Skocz do zawartości
Frezer

Problem Z Kompem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Mój problem wygląda tak...

 

Gdy uruchomię komputer wszytko działa ok lecz po wczytaniu się loga windows'a zamiast komunikatu witamy jest czarny ekran ... słychać tylko wiatraki w kompie.. nawet po zrobieniu restartu komputer jest zawieszony w biosie jedynie pomaga wyłaczenie i właczenie komputera ponownie by bios się ruszył... czasem jednak się zdarzy ale bardzo rzadko że win się właczy i wtedy działa system ok do kolejnego restartu kompa... bo znów jest czarny ekran..

 

Co może być tego przyczyną ??

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Mój problem wygląda tak...

 

Gdy uruchomię komputer wszytko działa ok lecz po wczytaniu się loga windows'a zamiast komunikatu witamy jest czarny ekran ... słychać tylko wiatraki w kompie.. nawet po zrobieniu restartu komputer jest zawieszony w biosie jedynie pomaga wyłaczenie i właczenie komputera ponownie by bios się ruszył... czasem jednak się zdarzy ale bardzo rzadko że win się właczy i wtedy działa system ok do kolejnego restartu kompa... bo znów jest czarny ekran..

 

Co może być tego przyczyną ??

 

 

Pozdro

Jak już wejdziesz do windy to wgraj najnowszy bios,lub potestój orthosem itp,mam tą płytkę i zero problemów

Powody mogą być różne: Zbyt duże oc,Zasyfiona winda, no i twoja zasiłka "Delta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego tu się tłumaczyć? Po prostu zasilacze te nie należą do dobrych...a spotkałem już nie jedną świrującą Deltę.

Nie bądź śmieszny, przy takim configu ta delta nawet się nie spoci.

A że trafiłeś na jakieś 10letnie leżaki magazynowe, to już inna sprawa :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały komp mam ustawiony na defult nic nie kręcone a bios podobno najnowszy tak pisał typek co od niego kupiłem.

 

Delta moja by nie wytrzymała 9800 :wink: ale do tego konfigu bez o/c to styknie :rolleyes:

 

 

 

---------------------------------

 

OK juz wiem w czym tkwił problem :rolleyes: system się nie uruchamiał gdy do usb był wsadzony Pendrive :blink: po jego wyjęciu komputer już się normalnie zachowuje B-)

 

 

Pozdro

Edytowane przez Frezer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...