Skocz do zawartości
fit

Winko

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z ciekawosci - jakie najlepsze winko piliscie?, ewentualnie podajcie cene...

 

(Unico vega sicilia ) hiszpanskie bardzo dobre... pilem rocznik '91 aczkolwiek pewien super toscan je przebil - pilem w gosciach wiec nie wypadalo pytac o cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pijam praktycznie chociaż wiem ze to najzdrowszy trunek alkoholowy ;].

 

Z niby win to tylko Węgrzyn za 3,50 bo słodziutki ;].

Ciekawe;] ja jako wrzodowiec (dwunastnicy) mam prawo pic wodke;d ale nie wino...bo wino zwieksza fermentacje i pobudza do wydzielania kwasow zoladkowych....wiec lekarz powiedzial ze jak juz mam pic to unikac wina:P, ale dla zdrowego czleka owszem wino na trawienie jest git:) Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe;] ja jako wrzodowiec (dwunastnicy) mam prawo pic wodke;d ale nie wino...bo wino zwieksza fermentacje i pobudza do wydzielania kwasow zoladkowych....wiec lekarz powiedzial ze jak juz mam pic to unikac wina:P, ale dla zdrowego czleka owszem wino na trawienie jest git:)

;]

 

Ja tam wole wode ale z tego co wiem ludzie co piją wino codzinne długo żyją (np. na południu Francji i gdzieś tam jeszcze ;p). Tylko, że oni naprawdę piją wino (z dobrych winogron) a nie siarkofruty ;]. Polska winem sie nie pochwali ale za to IMO (i nie tylko imo) ma najlepszą wode pod słońcem :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

 

Ja tam wole wode ale z tego co wiem ludzie co piją wino codzinne długo żyją (np. na południu Francji i gdzieś tam jeszcze ;p). Tylko, że oni naprawdę piją wino (z dobrych winogron) a nie siarkofruty ;]. Polska winem sie nie pochwali ale za to IMO (i nie tylko imo) ma najlepszą wode pod słońcem :P.

wode przez o czy przez ó?:D

A co do win, powiem ze sporadycznie na cos sie rzuce (100zł za butelke MAX) jak jestem w sklepie z winami, ale przyznam ze wino nie smakuje mi samo...nie wiem jak mozna sie delektowac (moze dobrych nie pilem i dlatego) sama lampla wina...ja uwielbiam je do lasagne gdzie co pare kesow plucze usta dobrym (na moje gusta) witrawnym winkiem...wtedy sie to idealnie komponuje...

dobra ide spac bo zglodnialem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wódkie ;p

 

Woda dobra na sen ale najgorsze jest to że tego nie można tak czesto pić jakby sie chciało :P. Sry za OT.

 

A co do win to najlepsze było to jak wujek kiedyś zrobił z świetnych winogron ;]. Pyszny i słodki trunek. Na prawdziwe wina to jednak szkoda mi kapuchy ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...