Skocz do zawartości
DziubekR1

Najstraszniejsze Gry W Jakie Grales

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem z 10 lat, Atari 65 XE, zielony monitor. Nocą grając w "Rescue On Fractalus!" jak zawsze wylądowałem aby uratować kolejnego z pilotów. Patrzę - leci do mnie, czekam więc. A ten tu nagle wyskakuje na ekran, waląc w szybę kabiny statku. Podskoczyłem na krześle i spadłem na podłogę nie mogąc złapać powietrza.

 

 

A to nie byl czasem Behind Jaggy Lines lub jakos tak? Latalo sie w jakis kanionach na jakies obcej planecie i ratowalo pilotow :)

Dokladnie ten sam motyw mnie straszyl co Ciebie, pisalem o tym kilkanascie postow temu :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo były chyba dwie takie gry.... pamiętam obie, a znalazłem "Rescue On Fractalus!" ostatnio pod emulatorem Atari (już niestety nie straszy :)

z nowych gier - Half Life 2 (chyba EP1) - w tunelu z zombiakami (headcraby wszędzie) - klimat jak w ... Silent Hill 3 - moje pierwsze skojarzenie w czasie gry.

niesamowitych emocji dostarczyła mi właśnie Silent Hill 3 - noc, wielkie tv, dźwięk z wieży (sąsiedzi walili w kaloryfery :), brak amunicji. łom i trzeszczące radio, no i coś sunącego, na pewno dużego). wymiękliśmy wtedy z kumplem i wyłączyliśmy konsolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesamowitych emocji dostarczyła mi właśnie Silent Hill 3 - noc, wielkie tv, dźwięk z wieży (sąsiedzi walili w kaloryfery :), brak amunicji. łom i trzeszczące radio, no i coś sunącego, na pewno dużego). wymiękliśmy wtedy z kumplem i wyłączyliśmy konsolę...

akurat tu lepszy efekt dają słuchawki, czyli izolacja dźwięków z otoczenia i skupiasz uwagę tylko na grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Condemned

F.E.A.R. podstawka

S.t.a.l.k.e.r. SOC i CS

Penumbra obie częsci ( w dodatek nie grałem jeszcze)

Silent Hill cała seria

Fahrenheit

Diablo jedyneczka troche mnie niepokoiła w podziemiach ze wzgledu na muzykę i odgłosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona wystraszonych przez Rescue On Fractalus/Behind Jaggy Lines :lol2: Na Atari 65 XE jeszcze bałem się trochę grać w Feud (zwłaszcza podczas ucieczki przed Hieke w jego ogródku albo gdy przypadkiem spotkałem Leanorica). Jak juz ktoś wcześniej wspomniał skaczące Headcraby i ogólnie klimat w H-L, Doom 3, Blair Witch Project (1), Resident Evil 3 no i chyba mało znana gierka ale też "strasząca" - Terror TRAX: Track of the Vampire. Dziś zacząłem grać w Call Of Cthulhu - Mroczne Zakątki Świata no i po tym co zobaczyłem dopisuję ją do mojej listy najstraszniejszych gier :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...