Skocz do zawartości
QbaS

ECS l7s7a2 - Wszystko o tej płycie

Rekomendowane odpowiedzi

storm : jeśli wysłali pocztą to licz się z awarią dysków, nasza poczta zawsze trafia na wyboiste drogi :D .

hyyh nie poczta nie wysylali zawozili osobiscie wiec wszystko powinno byc ok :P przynajmnie mam taka nadzieje :P jeszce klka godzinek i powinienem miec kompa w chacie no ale zobaczymy jak to znow bedzie :?

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że dałeś im niepodkręcony ? i co zrobiłeś z WC ???

jasneze nie podkrecony a wc i tak nie mialem jeszce w obudowie tak wiec zalozylem tylko stary wentyl i tak poszedl tylko nagrafie zostaly radiatory hyyhyhy :P :P alenie powinni sie dpieprzyc :)

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie..

nie bijcie..

ale czy moglibyscie przypomnieć mi czym sie różni dokladnie ta wersja okrojona od pelnej?

wiem ze bylo ale nie mam czasu szukac bo siedze na necie tylko jaks ie gdzies dorwe a chce wiedziec co gosciowi w sklepie mowic jak mi bedzie chcial orojona wcisnac.. (ja chce solteka :> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie.

Wersja okrojona ma jednego Coma. Pełna ma dwa. Reszta jak wyżej. :wink:

 

PS. Zauważyłem, że jeśli kupujesz z czytnikiem to na 99% dostaniesz okrojoną. Zresztą dzwoniłem na hurtownie i potwierdzili to. Bez czytnika jest wersja pełna. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem !!

tylko najpierw musze mi uznać reklamacje.. to raz.. a po drugie.. musi juz nie byc pełnych wersji tej płyty.. bo jak beda mieli pełne to mi oddadzą pełną.. :( a ja mi oddadzą okrojoną to im powiem zeby sie poszli... w krzaki ;)

szkoda ze w tym sklepei jest drozej niz w proline.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zaznaczyles ze maja ci wymienic na taka sama czy nie bo najczesciej jest tak ze jezeli powiesz co sie skopalo to naprawiaja i dotsajesz te sama a jezeli nie to wymieniaja bez niczego na nowa moja poszla do serwisu juz 2 tygodnie temu i jeszce do dzis jej nie ma a mieli tylko bios zaprogramowac ehhhhhhhh ciekawe wogule czy przyjdzie ta sama czy tez wymienia te plytke teraz bierze koles no ale niewiadomo jak bedzie musial dlugo czekac na naprawe :(

 

pozdr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to okrojenie mi nie przeszkadza. comm- po ch... mi to ? i tam myszę na ps2. cnr - nikt nigdy tego nie używał. a napięcia - i tak płyta może przekłamywać. może szkoda temperaturki NB ale wiem że jest czasem dość ciepły, a ile ma *C to w sumie mało ważne jeśli komp chodzi stabilnie. a czytniczek można opchnąć ...

no i radiator jest gorszy na okrojonej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem 4 kanałowym. W jaki sposób w Winampie odpalić tylne głośniki bo mi działają tylko jak ustawię w sterownikach jakieś efekty (ogłos typu concert hall itp.) w przeciwnym wypadku gra tylko przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam detal problem :evil:

kto wie jak wyłączyć czujnik (chodzi o ten co wykrywa że wiatrak nie chodzi) mam (chwilowo wc w remoncie) wiatrak z diodą termiczną i startuje jak się nagrzeje i za chiny komp nie wstaje jak wiatrak nie chodzi

płyte mam po wymianie gwarancyjnej teraz mam pełną (poprzednia okrojona bez takich jaj)

plz help bo zaraz blaszaka rozwale :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fulko : w okrojonej mam cooler cpu podłączony do molexa na 7V i zero problemów ze startem kompa, bios chb127. może pełna wersja się czepia a okrojona nie. płyta się czepia ci się że wiatrak kręci się za wolno więc musisz wywalić termistor i looz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko : w aidzie32 jest napisane, że L7S7A2 obsługuje fast writes no więc mam włączone, w biosie grafy teżwłączyłem, zysku wydajności brak ale olać to.

ale jest tam teżnapisane że obsługuje side band adressing i że jest wyłączone. co to ma znaczyć ?? jest wyłączone bo płyta nie obsługuje czy wyłączone bo grafa nie obsługuje ? nie wiem czy warto brać się za włączanie SBA w biosie grafy. dużo można tym zyskać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...