Skocz do zawartości
nst

Problem Z Wydajnoscia Laptopa W Cs 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Otóż mam laptopa: C2D 2200MHz, 2GB ram i GeForce 8600GT, wszystko zadbane i ogarnięte w 100%.

 

W konterku mam wszędzie 100fps przez pare minut, potem jak nic się nie dzieje mam 95, czasami nawet do 80 i spada w bardzo randomowych momentach. Wcześniej nie miałem takiego problemu tylko dopiero po formacie (wyklucza to przegrzewanie się proca/grafy).

 

Format był, ale jeszcze przed pojawieniem się tego problemu, stery od grafy 156.10 (jak zawsze i miałem stałe 100fps). W czasie gry około 25 procesów, żadnych syfów, pc był czyszczony różnego rodzajami cleanerami, antyspyware'ami itd. Gram na 640x480, ustawienia sterów grafy jak najbardziej poprawne, takie jak przed formatem. Próbowałem majstrować ustawiając różne priorytety dla hl.exe i ustawiać koligację na 1 rdzeń.

 

Jak ktoś jest w stanie pomóc to będę bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 niezbadane są wyroki Microsoftu - nigdy nie wiesz co system robi i co dopisał sobie do rejestru w trakcie użytkowania

po 2 do prawidłowego działania gry i tego co widzi ludzkie oko wymagane jest 30fps (płynność ruchu)- pozostałem marketingowe liczby możesz sobie między zeszyty włożyć,albo gdzie tam chcesz. I tak masz ich spory nadmiar więc nie wiem na czym się rozczulasz 100 czy 80.Poza tym jeszcze nie widziałem zmieniającego się obrazu w grze o stałej ilości klatek(więcej szczegółó w obrazie to i grafika ma więcej do roboty przez co jej wydajność spada) - coś Ci się wyśniło! Nie przesadzaj!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne ile powininem miec i nie chce wykladu o fps w cs 1.6 , chce miec poprostu stale 100fps tak jak mialem kilka formatow wczesniej ,

chcieć to Ty możesz, jak rozwydrzone dziecko w sklepie z zabawkami, tylko, że mama zabawki Ci nie kupi bo dynamiczny obraz nigdy nie będzie miał stałej ilości klatek-tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze takiej jak CS 1.6 jego laptop powinien spokojnie osiągać stałą ilość 100fps.

Jeśli nigdy nie grałeś w starsze gry i opierasz się na recenzjach Crysisa i innych najnowszych tytułów to nie wypowiadaj się bo tylko tracisz czas kolegi, który stara się tutaj uzyskać pomoc.

Posiadam Dual Core'a E2140 (1.6GHz) i GF 8600GT Palita Sonic+ i niezależnie od akcji, sytuacji i tego Twojego dynamicznego obrazu osiągam 100fps w każdym miejscu i nie spadają poniżej 99.

Bądź tak miły i nie wypowiadaj się tu więcej bo mało wiesz, pozdrawiam.

 

TYLE W TEMACIE! Krew zalewa jak widzę posty takich mądrych komputerowców :[

Edytowane przez s0named

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLE W TEMACIE! Krew zalewa jak widzę posty takich mądrych komputerowców :[

właśnie, komputerowców a nie graczy

 

 

Bądź tak miły i nie wypowiadaj się tu więcej bo mało wiesz, pozdrawiam.

gratuluję porównania komputera stacjonarnego do laptopa

ja wrócę do pracy a ty pograj sobie jeszcze troszkę

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, komputerowców a nie graczy

 

 

 

gratuluję porównania komputera stacjonarnego do laptopa

ja wrócę do pracy a ty pograj sobie jeszcze troszkę

Niestety nie trafiłeś w czuły punkt, jeśli chciałeś mi dogadać i pozostajesz dla mnie zwykłym [ciach!]em, które stara się być mądre. Bo skoro udajesz mądralę, to wypadałoby wiedzieć coś o tym, ale nie zaistniałeś :/ :unsure: cześć Edytowane przez s0named

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...