Skocz do zawartości
Janekk

Foxconn Renaissance / Bloodrage

Rekomendowane odpowiedzi

Super.. tyle co udało mi się uporać z G42, a tu G44 :)

 

Czy ktoś z was ma pamięci puszczone na ~2000MHz?

ja mam z tym spory problem i zastanawiam się czy to wynika z mojej nieumiejętności, d..iatego biosu,czy kiepskiego proca...

 

IOH core raczej za wysoko. VTT spróbuj nawet 1.5-1.55V. Zobaczysz czy będzie porpawa. Przy 2000 może sporo potrzebować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrywałeś już bo póki co jadę na g44 i jest ok nie wiem czy ten p11 to coś nowszego od g44 i czy warto instalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodałem wczoraj P11, bardzo stabilny (memtest, orthos i 2 godzinna sesja bc2 bez wysypywania), śmiało flashować, cieszy mnie że foxconn nie zapomniał o swoich użytkownikach, bo z wsparcie technicznym było jakiś cza temu bardzo kiepsko, a pod względem jakości wykonania, użytych podzespołów, bloodrage jak dla mnie jest jedna z lepszych płyt na s.1366

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie, ja wrzucam dos boot na pena i plik który sciągam z biosem, odpalam kompa z pendriva i program do flashowania sam startuje, zadnej magii w tym nie ma

 

niestety nie bardzo ogarniam, mam ściągnięty BIOS, wrzucam go na pena robię restart, w biose zaznaczam bootwanie z usb i bez efektu. Tak jak jest napisane naciskam alt+F2 (bodajże) po czym wychodzi komunikat ze AHCI bios not instaled?

Piszesz, że wrzucasz dos boot - co to jest i gdzie to znaleźć?

z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij to HP USB Disk Storage Format Tool - v2.1.8 Download - EXTREME Overclocking i to Windows 98 System Files Download - EXTREME Overclocking

pierwsze zainstaluj (narzędzie do formatowania), z drugiego linka wypakuj do jakiegoś katalogu (to jest dos który musisz wskazać podczas formatowania narzędziem z pierwszego linka) dopiero po wypakuj winrarem plik z biosem na pena, generalnie to powinien cię wyzwać od szmaciarzy bo ktoś w faq namęczył się nad opisem flashowania biosu ale jesteś kotem na forum i raz mogę pomóc, bym zapomniał w narzedziu do formatowania zaznaczasz pena, fat32, quick format, create a dos startup disk (i wybierasz katalog do którego wypakowałeś pliki z drugiego linka)

 

jacekcz bądź wyrozumiały dla świerzaka święta idą, poza tym dzisiaj wyżyłem się na dostawcach moich prezentów świątecznych, no rzesz w mordę od 10 grudnia kurierem zamówione i jeszcze nie dotarły

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajam się bardzo, szczerze przepraszam, i przyjmuje każdą (no prawie) obelgę w moją stronę gdyż zachowałem się jak ciach!iarz, to już więcej się nie powtórzy.

A tak ogólnie to bardzo dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...