Skocz do zawartości
igod

To ma być obiektywny serwis ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy redaktorzy dostają jakieś części za promowanie AMD i ATI, a może są pracownikami tych firm ?

Zawsze myślałem, że na tym serwisie prowadzone są obiektywne testy i recenzje, ale coraz bardziej w to wątpię.

 

Redakcja zrobi wszystko aby pokazać ATI w najlepszym świetle. Jeśli NV zrobiła lepszą kartę i wygrywa w 90% testów to zawsze ATI jest tuż tuż, jak by tego było mało, redakcja wyłowi jeden z piętnastu testów w którym to ATI osiąga lepsze wyniki niż NV - oczywiście ten właśnie test jest najważniejszy !

W podsumowaniu oczywiście ATI ma lepszy obraz, mimo, że recenzent używa tandetnego monitora i sprawdza to w niskiej rozdzielczości.

 

 

Ale kiedy to ATI wygrywa. HO HO, miażdżąca przewaga !!! NV nie ma szans !!! zostaje daleko w tyle !!! - oczywiście przewaga jest taka sama kiedy to NV wygrywała nad ATI.

 

To samo w przypadku INTELA i AMD.

 

Panowie, to zaczyna się robić śmieszne, a jak ktoś jeszcze tego nie zauważył, niech przeczyta recenzje pod kątem mojego posta.

 

Proszę darować sobie posty w stylu: "jak się nie podoba to nie czytaj".

 

Aha, nie interesują mnie wojny INTEL vs AMD itp więc proszę mi nie zarzucać, że to ja promuję NV i INTELA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy redaktorzy dostają jakieś części za promowanie AMD i ATI, a może są pracownikami tych firm ?

Zawsze myślałem, że na tym serwisie prowadzone są obiektywne testy i recenzje, ale coraz bardziej w to wątpię.

 

Redakcja zrobi wszystko aby pokazać ATI w najlepszym świetle. Jeśli NV zrobiła lepszą kartę i wygrywa w 90% testów to zawsze ATI jest tuż tuż, jak by tego było mało, redakcja wyłowi jeden z piętnastu testów w którym to ATI osiąga lepsze wyniki niż NV - oczywiście ten właśnie test jest najważniejszy !

W podsumowaniu oczywiście ATI ma lepszy obraz, mimo, że recenzent używa tandetnego monitora i sprawdza to w niskiej rozdzielczości.

 

 

Ale kiedy to ATI wygrywa. HO HO, miażdżąca przewaga !!! NV nie ma szans !!! zostaje daleko w tyle !!! - oczywiście przewaga jest taka sama kiedy to NV wygrywała nad ATI.

 

To samo w przypadku INTELA i AMD.

 

Panowie, to zaczyna się robić śmieszne, a jak ktoś jeszcze tego nie zauważył, niech przeczyta recenzje pod kątem mojego posta.

 

Proszę darować sobie posty w stylu: "jak się nie podoba to nie czytaj".

 

Aha, nie interesują mnie wojny INTEL vs AMD itp więc proszę mi nie zarzucać, że to ja promuję NV i INTELA.

ja [ciach!] ...

to_slowo_zostalo_wyklete_z_tego_forum

 

btw, ile dni pod rzad nie spales ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

o czym ty do mnie rozmawiasz????

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten adres... 8OChyba , a raczej napewno , nie ten adres... 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy redaktorzy dostają jakieś części za promowanie AMD i ATI, a może są pracownikami tych firm ?

Zawsze myślałem, że na tym serwisie prowadzone są obiektywne testy i recenzje, ale coraz bardziej w to wątpię.

 

Redakcja zrobi wszystko aby pokazać ATI w najlepszym świetle. Jeśli NV zrobiła lepszą kartę i wygrywa w 90% testów to zawsze ATI jest tuż tuż, jak by tego było mało, redakcja wyłowi jeden z piętnastu testów w którym to ATI osiąga lepsze wyniki niż NV - oczywiście ten właśnie test jest najważniejszy !

W podsumowaniu oczywiście ATI ma lepszy obraz, mimo, że recenzent używa tandetnego monitora i sprawdza to w niskiej rozdzielczości.

 

 

Ale kiedy to ATI wygrywa. HO HO, miażdżąca przewaga !!! NV nie ma szans !!! zostaje daleko w tyle !!! - oczywiście przewaga jest taka sama kiedy to NV wygrywała nad ATI.

