Skocz do zawartości
MandraX

Problem Z Cs 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak w temacie kupilem Asuska VW193D-B i mimo 100fps cs przycina jestem pewny ze to wina monitora i odswiezania 60Hz (takie mi najbardziej odpowiada) da sie to jakos zrobic zeby tych przycinek nie bylo widac ? zeby gra chodzila plynnie ? Wylaczenie synch. pionowej nie pomaga, ustawienie fps_max 60 tez nic nie daje. Czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam, MandraX 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycina tzn. smuzenie jak obracasz kamera do okola siebie, czy po prostu jak idziesz albo strzelasz i tnie? no i przy okazji podaj jaka rozdzialka, bo od 1680x1050 to czasami rozne rzeczy moga sie dziac z cs'em ( tzn smuzenie sie zaczyna, mi to jakos nie przeszkadza w sumie ;] )

EDIT: nie doczytalem, ze monitor 19 cali ^^ hmm wiec powiedz czy masz na mysli smuzenie ( w koncu to LCD ) czy zacina sie ogolnie jakbys mial malo fps'ow?;]

ale tak czy siak na moja logike, to raczej monitor w tym przypadku ma malo do ciecia :P

Edytowane przez gwidon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy przycinanie jest wina monitora?

Ykhmmm... Od kiedy niewiem, ale sam mialem taki problem, tylko ja gram w cs:source, po przesiadce z crt 17 cali na lcd 22, tez mialem takie scinki, niewiedzialem co moglo byc przyczyna, zmiana sterownikow od grafy nic nie dala, wiec postanowilem zrobic formata, po formacie wszystko bylo ok, tak wiec chyba jednak musi byc jakis zwiazek, troche to absurdalne no ale coz... roznie bywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 100fps pokazuje gra jak podlacze CRT spowrotem to smiga ok jak podlacze LCD to podczas obracania jak kolega gwidon wyzej napisal jest takie smuzenie. Gdy strzelam nie mam przycinek. Komp raczej cs'a 1.6 uciagnie. Najwidoczniej format pomoze jak napisal nodek :)

Edytowane przez MandraX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak w temacie kupilem Asuska VW193D-B i mimo 100fps cs przycina jestem pewny ze to wina monitora i odswiezania 60Hz (takie mi najbardziej odpowiada) da sie to jakos zrobic zeby tych przycinek nie bylo widac ? zeby gra chodzila plynnie ? Wylaczenie synch. pionowej nie pomaga, ustawienie fps_max 60 tez nic nie daje. Czekam na odpowiedzi.

 

Pozdrawiam, MandraX 8)

to wlacz ta synchronizacje rozdzialka 1280x1024 dla monitora 19" i powinno banglac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam smużenie ostatni raz widziałem, gdy wyszedł Toca Race Driver, chyba w 2004 r., przez chwile mi to przeszkadzało, potem się przyzwyczaiłem, i nawet w nowych gierkach tego nie widzę. A może to mam taki dobry monitor, bo kiedyś widziałem taki monitor za 200 zł, to tam się przycinało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...