Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ubisoft Montreal jest w przedstępnej fazie tworzenia kolejnej produkcji z serii Far Cry - poinformował Patrick Redding. Akcja toczyć się będzie na niezwykle obiecującym, zdaniem producentów, kontynencie afrykańskim.

 

Do premiery drugiego Far Cry'a pozostały jeszcze trzy miesiące, a tymczasem przedstawiciele oddziału Ubisoftu w Montrealu ujawnili, że trwają prace przygotowawcze nad trzecią częścią. Juz na wstępie zadeklarowano też przywiązanie do kontynentu afrykańskiego, na którym rozgrywa się również akcja "dwójki".

 

Far Cry 2

 

"Dla nas Afryka wiąże się ze sporymi nadziejami" - powiedział Patrick Redding w wywiadzie dla serwisu VG247. "Wciąż jest mnóstwo rzeczy, które chcemy zrobić z Afryką w tle. Według mnie można nawet powiedzieć, że zamierzamy kontynuować jej odkrywanie. Oczywiście możemy znaleźć coś nowego i nieodpartego w klimatach antarktycznych, w których planowaliśmy umiejscowić następną grę, w tej chwili jesteśmy jednak dopiero w fazie przygotowań" - dodał.

 

Redding zaznaczył, że silnik graficzny nie jest przeszkodą w umiejscowieniu gry w jakimkolwiek środowisku, zatem akcja kolejnego projektu mogłaby z powodzeniem rozgrywać się chociażby w lasach Ameryki Południowej. To Afryka wydała się jednak producentom najbardziej ekscytującym rozwiązaniem. "Spójrzmy prawdzie w oczy, motyw z wyspą i dżunglą jest mniej ekscytujący niż kilka lat temu" - dodał członek załogi Ubisoft Montreal.

 

W oczekiwaniu na premierę Far Cry'a 2 wypatrujmy także kolejnych wieści na temat "trójki".

gram.pl

Oby się nie przejechali na Afryce bo druga część tak wspaniale się nie zapowiada jak jedynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mimo iż jeszcze trochę czasu pozostało do premiery Far Cry 2, wiadomo już na pewno, że możemy spodziewać się trzeciej części tej produkcji. Potwierdził to Patrick Redding z Ubisoft Montreal, zapewniając że tytuł jest we wczesnej fazie produkcji, a jego akcja toczyć się będzie ponownie w Afryce. Dodał jednocześnie, że silnik wykorzystany w Far Cry 2 jest na tyle elastyczny, iż co prawda pozwala na przeniesienie akcji w dowolną lokację, jednak kontynuowanie wydarzeń w Afryce oszczędzi producentowi sporo czasu."

 

onet.pl

 

I już wiemy skąd znów Afryka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodał jednocześnie, że silnik wykorzystany w Far Cry 2 jest na tyle elastyczny, iż co prawda pozwala na przeniesienie akcji w dowolną lokację, jednak kontynuowanie wydarzeń w Afryce oszczędzi producentowi sporo czasu."

 

onet.pl

 

I już wiemy skąd znów Afryka.....

Tak samo Crysis -> Crysis: Warhead .

Czas poodcinac troche kuponow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka była cieniutka w stosunku do jedynki. Po trzech dniach dałem spokój i do tej pory leży na półce. Jeśli wrócą do korzeni i dowolnej eksploracji kupuję w ciemno. Jeśli znowu zrobią porta z konsol z łażeniem jak po sznurku to podziękuję. Jedynka do dzisiaj wygląda apetycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"Akcja Far Cry'a 3 rozgrywać będzie się na pewno w innych miejscach niż te, które odwiedziliśmy w dwóch wcześniejszych odsłonach."

 

To ciekawe, bo producenci już kilka razy twierdzili że zostaje Afryka, i mam nadzieje że tak też będzie.

 

Dal mnie dwójka była świetna, ja właśnie nie lubie shooterów z filmową akcją. Wolę spokojne, gdzie np. można się skradać i zdejmować przeciwników z daleka. Jedyne co mi nie pasowało to zbyt szybko respawnujące się posterunki, o wiele za szybko. Wszystko inne było super. Na konsoli jeszcze brak quicksave-a bardzo bolał.

Grafika była przepiękna, i o ile od strony technicznej odstawała od Crysisa, to i tak dla mnie to najładniejsza gra jaką widziałem. Tylko Red Dead Redemption mogła by z nią wygrać, gdyby nie konsolowe cięcia.

 

 

Ucieszę się jeśli gra wyjdzie w tym roku, bo jak na razie mało tytułów dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft ciągle milczy na temat Far Cry 3, przyroda nie znosi jednak próżni, a tę wypełniają branżowe media. Pojawił się kolejny strzęp informacji na temat gry.

