Skocz do zawartości
Oststern

Warszawa - Co Pokazać Przyjezdenmu?

Rekomendowane odpowiedzi

1 września przyjeżdza do mnie znajomy z Anglii. Był już w Polsce 2 razy. Nie wiem co mu pokazać tym razem bo wszystko co najważniejsze już widział. Koleś się interesuje F1 no ale nie wiem czy to w czymś pomoże, chyba ze będziemy siedzieć i oglądać wyścigi w tv:P Macie może jakiś pomysł co mu można pokazać ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadze sie ze stadionem.... oprocz tego pkin...lazienki... starowka z zamkiem krolewskim... mozesz go na mecz na lazienkowska zabrac... ew: zlote tarasy... ogrod botaniczny... chodz o tej porze roku juz malo tam widac... co do motoryzacji to przy trasie na ogrod botaniczny jest salon audi a w nim audi r8 do polizania ;) Jak cos mi sie jeszcze przypomni to sie odezwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-podziemia pod centalem

-Prage noca

-na Legii mozesz pokazac anty futbol + piknikowa atmosfere, a nie doping

 

Ze standardowych "atrakcji" nie zapomnij o Muzeum Powstania. "Niesamowite" jest to muzeum - zwłaszcza dla Polaków, ale może i koledze się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolo lubi F1 to weź go 3 września do Złotych tarasów bo tam będzie Fernando Alonso, to się chłopak ucieszy. A nie jakieś sejmy albo Pałace Kultury. Jak już tu był to na pewno to widział, zrsztą moim zdaniem to nie ma co pokazywać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zabrał go na Twoim miejscu na clubbing. 4-5 klubów jednej nocy i następny dzień wyjęty z życia.

dokładnie, ja zrobiłbym to samo. Nie ma to jak konkretna imprezka, jeszcze w stolyycy to już musi być obłęd :lol2:

Może spotkacie jakieś polskie "gwiazdy", to mu pokażesz i też będzie "atrakcja".

A jak to mawiał mój dobry kolega, "po imprezie do burdelu mamo idziemy" :lol2:

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...