Skocz do zawartości
QbaS

ECS l7s7a2 - Wszystko o tej płycie

Rekomendowane odpowiedzi

zamontowałem przed chwilą :D

mój 1700+ pierwszą zwise windy zaliczył przed chwilka przy 1925 MHz... ale myśle że to napięcie albo ramy nie wytrzymały..

jutro ją pokatuje mocniej ;)

2400+ to przeicez niewiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wkoncu mam te plytke i jest poprostu zajebista Opolin jak tylko zrobie testy to je zamieszce jak narazie proc poszedl na default napieciu 2.4+ dalej nie sprawdzalem ale bedzie problem bo pamieci chyba nie wyrobia wiecej :) wieczroem zamieszce jakies fotki :)

 

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze.. na 11*170 chodzi psoko.. i nawet temperaturki jak na badziewny coolerek niezłe..

ale na 11*173 sie po jakimś czasie resetuje z windy :(

chyba pamiątki nie wyrabiają :(

a ja chce przynajmniej do 2000 dociągnąć na tym qlerq ... co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze.. na 11*170 chodzi psoko.. i nawet temperaturki jak na badziewny coolerek niezłe..

ale na 11*173 sie po jakimś czasie resetuje z windy :(

chyba pamiątki nie wyrabiają :(

a ja chce przynajmniej do 2000 dociągnąć na tym qlerq ... co zrobić ?

mnoznik zwieksz

wiem ze lepiej krecic magistrala ale jak juz pamieci nie wytrzymuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze.. na 11*170 chodzi psoko.. i nawet temperaturki jak na badziewny coolerek niezłe..

ale na 11*173 sie po jakimś czasie resetuje z windy :(

chyba pamiątki nie wyrabiają :(

a ja chce przynajmniej do 2000 dociągnąć na tym qlerq ... co zrobić ?

To moze byc zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procek to:

AXDA1700UT3C JIUHB 0309UPMW 9783276251543

 

a winowajce już znalazłem ... ram..

teraz puściłem go asynchro.. procek 182 ram 145 co dało mi równiótkie 2002 MHz :D

prockowi zaczyna sie już robić ciepło ale myśle że na tym coolerku dojade jeszcze do 190 przynajmniej... tylko najpierw chce go porządnie wygrzać na 183 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tu nowy ale to dzieki wlasnie temu forum kupilem ta plyte wiec sie podziele.

prezentuje to co udalo mi się wykrzesać. nie jest to jakis esej ale mysle, ze kazdy moze sie na tym w mniejszym lub wiekszym stopniu oprzec. co do "part II" to czekam tutaj na propozycje do godziny 14.00 czyli co jeszcze sprawdzic? jaka fotke pstryknac? jaki test zarzucic etc etc. milej lektury zycze :)

 

http://www.xbartx.host.sk/test_ecs/index.html

lub wersja druga

http://www.xbartx.host.sk/test_ecs/index_j.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tu nowy ale to dzieki wlasnie temu forum kupilem ta plyte wiec sie podziele.

prezentuje to co udalo mi się wykrzesać. nie jest to jakis esej ale mysle, ze kazdy moze sie na tym w mniejszym lub wiekszym stopniu oprzec. co do "part II" to czekam tutaj na propozycje do godziny 14.00 czyli co jeszcze sprawdzic? jaka fotke pstryknac? jaki test zarzucic etc etc. milej lektury zycze :)

 

http://www.xbartx.host.sk/test_ecs/index.html

lub wersja drugahttp://www.xbartx.host.sk/test_ecs/index_j.html

fajna recenzja :) mozesz sprawdzic z laski swojej jak glosno graja sluchawki na tej karcie zintegrowanej bo na ECS K7S5A to tragedia (strasznie cicho)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna recenzja :) mozesz sprawdzic z laski swojej jak glosno graja sluchawki na tej karcie zintegrowanej bo na ECS K7S5A to tragedia (strasznie cicho)

dobra postaram sie tylko musze dorwac jakies sluchawki tylko jak mam to zrobic? rozumiem ze podlaczyc sluchawki i puscic jakas muze na kompie i dac na maxa glosnosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

fajna recenzja :) mozesz sprawdzic z laski swojej jak glosno graja sluchawki na tej karcie zintegrowanej bo na ECS K7S5A to tragedia (strasznie cicho)

dobra postaram sie tylko musze dorwac jakies sluchawki tylko jak mam to zrobic? rozumiem ze podlaczyc sluchawki i puscic jakas muze na kompie i dac na maxa glosnosc?

dokladnie winamp i suwaki na maxa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukam...

teraz chodze na 12,5*162 = 2025 synchronicznie..

przy 166 robi mi sie restart przy wejsciu do windy... jeszcze nie wiem co to..

albo na procku już jest za mało napięcia ( 1,68 ) albo moja winda.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki..

ale ten prime przy takich ustawieniach jak powyżej jak dam torture test albo benchmark to mi sie wszystko freezuje.. albo przyajmniej tak wyglada... tak chyba nei powinno byc co?

żadne inny benchmark mi sie nei wysypuje.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...