Skocz do zawartości
Janekk

Asus P6T Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie maax, jak to mówi jeden z naszych sympatycznych kolegów nie pier*****sz się w tańcu ;)

 

Widzę ze musze do Ciebie wpaść z GF 6600 to zrobimy z 250 BLCK :lol2: Hehehehe

hehehehe prawie jak class,prawie jak zywiec :)

no to albo cos z pokroju gf5200 i cos docisniemy ta padaczke :)

aaa

no tak zapomnialem ze masz stare dane

Dołączona grafika

mnoznik ustawiony na sztywno 17,wszystkie inne progsy widza normalnie ale jak zaczynam przeginac z oc to cpu-z pokazuje o 1 mniej

validacje robione na chlodzeniu powietrzem

Edytowane przez maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idziesz w gore:P przestane czytac do egzaminu i biore sie do roboty jak tak dalej pojdzie ratowac honor dfi;)

238 nie zadazylem zrobic walida,ale przeciez wiemy ze dfi za taka kase powinna isc grubo,pamietam jak dawalem za asusa 800zl a za dfi 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale moja rev konczy sie w okolicach 234, choc drobne nadzieje sa, nowy bios i glebsza zabawa z mobo

 

ale gratuluje nie widzialem na naszym forum wiekszych wartosci:)

238 widzialem ale nie umie zwalidowac,sam nie wiedzialem ze ta plyta to taki skarb,kupilem swojej kobiecie ja i chodzila z c0 na def

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maax

Wstaje Ci normalnie mobas przy bclk >230 czy wchodzisz do windy na nizszym i podbijasz jakims progsem?

hmm wiesz,ustawilem na 228 i wstaje wlazi itp

potem vturbo z asusa

wiecej nie dawalem

Edytowane przez maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maax

Wstaje Ci normalnie mobas przy bclk >230 czy wchodzisz do windy na nizszym i podbijasz jakims progsem?

235 wlaz mi raz,nie nagralem potem tylko tyle:

klik

i update o 1bclk

Dołączona grafika

narazie plyta/proc sie konczy,pozostaly mi 2 ustawienia cpu skew i IHO skew,nie wiem do czego sa ale moze cos poprawiaja w bclk,jak z tym jest wie ktos??

Edytowane przez maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam problem z podkreceniem proca na stabilne 4000mhz,chyba trafilem mega padake.Windows odpala sie przy 4300mhz i napieciu 1,35 ale zaraz bluescreen i restart.Moze cos zle ustawiam,co doradzicie,jakie ustawic napiecia itp bo krew mnie zalewa,wiekszosci ludzi lata na 4.2 w gore a u siebie nawet 4.0 nie moge uzyskac.

Edytowane przez mardock81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie mozesz sprawdzic na tych napieciach co podalem...najwyzej blue screen :)

Ja na poczatku tez biadolilem na moja pyte, ze padaka i wogole, ale po jakims czasie ja wyczulem :)

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest jakis postep,proc lata stabilnie na 4.0 na 1.28V i QPI 1.265V przy 20x200 i 21x191.Teraz chcialbym wiecej ale nie wiem na ile max ustawic i czy PLL tez zmieniac czy dac auto.

hmm ile sie da :)stopniowo,musisz sam to wszystko ogarnac,jak skonczysz z procem pobaw sie uncore,daje dosyc duzego kopa ramowi tutaj masz mniej wiecej jak to wyglada KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co udało Ci się uzyskać 240 BLCK, jeśli tak to już naprawdę zacny wynik.

wiesz,jakos mi sie nie chce kombinowac z zaawansowanymi ustawieniami,mysle ze do uzyskania

ktos tam pytal ile idzie max proca pocisnac wiec 4.9 do zrobienia a calkiem nidawno policzyl pi 1m na 4850-moze znajde screena to zapodam

cpu-z ma jakis problem z plyta i bclk powyzej 227,w progsie obniza mnoznik na x20 chodz normalnie jest 21 (real temp,cpu tweaker)pi szyb ciej tez liczy

zreszta zobaczcie sami 4.8 i mnoznik spadl w cpu-z

post-25454-1252157939_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...