Skocz do zawartości
fuxmen

30 mhz pci 60 agp i mx 400

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak mam podkręconego proca na 150 mhz i mam szynę 60 MHZ czy to spowalnia moją kartę?? jeśli bym dał na magistralę 147 i bym miał na agp 73 to czy by grafika mi szybciej chodziła i czy taka zmiana się opłaca??

 

proszę o pomoc

 

UPDATE:

sorry w temacie napisałem mx 400 ale chodzi oczywiście o mojego mx 440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja barakude V wczoraj na duzo wiecej puscilem :D 41 dzialalo nawet tylko czasami sie zawieszal windows ale to wina pamieci :D bo dysk w pio4 dziala teraz bo kontroler w moim vaxie najwyrazniej sie spalil i czekam do poniedzialku zeby ja do servisu wyslac :D (tak wogole to pirmary master jest niewykrywalny mimo zworki :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mx wiec nie dziwota

TI powinno odczuc wieksz roznice

KYRO1 odczuwa :-D

jasne ale z kolei powyzej 2400+ juz nie widac roznic GF4 ti4200 przy takim procu juz tez wymieka skoki w 3dmarku juz sa pozniej znikome

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie,ale fuxmen ma 1800+

i chcialem u zasygnalizowac,ze na swojej karcie nie odczuje roznicy

wiem wiem gdyby on zmienil grafe to moglby cos wiecej osiagnac bo proca to napewno smieniac mu sie nie oplaca no chyba ze mobo ale dzieki temu z kolei nie uzyska jakiegos duzego przyrostu wydajnosci

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z podkręcania nici, a z karty też nie wycisnę więcej niż to co w podpisie ;(((

kolega ma taką tylko pixelview i na 500 MHZ mu loto ;((

trudno tak jak wcześniej mówiłem ta karta jest przejściowa do radka 9500 pro :)))) jeszcze pare miechów i będzie narazie trzeba czekać

ale i tak da się grać

 

"6k jak na GF4 MX to i tak niezly wynik "

a ile powinno być, nie mam 6 k tylko 5,680

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z podkręcania nici, a z karty też nie wycisnę więcej niż to co w podpisie ;(((

kolega ma taką tylko pixelview i na 500 MHZ mu loto ;((

trudno tak jak wcześniej mówiłem ta karta jest przejściowa do radka 9500 pro :)))) jeszcze pare miechów i będzie narazie trzeba czekać

ale i tak da się grać

 

"6k jak na GF4 MX to i tak niezly wynik "

a ile powinno być, nie mam 6 k tylko 5,680

podalem w zaookragleniu ;) :D a proca zawshe mozesz pomeczyc pare mhz wiecej zawshe cos :twisted:

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...