Skocz do zawartości
QbaS

ECS l7s7a2 - Wszystko o tej płycie

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie

ECS Rulezzz

 

juz mam swoja

teraz ide na zajecia a po 15 beda pierwsze odczucia jak ta plyta radzi sobie z Duronem 600

 

moze troche pozniej jesli okaze sie ze system trzeba bedzie przeinstalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie instalowaliscie do tej plyty stery do AGP??

 

na plytce dolaczyli 1.13 , ale w sieci juz sa 1.15 tylko nie ma napisane ze obsluguja SIS 746 (zreszta do tego chipu nie ma zadnych d AGP)

 

podobnie IDE

dolaczone sa 2.02, sa juz 2.03 ale nie obsluguja w/w chipu

natomiast IDE 2.02 juz ma w obsludze SIS 746

 

moze niech sie wypowiedze wlasciciele tej plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z tych co ją już mają mógłby mi z instrukcji obsługi przepisać jakie napiecia i inne parametry wymaga ta płyta od zailki.. ? bo nie wiem czy moja zaslka 235 W pociagnie..

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dajcie jakies testy a nie gadacie o MSI i jak by tu plyte uszkodzic konkrety dawac :) ja wlasnie czekam na te plyte i jak tylo ja bede mial to wrzuce kilk testow a do tego czasu pochwalcie sie co ta plyta naprawde potrafiiiiiii :) :) :P

 

pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawajcie jakies konkrety bo mi wszystkie te plyty wykupia jak sie dobre okaza  :?  Jakis memtest sandra.Najbardziej zalezy mi na wydajnosci pamieci na powiedzmy 166+.

Kurde gdzie wy te płyty widzicie ??

Jakiś wysyłkowy ? Ja tylko widziałem w Komputroniku... nigdzie indziej nawet w cennikach nie istnieje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec zaczynamy

 

moj Duron 600 powstal na 5x195 co jest dosc dobrym wynikiem :twisted:

 

niestety nie udalo sie osiagnac 1GHz gdyz nie wstawal nawet na Vcore 1,85 +5% w ustawieniach 5x200, 6x166, i 7,5x133 :cry:

 

komp chodzi stabilnie w ustawieniu 5x180 (na takim ustawieniu instaluje system) i mam nadzieje ze bedzie stabilne takze 5x 190

pamieic ma Nanya 333 (chodzily asynchro na 200mhz na standardowyw Vcore) pozniej je postetuje w jakich CL moga chodzic

 

wieczorem lub jutro bardziej szczegolowwe testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawajcie jakies konkrety bo mi wszystkie te plyty wykupia jak sie dobre okaza  :?  Jakis memtest sandra.Najbardziej zalezy mi na wydajnosci pamieci na powiedzmy 166+.

Kurde gdzie wy te płyty widzicie ??

Jakiś wysyłkowy ? Ja tylko widziałem w Komputroniku... nigdzie indziej nawet w cennikach nie istnieje ...

naprzyklad tutaj http://www.ckznak.pl/ a w komputroniku jutro bedzie dostawa tych plyt hehehe :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Performance 9 / 10

 

Features 10 / 10

 

Ease Of Installation 9 / 10

 

Overclocking Features 8 / 10

 

Documentation 9 / 10

 

Overall Rating : 9 / 10

 

a po cheepo OC wejdzie na 9 albo i 10 czyli calkie przyzwoicie ;)

a w testach niektorych EPOXa łoi :)

jak na takie marne pieniądze chyba będzie spoko.. mam nadzieje ze sie w sroe nie rozczaruje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna uwaga - nie flaszujcie najnowszego biosu ,najlepiej narazie zostancie przy tym ktory jest na plycie ,najnowszy obniza wydajnosc pamieci o jakies 10-12%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze wiadomosc o tej plycie najbardziej podjarala userow k7s5a i wcale sie nie dziwie :) tylko jak ja teraz sprzedam mojego k7s5a zeby miec na ta mobo przy takiej podazy na rynku ? :evil:

 

Jak myslicie, ecs k7s5a + 2x128 ddr 266 za 200-170 pln pojdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze wiadomosc o tej plycie najbardziej podjarala userow k7s5a i wcale sie nie dziwie :) tylko jak ja teraz sprzedam mojego k7s5a zeby miec na ta mobo przy takiej podazy na rynku ?  :evil:  

 

Jak myslicie, ecs k7s5a + 2x128 ddr 266 za 200-170 pln pojdzie ?

Za tą kasę z DDR pójdzie spoko ... ;)

Sam bym się zastanowił (ale teraz 2-giego kompa nie wydolę złożyć)

Mam XP1700+, mam D1200 i mam ASROCK ... ASROCK'a sprzedać ... eeee

Ni mom głowy ...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...