Skocz do zawartości
Ryco

[forum] Dark-pc

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Forum Komputerowe
www.dark-pc.pl

Zapraszam do oceny w tym temacie oraz jeśli to możliwe do rejestracji i pisania postów :)
Dla aktywnych rangi :)

Jeśli masz jakiś problem my Ci pomożemy :)
W naszej ekipie jest kilku młodych i zdolnych fachowców w dziedzinie IT.

Posiadamy serwer dedykowany oraz skrypt IP. Board.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem otworzyć temat a tu:

"Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej."

na pewno kogoś tym zachęcisz.

 

Podaj choć jeden powód dla którego miałbym zrezygnować z czytania purepc na rzecz Twojego forum.

Edytowane przez papillon86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... mam dwa:

  • Powód 1, z cyklu "zablokujmy tematy niezarejestrowanym":

     

    dark-pc.pl/index.php?showtopic=553

     

    Post #2

    Grupa: Administatorzy

    Postów: 684

    Dołączył: 6-03 08

    Skąd: Jednosta Centralna

     

     

    Przez telneta można sterować jeśli m ktoś otwarty port 23 a rzadko kto go ma...

    Przez IP normalnemu użytkownikowi internetu nie da się namierzyć komputera. IP wskazuje tylko dostawcę internetu a oni nie ujawniają danych o swoim kliencie-są wyjątki...

    "jednosta" xDD

  • Powód 2, z cyklu "sprawdzona wiedza":

     

    dark-pc.pl/index.php?showtopic=519

    Zmienne Globalne:

     

    Najbardziej popularnymi zmiennymi globalnymi są POST i GET zapisujemy je tak:

    []

    $_POST['wartosc'];

    $_GET['wartosc'];

     

     

    Zmienne globalne służą do wysyłania informacji do serwera.

    <?	$zm = "hm?";?>
    Jakoś niczego do serwera nie wysłałem, a zmienna jest globalna. Pewnie czary :S

W sumie jest jeszcze powód trzeci... rozwalił mnie tytuł tematu "Przejście z Flash 5 na Flash MX2004", datowany na 2008r, kiedy to CS3 jest praktycznie standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że nie odwiedziłem ww forum ... czemu? Czy ktoś widząc reklamę na www stara się ręcznie przepisywać adres?To raz....

Dwa....

Zapraszam do oceny w tym temacie oraz jeśli to możliwe do rejestracji i pisania postów icon_smile3.gif

Zachęta do spamu ?

Trzy ....po bannerze wnioskuje że soft& hardware? 8lat temu może ...dzisiaj nie da rady stworzyć forum bez zaplecza o tak dużym rozmachu. Nie prowadzisz serwisu w którym są niusy, recki nowych produktów to raczej nikt tam za długo nie posiedzi bo nic się dziać nie będzie tym bardziej że witryna dopiero się rozwija.

 

Posiadamy serwer dedykowany oraz skrypt IP. Board.

+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że nie odwiedziłem ww forum ... czemu? Czy ktoś widząc reklamę na www stara się ręcznie przepisywać adres?To raz....

Dwa....

Zachęta do spamu ?

Trzy ....po bannerze wnioskuje że soft& hardware? 8lat temu może ...dzisiaj nie da rady stworzyć forum bez zaplecza o tak dużym rozmachu. Nie prowadzisz serwisu w którym są niusy, recki nowych produktów to raczej nikt tam za długo nie posiedzi bo nic się dziać nie będzie tym bardziej że witryna dopiero się rozwija.

 

 

+

Newsy i recenzje są :wink:

Nie tylko Soft i Hardware.

 

Nie wchodziłeś i nie wiesz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już większośc napisali, ale ja się do jeszcze jednego przyczepię.

 

 

Dla aktywnych rangi :)

W ten sposób wprowadzisz podział na "fajnych" i "niefajnych". Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem otworzyć temat a tu:

"Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej."

na pewno kogoś tym zachęcisz.

 

Podaj choć jeden powód dla którego miałbym zrezygnować z czytania purepc na rzecz Twojego forum.

To zostało już zmienione.

 

Niedługo jeszcze kilka zmian ułatwiających korzystanie z forum.

 

A co do literówki to wam się nigdy nie zdarzyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko żeby włamać się przez IP musimy być w NAT.

:ploom:

 

Normalnie rejestruję się i dzięki temu zdobędę wiedzę tajemną na temat hackingu i w koncu przejmę władzę nad purepc hrhrhrhrhr

 

edit

 

Haha purepc ma ip ! mam szanse !! tylko nie wiem jak wejść do tego nata :/ ale poczytam forum moze ktoś mi podpowie LOL :P

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...