Skocz do zawartości
sPw

Pasta W Kartach Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie, jakiej pasty użyć żeby w serwisie się nie zorientowali że to nie fabryczna. Padł mi 9800GTX od Asusa i chce go oddać na gwarancje a zmieniałem chłodzenie boxowe na blok wodny i rzecz jasna zmieniłem paste :huh: a teraz nie wiem czym podrobić fabrycznego gluta. Na rdzeniu była jakaś szara masa a na pamięciach i sekcji zasilania biała...

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AS5 jest za ciemna i jest rzadsza o tego co tam było na rdzeniu. Bardziej by chyba cement pasował :-D, a AC faktycznie powinna dać rade zamiast tego białego czegoś co tam było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to ja nie widze zadnego problemu...

i ciesz sie ze jelopki sie nie czepiaja bo bys byl kilka pln wplecy przy takich zabiegach...

 

Czepiaja sie te ktore plombuja chlodzenia... Palit bodajrze Gainward tez i z tego co sie orietuje BFG albo XFX w niektorych modelach plombowali.

Wszystko zalezy od tego czy gosciu w sklepie przyjmie ja czy nie, jak nic nie poweisz to przyjmie i tyle, jak powiesz bedzie marudzil, choc ja bylem ostatnio swiadkiem jak w jednym sklepie w wawie przyjeli bez problemu walnietego radka 3870X2, na ktorego gosc klol jak diabli ze to zlom i nigdy wiecej ATI, do tego sciagnol fabryczna suszare i uciol kawalek od spodu bo o kondzioly wadzila i nikt sie o nic nie czepial, bez problemu przyjeli karte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie kupuje żadnej pasty tylko walne siloknową bo mam gdzieś jakiś taki badziew i jutro do sklepu. Oryginalne pudełko i wszystkie bajery co były w środku też musi być??? Kabelki, płyty itp.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie kupuje żadnej pasty tylko walne siloknową bo mam gdzieś jakiś taki badziew i jutro do sklepu. Oryginalne pudełko i wszystkie bajery co były w środku też musi być??? Kabelki, płyty itp.???

Zgodnie z wymogiem sprzedawcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet opakowanie na płyty które było do karty muszę oddać???. Kurde to akurat wolałbym sobie zostawić.. :D

Brakuje mi też przejściówki DVI-VGA i kabelka Molex-PCI-E, i są na razie nie do odzyskania więc chyba będe musiał poczekać z oddaniem karty... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz do sklepu i oddaj po prostu... jak dobrze pojdzie karta i pudelko wystarczy, mi sie zdazylo ze jak wrzucilem wszystko do pudla wrocilo niekapletne, a jak raz oddalem sama karte w pudle wrocila pelna :)

Gdzie ja kupiles? Sklep lokalny czy wysylka?

Jak w sklepie to co za problem sie po prostu przespacerowac? Jak nie beda chcieli wziac to dopiero wtedy bedziesz sie martwil...

Edytowane przez jedras77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj odebrać w tym sklepie nową grafę i zasilacz i zapytałem gościa co mam przynieść. Powiedział mi że jak skompletuję całą zawartość pudełka to zwykle przyspiesza załatwienie sprawy... Nie wiem tylko jaki związek z naprawą karty ma np. instrukcja obsugi i instalacji płyty cd itp. itd.... Zaniose wszystko w poniedziałek i zobaczymy czy kolo będzie sprawdzał całą zawartość po kolei... :rolleyes: Może nie zauważy braku tego etui na płytki bo bardzo się przywiązałem do niego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...