Jump to content
MandraX

Problem Z Cs 1.6

Recommended Posts

No tak jak w temacie kupilem Asuska VW193D-B i mimo 100fps cs przycina jestem pewny ze to wina monitora i odswiezania 60Hz (takie mi najbardziej odpowiada) da sie to jakos zrobic zeby tych przycinek nie bylo widac ? zeby gra chodzila plynnie ? Wylaczenie synch. pionowej nie pomaga, ustawienie fps_max 60 tez nic nie daje. Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam, MandraX 8)

Przycina tzn. smuzenie jak obracasz kamera do okola siebie, czy po prostu jak idziesz albo strzelasz i tnie? no i przy okazji podaj jaka rozdzialka, bo od 1680x1050 to czasami rozne rzeczy moga sie dziac z cs'em ( tzn smuzenie sie zaczyna, mi to jakos nie przeszkadza w sumie ;] )

EDIT: nie doczytalem, ze monitor 19 cali ^^ hmm wiec powiedz czy masz na mysli smuzenie ( w koncu to LCD ) czy zacina sie ogolnie jakbys mial malo fps'ow?;]

ale tak czy siak na moja logike, to raczej monitor w tym przypadku ma malo do ciecia :P

Edited by gwidon

Od kiedy przycinanie jest wina monitora?

Ykhmmm... Od kiedy niewiem, ale sam mialem taki problem, tylko ja gram w cs:source, po przesiadce z crt 17 cali na lcd 22, tez mialem takie scinki, niewiedzialem co moglo byc przyczyna, zmiana sterownikow od grafy nic nie dala, wiec postanowilem zrobic formata, po formacie wszystko bylo ok, tak wiec chyba jednak musi byc jakis zwiazek, troche to absurdalne no ale coz... roznie bywa...

no 100fps pokazuje gra jak podlacze CRT spowrotem to smiga ok jak podlacze LCD to podczas obracania jak kolega gwidon wyzej napisal jest takie smuzenie. Gdy strzelam nie mam przycinek. Komp raczej cs'a 1.6 uciagnie. Najwidoczniej format pomoze jak napisal nodek :)

Edited by MandraX

No tak jak w temacie kupilem Asuska VW193D-B i mimo 100fps cs przycina jestem pewny ze to wina monitora i odswiezania 60Hz (takie mi najbardziej odpowiada) da sie to jakos zrobic zeby tych przycinek nie bylo widac ? zeby gra chodzila plynnie ? Wylaczenie synch. pionowej nie pomaga, ustawienie fps_max 60 tez nic nie daje. Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam, MandraX 8)

to wlacz ta synchronizacje rozdzialka 1280x1024 dla monitora 19" i powinno banglac

Ja tam smużenie ostatni raz widziałem, gdy wyszedł Toca Race Driver, chyba w 2004 r., przez chwile mi to przeszkadzało, potem się przyzwyczaiłem, i nawet w nowych gierkach tego nie widzę. A może to mam taki dobry monitor, bo kiedyś widziałem taki monitor za 200 zł, to tam się przycinało.