Skocz do zawartości
Janekk

Asus P6T Deluxe

Rekomendowane odpowiedzi

To na balkon z confing'em śmigaj albo do Rosji jedz tam pewno temperatury minusowe panują ;) Hehehehe....

 

Marek może jakieś spi?:>

hmm mowisz i masz :)

 

 

post-25454-1252195418_thumb.jpg

 

 

a tu taki validzik,mysle ze to nie koniec jak dopedne jakies zimno to sie bedzie dzialo :)

 

 

post-25454-1252195934_thumb.png

 

 

problem cpu-z rozwiazany,mnoznik spada jak przeskakujemy bclk o 5,jesli tylko zaczniemy przeskakiwac o 2-3 wszystko jest w normie :)

Edytowane przez maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tez mam tam samo...

 

Niestety Asusu od maja nie wydal nowego biosu :/

 

Wg stronki Asusa nasze Xeony obslugiwane sa tylko przez: P6T WS Professional, P6T6 WS Revolution i P6T7 WS SuperComputer.

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tez mam tam samo...

 

Niestety Asusu od maja nie wydal nowego biosu :/

 

Wg stronki Asusa nasze Xeony obslugiwane sa tylko przez: P6T WS Professional, P6T6 WS Revolution i P6T7 WS SuperComputer.

u mnie byl nowy niestety tego nie wnosil-mysle ze nie wniesie nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiecie proca dawalem max 1,35V,PLL 2,0V i 1,35VTT,nic wiecej nie zmienialem,reszta sprzetu to patriot 6gb 1600mhz,tagan 780W,x-fi music,gainward 260gtx poki co,2x WD 1TB,skystar 2.

jak wyglada sprawa vram i jak on tam jest taktowany

bo jak vstandard to chyba 1.5 a masz dac 1.65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam V2 i nie mam z nia problemow :)

Jedyne co to wg mnie jeden ze slotow PCI moglby byc na samym dole, a nie dwa obok siebie, bo mi to troszke przeszkadza w moim konfigu :P

Edytowane przez czolo7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, u mnie płyta sobie jaja robi, przypadkiem zauważyłem, że miałem ustawione 1.325v vcore w biosie, turbo V, cpu-z potwierdzało, a dzisiaj mi się zrobiło 1.4v (!), a w biosie dalej ustawione 1.325v, dałem 1.225v to mam dopiero 1.325v w turbo V i cpu-z, jaja jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z puszczeniem pamięci na 1866MHz :( Macie może pomysł jak ustawić poszczególne napięcia bo mi juz rece opadają.

QPI/DRAM 1,475 V i DRAM 1.66V i nic. Opóźnienia 9-9-9-28-90 2N i nic. QPI 200MHz, mnożnik 20,21. CPU 1,2875V. Reszta sprzętu w sygnaturze.

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam :D

wiekszosc i7 nie lubi duzych roznic pomiedzy vcpu i vkupka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie tempy u siebie w defie i po OC ? W moim wypadku wypadku mam 37C, a jak wyłącze C-state to 42C coś duż jak na TR ultra extreme i 2x120tki z AS5. W stresie na 4.0 Ghz z HT 1.28V mam 90C w lynx... Dodam, że heatpipki są letnie, a przy 90C powinny chyba parzyć... mosfety gorne w stresie parzą...

 

Może czujnik zawyża, bo już kilka razy zaklładałem cooler i ciągle takie same tempy...

 

Czy jest jakiś soft, który odczyta temperatury z NB i sekcji zasilania bo w PC Probe mam ciągle 35C więc to chyba jakaś ściema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wampirku, przy ustawieniu 21x200 i 1.33v w linxie mam pod 100st nawet, tez TRUE i 2x1600obr + AS5, raczej norma.

 

4.0 1.28V a 4.2 1.33V to jest roznica :) Ale niech będzie, musze sie jakoś z tym pogodzic, że to piekarnik.... zaczynam coraz powazniej myslec o wc chociaz z duzo z tym zabawy :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.0 1.28V a 4.2 1.33V to jest roznica :) Ale niech będzie, musze sie jakoś z tym pogodzic, że to piekarnik.... zaczynam coraz powazniej myslec o wc chociaz z duzo z tym zabawy :angry:

Gdzie ty masz zabawę z wc ;) Jak z głową zrobisz to da się zmeiniać plyty, grafy i cepy bez rozkładanai układu ;) Osobiście do i7 bez kibla bym nie podchodził bo żal patrzeć na tempy... pod wc też bywają marne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...