Skocz do zawartości
Janekk

Foxconn Renaissance / Bloodrage

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam problem, nie moge sobie poradzic ze sterownikami od sonara, wpisuje ten smieszny kod z cd - przenosi mnie na strone, wybieram new install -> next i nic sie nie dzieje... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodrage ma jedną wielkę wadę.... BIOS, a właściwie to jego brak.

Troszkę przesadzam ale do "pełnego" BR od kilku miesięcy (może nawet i cztery miesiące) nie ukazał się ŻADEN NOWY BIOS!

Ostatni nieoficjalny bios to G25 i ma on sporo wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie od bloodrage poszukajcie na necie lub sami sie wypowiedzcie na nastepujacy pomysl

 

bios od flamingblade jest "podobno" identyczny jak bloodrage

 

moze by go wgrac do blooda...dodam ze wychodzi czesciej niz bios blooda(ostatni chyba w lipcu) i co ciekawe ma te funkcje co G25 (current timings) dodane

 

poszukajcie czy ktos probowal..lub jak kto odwazny niech sam spróbuje

 

co w ogole myslicie o tym/??

 

 

http://www.foxconnsupport.com/download.asp...=&sort=BIOS

http://www.foxconnsupport.com/download.asp...=&sort=BIOS

 

popatrzcie na oznaczenie..przedostani do flaming blade jest identyczny jak ostatni do blooda

 

czyli ostatni do flaming to cos jak g25 by bylo i nawet data relesu sie zgadza..co myslicie?

Edytowane przez xtremesystems

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie od bloodrage poszukajcie na necie lub sami sie wypowiedzcie na nastepujacy pomysl

 

bios od flamingblade jest "podobno" identyczny jak bloodrage

 

moze by go wgrac do blooda...dodam ze wychodzi czesciej niz bios blooda(ostatni chyba w lipcu) i co ciekawe ma te funkcje co G25 (current timings) dodane

 

poszukajcie czy ktos probowal..lub jak kto odwazny niech sam spróbuje

 

co w ogole myslicie o tym/??

 

 

http://www.foxconnsupport.com/download.asp...=&sort=BIOS

http://www.foxconnsupport.com/download.asp...=&sort=BIOS

 

popatrzcie na oznaczenie..przedostani do flaming blade jest identyczny jak ostatni do blooda

 

czyli ostatni do flaming to cos jak g25 by bylo i nawet data relesu sie zgadza..co myslicie?

Raczej nie wejdzie inne pcb

inne warośći v

Edytowane przez DDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, znajomy który wysłał mi właśnie te mobo, zapomniał dołączyć dźwiękówkę. Za nim dojdzie, pożyczyłem od kumpla SupremeFX, czy jest możliwość uzyskania dźwięku ??

Z góry dzięki za odpowiedź, bądź jakieś pliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowilem wlasnie flamingblade plytke jednak roznica ok 200 zl przewazyla nad dezycja czy bloodrage czy flamingblade , jak zloze to wszystko do kupy dam znac jak to hula i tak interesuje mnie oc na 4.0 wiec ta plytka powinna dac rade

 

 

a tu zakupilem plytke

 

http://www.neo24.pl/plyta-glowna-foxconn-f...ngblade%29.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie tak, ze kupilem okazyjnie DDR3 - wiec trzeba pujsc dalej i kupic resztę :P

Co radzicie kupic - Blood Rage, Blood Rage GTI czy Flaming blade - mi zależy tylko na tym,żeby proc zrobil te 4 Ghz - 920 D0 oczywiscie.

NIe zalezy mi na SLI ani na Raid.

 

Na Rampage nie wydam tyle kasy bo nie jestem zboczony :P

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie tak, ze kupilem okazyjnie DDR3 - wiec trzeba pujsc dalej i kupic resztę :P

Co radzicie kupic - Blood Rage, Blood Rage GTI czy Flaming blade - mi zależy tylko na tym,żeby proc zrobil te 4 Ghz - 920 D0 oczywiscie.

NIe zalezy mi na SLI ani na Raid.

 

Na Rampage nie wydam tyle kasy bo nie jestem zboczony :P

moim zdaniem jak z tych 3 to wybor jest jeden bloodrage , a jak nie to to flamingblade , i sadze ze lepiej odpuscic sobie wersje gti sa one troche okrojone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam metlik w glowie, a moze jednak posluchac kolegi prznar1 i kupic cos innego.

Chodzi mi o 4 Ghz bez wiekszych problemow i zeby bylo latwo jakis blok na NB dobrac, ewentualnie na Mosfety.

Asrock odpada, ale może jednak Gigashit - na temat UD3R czytalem wiele pochlebnych opinii.

Jestem otwarty na propozycje.

Max to 200 funtow czyli jakies 1100 pln.

Co sadzicie na temat Asusa P6T deluxe V2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewne jest że 4.0 zrobisz na asrocku, ud3r, bez problemowo, bez jakiegoś chorego napięcia nawet na powietrzu. gorzej może być na p6t se ale i tak 4.0 jest nadal w zasięgu dla zdecydowanej większości procesorów. msi omijaj szerokim łukiem. nie żeby się nie dało 4.0 na tym osiągnąć ale to jest raczej niewypał z strony msi. choć może nowe rewizje są już dużo lepsze. poszperam coś o flamingblade gti.

 

dalej masz pewnie do wydania jakieś 800zł bo chcesz kupić pełnego flamingblade'a wydatek nie wart żadnych pieniędzy. 3sloty na ram raczej nie potrzebna druga karta sieciowa a żadnych znaczących zmian w zasilaniu proca czy ramu czy czegokolwiek nie ma względem dużo tańszego flamingblade gti. za 800zł to już lepiej dołożyć te 50 czy 80 i kupić dfi dk, ud4p (ud4p a nie ud4. ud4p ma pcb ud5 i extreme. )

 

o nie doczytałem. masz 1100 na płytę śmiało kupuj dfi dk lub ud4p. :) dasz dobry block na proca i świat +4.2 stoi otworem :) a podkręcanie wciąga :D popatrz na ilear'a :D

 

EDIT: dość szybko znalazłem kilka testów FB GTI bclk 200 jest w zasięgu :)

 

a i jeszcze jedno jak mimo wszystko nie masz zamiaru wydać nawet 800zł na płytę to bierz albo asrocka albo gigabyta.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze temat dotyczy plyty foxxconna ale wrzuce swoje 3 groszaki ..

 

<900 zl DFI DK T3eH6 x58

miedzy plyty DFI wcisnalbym Biostar-a, firma naprawde stworzyla fajna plytke [wsparcie z Biosami nie najgorsze]

BCLK rowniez >230 warte uwagi

<1100 zl DFI UT T3eH8 x58

>1100 zl eVGA classified x58

 

dla uzytku 24/7 czyli 3.8-4.2 GHz mozna rzec ze kazda plyta sie nada, jesli ktos lubi sie bawic

to DFI/eVGA sa dla niego ze wzgledu na max BCLK w stawce :)

 

Asus stworzyl dobre plyty i tyle, mi osobiscie najbardziej przypadl do gustu Asus p6t6 revo

 

Foxconn- szkoda ze odpuscili ..bo plyta Bloodrage naprawde jest dobra, ale bez wsparcia

nic sie nie zdziala.. ;/

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...