Skocz do zawartości
Działo

Gainward Gf3 Ti vs Telewizor!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem:

Miałem Gf2 Winfasta i nie było problemów z wyjściem Tv Twinview ładnie dzaiłało i było spoko, teraz mam to co widac na dole i nowe stery i lipa ani Nview ani nie można włączyć Tv jako drugi monitor. Mam jedynie programik TVtool a on jest wstanie wyswietlić tylko jeden obraz. Więc czy da się z tym coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak laczysz TV z karta ? Za pomoca jakiego wejscia w TV ?

Ja mam podlaczona karte do dwoch telewizorow w domu (oczywiscie nie naraz). I jak ktos chce ogladac film na dole (29` Philips) to nie moge u siebie nic robic (tzn. mam ten sam obraz na TV i na monitorze). Podlaczone to mam poprzez s-video w telewizorze. Przy karcie mam zalaczona taka przejscioweczke s-video -->chinch (nie wiem co cholere to robilem) i to prawdopodobnie przez to nie moge zrobic bajeru jak na moim drugim telewizorku.

Drugi wlasnie to jakis 10 letnie noname i podlaczylem go poprzez kabelek s-video (juz bez tej chorej przejsciowki przy karcie) i SCART (euro) w TV. I mam film na TV a na monitorze moge sobie stronki przegladac lub nawet grac w gry (ale oczywiscie wtedy musze z glosy zrezygnawac na rzecz filmu).

Wiec moim zdaniem ta przejsciowka mi takie berety robi, ze nie moge miec osobnych obrazow na monitorze i TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...