymywaliśmy tak dużo.

Ja przeszedlem polowe crysis warhead - na wiecej brak czasu. tak wizualnie to okolice 25-30 klatek, ustawienia gamer, rozdzielczosc 1280x1024 - reszta pc to e5200 @ 3.33 Ghz i 4 GB ram - DX 9.1, Win XP Pro PL SP3 - jak znajde chwile to sprawdze jutro dokladniej jaki fps srednio wychodzi.

Ale gralo sie przyjemnie, spokojnie -spogladalem na liczbe fps rzadko wiec moge sie troche mylic - ale gralo sie plynnie i bez rwania.

 

A co do karty - jeszcze raz powtorze - zamiast czekac na IceQ i inne chlodzenia - kupcie najtansza 4670, zalozcie Accelero S2 za 40 zl i po sprawie :)

Edytowane przez fields

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem polowe crysis warhead - na wiecej brak czasu. tak wizualnie to okolice 25-30 klatek, ustawienia gamer, rozdzielczosc 1280x1024 - reszta pc to e5200 @ 3.33 Ghz i 4 GB ram - DX 9.1, Win XP Pro PL SP3 - jak znajde chwile to sprawdze jutro dokladniej jaki fps srednio wychodzi.

Ale gralo sie przyjemnie, spokojnie -spogladalem na liczbe fps rzadko wiec moge sie troche mylic - ale gralo sie plynnie i bez rwania.

 

A co do karty - jeszcze raz powtorze - zamiast czekac na IceQ i inne chlodzenia - kupcie najtansza 4670, zalozcie Accelero S2 za 40 zl i po sprawie :)

Fields dzięki , bo właśnie się zastanawiam czy Crisisa kupić. Takie pytanie mam czy kręciłeś radka na std chłodzeniu? Jak tak to jaka rożnica na ac S2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...