Skocz do zawartości
ddadam

Laptop 17" Także Do Gier Za Ok. 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakiegoś laptopa, głównie do internetu, na którym byłbym też w stanie pograć w średnio wymagające gry, np. CoD4, NFS itp.

-cena, najlepiej ok. 2500zł,

-dysk 250 GB

-2GB RAM

-kamera

-system niepotrzebny

-grafika ???

-karta WiFi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te GeForce Go 9600 GT to słabizna tą karte można zaliczyć co najwyzej do segmentu sredniego w dodatku magistrala 128 bit śmiech na sali,GF 7950 GTX pożera ją na sniadanie we wszystkich możliwych testach.Taki wynik jak 9600 GT robi moja podkręcona 7900 GS po zmianie zasilacza na PA-15.

 

Więc jeżeli brać to tego laptopa Dell XPS 1710 Gen II na którym pograsz nawet w Crysisa.Żeby zostawić wyraźnie w tyle serie kart 79xx to trzeba wziąć co najmniej GeForce Go 8800 GTS.

Co do shaderów 4.0 i obsługi DirectX 10 to z całym szacunkiem ale serie 8600GT/9600GT bedą miały problemy nawet z Company Of Heroes w DX10.To sa za słabe karty zeby grac przy uzyciu DX 10.Shader 4.0 jest w zasadzie na chwile obecna bezużyteczny.To dopiero wchodzi do gier a i tak nawet dziś spora część działa na Shaderach 2.0 np CoD 4 a na 3.0 wszystkie inne.

Edytowane przez Tex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje w kwestii przewagi wydajnosciowej 7950, ale wolalbym nowego lapka nawet ze slabsza grafa. Kwestia gwarancji - jak wiadomo, w razie jakichkolwiek problemow mozna dostac po kieszeni i to konkretnie. Poza tym nowy lap to nie tylko slabsza grafa, ale i nowsza platforma - wydajniejsza, o mniejszym poborze pradu i dluzszym czasie pracy na baterii. A tak nawiasem mowiac to compal wypadlby porownywalnie badz lepiej od tego xpsa w 3d - kwestia rozdzielczosci matrycy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym kupić Laptopa do w przedziale cenowym 2000 - 3000zł do w/w rzeczy.

Nie wiem w jakim przedziale cenowym najlepiej wychodzi cena/jakość więc taki rozstrzał.

Podałbym jakie podzespoły mnie interesują ale w Notebook'owych się nie znam za bardzo

 

Jedyne co to:

- Jakiś Dwurdzeniowy procek

- Ram 2 GB nie wiem czy wystarczy na długo więc mile było by widziana większa ilość.

- Dysk.... chyba na pewno ponad 160 GB

- Rozmiar matrycy to raczej 17" ponieważ patrząc przyszłościowo o 15,4 troszkę za mało

- Raczej nagrywarka DVD to standard, chyba lepszego nic narazie nie warto kupować (typu Blu-ray)

- Powinien mieć jakieś wyjście na bezprzewodowy (typu radiówka) internet ale to też chyba standard.

 

Przepraszam że nie podałem żadnego modelu ale poprostu żaden mi nie przypasował ;/

Może duże wymagania ale jestem zielony w temacie Notebook' ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...