Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalne ustawienia to maksymalne ustawienia Dołączona grafika Sprawdzę, jak chodzi z niższym MSAA.

 

Szok. Bez MSAA zapieprza jak szatan na Ultra Dołączona grafika Dzięki Panowie - moja niewiedza.

Edytowane przez wayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie najtaniej dostać Far Cry 3 na PS3 ? Może ktoś chce sprzedać ? ;) Cena internetowa to najmniej 150zł + 20 zł przesyłki, da się taniej ?

 

Sorry za post tutaj, ale nie widziałem tematu o FC3 w konsolach a nie chcę zakładać dla takiego pytania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś nowa aktualizacja się pojawiła.Pograłem wczoraj trochę w Multi,i szczerze powiem że nieźle wciąga

mapy są bardzo fajne,lagów nie zauważyłem na ponad 3godz ciachania raz migracja Hosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 20h wyczyściłem mapę pierwszej wyspy z wszelakich dóbr, relikwii, zadań, questów i takich tam :) Jak dla mnie, to doskonały kandydat na grę roku - ostatni raz gra wciągnęła mnie tak przy Maksiu Pejnie Trzecim :)

Zadania związane z szukaniem kompasu / sztyletu na razie najbardziej przypadły mi do gustu - przez moment zapachniało Tomb Raiderem ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przed chwilą zakończyłem ten rozdział przygód ;D Koleś miał świetny akcent, a jego jeniec miał szczególnie ..... przesr@ne ;D

 

Fakt, Buck od początku wyglądał podejrzanie, no i to imię sporo mówi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nieco ponad 30 godzinkach gra zakończona Dołączona grafika Nie miałem już sił, żeby wyczyścić drugą wyspę z relikwii i listów ;D

Gierka zasługuje na mocne 9/10 i pewnie byłaby dyszka, gdyby nie kilka baboli, które mimo wszystko raziły w oczy - nieciekawe finalne starcia z Vaasem i jego szefem, mała ilość modeli wykorzystana do obsadzenia tubylców, piratów i najemników, uproszczone oczyszczanie posterunków bez wykrycia (jak tylko cię zobaczyli, to alarm wył aż miło, ale widok zarżniętych kolegów wzbudzał co najwyżej chwilową podejrzliwość) głupio rozwiązane przenoszenie/ukrywanie zwłok Dołączona grafika

 

Za to reszta bez zarzutu, mój ulubiony moment to często nieoczekiwane spotkania z krokodylem ;D palenie plantacji w rytm Skrillexa, oraz szukanie sztyletu i związane z nim zadania Dołączona grafika Z postaci, poza Vaasem, najfajniejszy był niemiecki najemnik z drugiej wyspy, Buck i naćpany doktorek ;> Jeśli chodzi o broń, to nóż i wytłumiona snajperka, a na tygrysa shotgun xD

 

Kiedyś w to jeszcze zagram ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhymn...

Pamiętna piosenka z jednej z misji.

Fakt misja na plantacji była spoko jak i sam skirllex, ale mi w pamięci bardziej utknęła nutka kiedy ratowałeś Rileya lecąc helikopterem, normalnie spadłem z krzesła, a kiedy na pytanie w stylu "jak tym się lata?" odpowiedziałeś "użyj mocy" kompletnie mnie załatwiło Dołączona grafika Giera naprawdę dobra, wg. mnie spokojnie zasługuje na grę roku, szczególnie podobały mi się świrowate postacie, a było ich sporo, definicja szaleństwa wg. Vaasa, przypisy z Alicji no i finiszer Hoyta aha i oczywiście jak sam Jason zaczął się wkręcać w klimat dżungli i mieć coraz to większą frajdę z tego co robi ;p

 

 

@down Ja tu widzę same ogólniki, zresztą informacji o grze powinieneś lepiej szukać w recenzjach, albo najlepiej zagrać od razu samemu.

Edytowane przez KawaiiPantsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam te wasze posty a tu spoiler na spoilerze.

:/

Może by tak uszanować innych?

Chciałem coś o grze poczytać a tu zaraz fabułę poznam

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra jest naprawdę dobra, ale teraz mam misje pole ryżowe i mam tylko jedną broń, muszę znaleźć kozę żeby zrobić kaburę i teraz pytanie ;) Gdzie szukać kozy? Proszę o jakieś wskazówki ;) wiem że te maszty trzeba odblokowywać i się wyświetla jakie zwierzaki, odblokowałem parę tych masztów i kozy nadal nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie skończyłem całą gre więc napisze, ze gra bardzo dobra i wciągająca ciekawa fabuła, fajne misje, super klimat, ładna grafika, swoboda działania, dużo broni itp. Natomiast przyczepić się można do długości gry na średnim poziomie przeszedłem całą w 16 godzin w tym miałem już najlepsze bronie, kasy aż za dużo, wszystkie maszty odblokowane, kilka posterunków itd biorąc to pod uwagę same misje trwają około 13 godzin więc kolejna krótka gra. Oczywiście jest jeszcze dużo do robienia misji pobocznych ale misje główne najciekawsze. Jeśli chodzi o wymagania na sprzęcie poniżej i w rozdzielczości 1360x768 wszystko ustawione na bardzo wysokich plus wygładzanie na x4, potrafiła lekko chwile przyciąć w niektórych momentach ale nie działo się to w czasie misji raczej przy szybkim przejściu z jednej sceny na drugą lub przy jeździe samochodem. Ogólnie: polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiejecie się, ale zupełnie przypadkiem, oglądając

dowiedziałem się, że w ogóle są jakieś mini-misje/interaktywne przerywniki pozwalające dowiedzieć się co działo się przed porwaniem. Tak, tyle czasu po przejściu gry Dołączona grafika Można gdzieś obejrzeć wszystkie te historyjki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiejecie się, ale zupełnie przypadkiem, oglądając

dowiedziałem się, że w ogóle są jakieś mini-misje/interaktywne przerywniki pozwalające dowiedzieć się co działo się przed porwaniem. Tak, tyle czasu po przejściu gry Dołączona grafika Można gdzieś obejrzeć wszystkie te historyjki?

 

Też się od Roja o nich dowiedziałem. Ja po prostu zassałem save'y z netu, mające dostęp do jaskini i je machnąłem na raz. Obejrzeć możesz je u Roja, #9 , #10 i zapewne #11, bo są trzy. ;)

 

A masz też

, ale warto samemu zagrać, połazić po klubie itd.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem głowny wątek w grze. Został mi jeden tatuaż do zdobycia (podwójne zabójstwo z dołu).

Grało się fajnie i napewno pobiegam jeszcze trochę po dżungli.

Nie chcę za bardzo spolierować więc napiszę tylko, że walka z głównymi bossami była raczej słaba. Trudniej jest zdobywać po cichu punkty zajęte przez piratów.

Spodziewałem się wyboru typu mega rozwałka albo polowanie Dołączona grafika

Samo zakończenie ku mojej uciesze wybrałem to lepsze (choć to pewnie kwestia względna).

 

Co do samej gry.

Północna część wyspy podobała mi się dużo bardziej niż południowa. Południe, choć pewnie był to zabieg celowy, jest po prostu biedne.

Bardzo polubiłem łuk oraz ostatni karabin snajperski. Za ich pomocą można przejmować punkty wroga z bardzo dużych odległości.

 

p.s.

Mam do was dwa pytania.

1. Do czego służą białe liście?

2. W osiągnięciach jest jedno, które mnie dość mocno ciekawi. "Wykonaj specjalną miksturę". Co to i jak to zrobić?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...