Skocz do zawartości
Ombre

Plecak Szkolny.

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze użyj szukajki http://forum.purepc.pl/temat/co-kupic/jaki.../228164/30.html

 

Po drugie 100zł na dobry plecak, nawet do szkoły to... raczej troche mało. Oczywiscie można za tyle wyrwać plecak JanSportu, w tej cenie nic lepszego nie kupisz, więc IMO warto sie rozejrzeć. Mimo wszystko wyłożyłbym troche wiecej na to.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak za czasow mojej szkoly... zbiegiem okolicznosci ja i kumpel z klasy kupilismy ten sam model plecaczka...

Po 3 latach... ja mialem jak nowke, a on praktycznie jak szmate.

Ja czesto chodzilem tylko z jednym zeszytem... a on z pelnym zaladunkiem.

Czasami drogie rozwiązania są na wyrost...

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mam plecak "the virus" kupiony ~5 lat temu, dałem za niego około 100zł, wszystkie szwy mocno się trzymają, zamki działają jak nowe, odpowiednio dużo miejsca, dobry gruby materiał, wizualnie też spoko... a jak widzę te markowe szmaty w podobnych cenach to po prostu żal.

zazwyczaj droższe markowe niczym się nie różnią od swoich tańszych(bo bez "nazwy") odpowiedników

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony moge polecic wolfganga wloczykij 24, zajebisty plecaczek, mam go od kilku lat i wyglada jak nowka, nie liczac zniszczonego logo producenta w dolnej czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...