 

Najpierw GameInformer poinformował o tegorocznej premierze Far Cry 3. Doniesienia te potwierdził brytyjski Official PlayStation Magazine, co nie ukrywam, bardzo mnie ucieszyło. "Dwójka" mimo z czasem wkradającej się monotonii urzekła mnie klimatem. Teraz redakcja gazety wycofuje się ze swoich wcześniejszych domysłów. Kwietniowy numer OPM podaje, że na Far Cry 3 w 2011 roku nie ma co liczyć.

 

Trochę szkoda, ale z drugiej strony - 2011 rok jest niezwykle mocny pod względem FPS-ów, nudzić się raczej nie będziemy.

•• Far Cry 3 dopiero w 2012 roku | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i jest powrót na wyspę, ale na razie nie widze wrzuconego filmiku nigdzie. Przyznam że nie tego sie spodziewałem, bo liczyłem na Afryke, albo chociaż Alaske czy co to tam miało być. Mimo wszystko wygląda to w miare ciekawie, choć dośc długo ta gra powstaje, co troche dziwi bo mechanika wygląda praktycznie tak samo (pare nowinek), no i przede wszystkim silnik raczej ten sam, czyli Dunia, co akurat jak dla mnie ok, bo FC2 wygląda na prawde super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie pasuje mi tylko jedna rzecz - te ciągłe komunikaty o zdobywanych XP na środku ekranu. Mam nadzieje że to będzie można wyłączyć, bo sama idea elementów RPG jest spoko. Różne przedmioty można zbierać, rewelacja gdyby świat był otwarty i można było to wszystko wykorzystać grajac na różne sposoby. Nie chciałbym żeby to była gra z liniowymi levelami.

 

Gra "to be 10x in scale of previous games", wątpie żeby sie to tyczyło rozmiaru świata, ale zapewne ogólnie w kwestii złożoności i urozmaicenia.

 

Ogólnie gameplay mi sie podoba, a gra zapowiada sie być w stylu RAGE, tylko w zupełnie innym klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika trochę odstaje od crysisa, ale i tak jest świetna. Fizyka już nie prezentuje się tak dobrze. Gameplay za to wygląda świetnie. Co do otwartośi świata to mam pewne obawy w związku z tym, że giera ma chodzić na konsolach. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych ufoków; już wolałem mutanty z jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale oglądając te trailery grafika jest moim zdaniem optymalna a gameplay świetny, możliwość rozgrywki w różnych stylach jest rewelacyjna. Szkoda, że nie mam już żadnego sprzętu do gry bo z pewnością byłby to tytuł, przy którym chciałbym spędzić ładnych parę godzin. Przy FC3 i BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co popadać w przesadyzm. Gra nie wygląda jakoś brzydko Grafika dość ładna i kolorowa. Nie ma co liczyć dzisiaj na wypasione tekstury i już się raczej z tym pogodziłem. Dwójka nie była najgorsza, chociaż w moim odczuciu słabsza od jedynki. Grafiką jakoś specjalnie też nie robiła wrażenia. Tu mamy powrót do tropików i starych klimatów. Jak nie popełnią paru błędów z FC 2 to czemu nie mogę zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwójce podobała mi się przestrzeń, piękne miejsca, zakamarki i szukanie diamentów. Ubóstwiałem tą wędrówkę po Afryce. Walka z przeciwnikami też była nie najgorsza. Ale z tymi niezniszczalnymi posterunkami wroga to była przesada i durzy minus tej gry. To była walka z wiatrakami. (Rozwaliłeś posterunek, oddaliłeś się na 200 metrów, wracasz, a tam wszystko od nowa) oby w trójce tego nie było.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na idealne połączenie zalet jedynki i dwójki - open world, ale dużo urozmaicenia i akcji.

 

Może wyciągnęli wnioski z poprzedniej lekcji i nareszcie to będzie pełnoprawny FarCry, a nie jakaś podróba jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jedynka miała znakomitą grywalność no i rzecz jasna fenomenalną grafikę jak na tamte czasy. Do dziś zresztą robi wrażenie. Pamiętam jak w to zagrałem pierwszy raz u znajomego, który miał Radeona 9700. Wychodziło się na początku gry z kanałów i naszym oczom ukazała się spora przestrzeń z piekną kolorową grafiką i szczegółową roślinnością. Nie mówiąc już o wodzie. Przez dość długi czas to był benchmark w licznych testach i recenzjach układów graficznych jak niegdyś to było z silnikiem Quake 3. Liczę na dobrą grywalność a o grafikę nie ma się co raczej martwić, bo wygląda to całkiem nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada w porzadku, pod warunkiem ze wersja PC bedzie miała należyte tekstury. Obawiam sie ze bedzie troche za duzo akcji? W sensie ze w FC1 mozna sie było bardziej skradać i załatwiać sprawy "po cichu".

 

I tak w FC1 najbardziej urzekała WOLNOŚĆ na pieknej wyspie w dodatku - oby ta kontynuacja rowniez uderzała w te same uczucia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...