Skocz do zawartości
Gość

Bardzo interesujace zdjecie satelitarne i guess ?!

Rekomendowane odpowiedzi

super zdjecie. skad je masz graham?

znalazlem przypadkiem

gdyby nie znajomy ktory poprosil mnie o pomoc w sprawie szukania jakichs kodekow nie wpisalbym slow kluczowych w google i nie znalazl zdjecia

hah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO - jest to zdjecie satelitarne z zaznaczonymi miastami, a nie swiatla zadne. Nawet widzialem dzisiaj taki program o broni nuklearnej i tez bylo praktycznie to samo tylko ze chodzilo o miasta - prawie identyk wygladalo.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest orginalen e zdjecie satelitarbe, byc moze sie myle ale z tego co wiem to ziemia jest okragla i nie bedzie widac wszystkich kontynentow na jednym zdjeciu, to jakas przerobka musi byc...

jak sie myle to prosze mnie poprawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie spytam krotko - ktory satelita ma w polu widzenia CAŁĄ ziemie ??? (na ktorej nota bene wszedzie panuje noc) :lol:

 

to jest montowana fotka, a nie "zdjecie satelitarne z poswiata swiatel miast"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie spytam krotko - ktory satelita ma w polu widzenia CAŁĄ ziemie ??? (na ktorej nota bene wszedzie panuje noc)  :lol:  

 

to jest montowana fotka, a nie "zdjecie satelitarne z poswiata swiatel miast"

hehe dokladnie a ta fotke to juz gdzies widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem zrobic kilkadziesiat zdjec(kiedy w danym miejscu jest ciemno) i je pozniej skleic w calosc ? jezu co za myslenie, gdyby wam w szkole nie powiedzieli, to byscie sadzili ze ziemia jest plaska ?!

 

Czy to sa swiatla czy miasta, to sam nie wiem, moje pierwsze wrazenie, to ze sa to swiatla, ale czy tak jest to nie wiem. Wiadomo miasta=swiatla wiec trudno wykluczyc, ze to swiatla nie sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem zrobic kilkadziesiat zdjec(kiedy w danym miejscu jest ciemno) i je pozniej skleic w calosc ?  

przeca mowie z to jest monataz.

 

jezu co za myslenie, gdyby wam w szkole nie powiedzieli, to byscie sadzili ze ziemia jest plaska ?!

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi - proponuje nervosol albo herbatke z żeńszenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zdjecie duze to jest posklejane z kadrow wykonanych w roznym czasie przez ta sama saelite. mieliscie moze kiedys na gegrze jak sie robi mape metoda lotnicza ??samolot leci i robi zdjecia z szybkoscia kilkutysiecy na minute i z kazdego zdjecia wycina niewielki fragmetn zeby nie bylo widac zaokraglenia i znieksztalcen terenu i wszytsko bylo wyrazne. tak samo jest z tym. juz na pierwszy rzut oka widac ze to jest skladane z wielu mniejszych zdjec, no bo skad noc zapanowala od razu nad cala Ziemia ??

 

btw. fajne zdjatko

 

WIDAC MOJE MIASTO JAK ZAJEBISCIE SWIECI !!!!! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...