 

To samo w przypadku INTELA i AMD.

 

Panowie, to zaczyna się robić śmieszne, a jak ktoś jeszcze tego nie zauważył, niech przeczyta recenzje pod kątem mojego posta.

 

Proszę darować sobie posty w stylu: "jak się nie podoba to nie czytaj".

 

Aha, nie interesują mnie wojny INTEL vs AMD itp więc proszę mi nie zarzucać, że to ja promuję NV i INTELA.

jakos nie zauwazłem...

wg mnie artykuły pisane są pod kątem użytkowników raczej, a nie własnych osądów autorów. co z tego ze GeForceFX wygrywa w 90% testów skoro ta przewaga nie jest az tak duza, za to karta kosztuje 2x wiecej (chociaz sa tez gf za 4500 zł). To co ty wybierzesz i tak zalezy od ciebie.. stac cie na karte za 3000 zł to ją kup. Artykuły na temat sprzetu mają tobie (i nie tylko) uświadomić ze wiekszosc nowosci to tylko "marketing" producentów, a ich wydajnosc w porównaniu do najpopoularnijszego na rynku sprzetu nie jest warta ceny.

 

Co do intela (skoro juz sie czepiasz tych dwoch firm) to jest na tweak art o celeronach... http://www.tweak.pl/archiwum_2003-m04.php#standard-128

(pierwszy z brzegu artykulik... nie zebym wybierał specjalnie dla ciebie)

gdzie tam jest napisane AMD rulezz !!! nie kupujcie tego smiecia od intela?

wg mnie Lisek napisałe tylko ze intel wprowadza szybsze modele procków z nizszej pólki i tyle. chyba ze chodzi ci o dopisek o planowanej takze obnizce cen cpu amd...

 

Mam wrazenie ze jestes troszke przewrazliwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O

Ale o so chosi :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

YYYY wiem, zauważyłem, że sie zrobiłą taka promocja, każdy za ATI itd itp etc, ale obecnie to ATI rządzi nie ma co się oszukiwać, co do Intela, to fakt ze AMD już się zbliżyłą i to bardzo do niego, szczególnie poprzez bartona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty M@jk! człowieku, jemu nie chodzi o ................, jemu bardziej zależy na tym żeby ....................., dlatego że ........................ jest .................... a nie tak jak reszta ........................, wogóle to nie wiem czego tu można nie zrozumieć :!: :lol:

 

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy redaktorzy dostają jakieś części za promowanie AMD i ATI, a może są pracownikami tych firm ?

Zawsze myślałem, że na tym serwisie prowadzone są obiektywne testy i recenzje, ale coraz bardziej w to wątpię.

 

Redakcja zrobi wszystko aby pokazać ATI w najlepszym świetle. Jeśli NV zrobiła lepszą kartę i wygrywa w 90% testów to zawsze ATI jest tuż tuż, jak by tego było mało, redakcja wyłowi jeden z piętnastu testów w którym to ATI osiąga lepsze wyniki niż NV - oczywiście ten właśnie test jest najważniejszy !

W podsumowaniu oczywiście ATI ma lepszy obraz, mimo, że recenzent używa tandetnego monitora i sprawdza to w niskiej rozdzielczości.

 

 

Ale kiedy to ATI wygrywa. HO HO, miażdżąca przewaga !!! NV nie ma szans !!! zostaje daleko w tyle !!! - oczywiście przewaga jest taka sama kiedy to NV wygrywała nad ATI.

 

To samo w przypadku INTELA i AMD.

 

Panowie, to zaczyna się robić śmieszne, a jak ktoś jeszcze tego nie zauważył, niech przeczyta recenzje pod kątem mojego posta.

 

Proszę darować sobie posty w stylu: "jak się nie podoba to nie czytaj".

 

Aha, nie interesują mnie wojny INTEL vs AMD itp więc proszę mi nie zarzucać, że to ja promuję NV i INTELA.

to o czym piszesz zauwazylem juz pare lat temu,po prostu lepiej sie pisze o tym co jest na topie

dletego mam gdzies recenzje (ostatnio bylo fajnie odnosnie kt400 i nf2 ,to byla przewaga!!!! tylko dlatego ze ktos sie obrazil na via za to ze wypuscila chipset prawie identyczny do poprzedniego (oprocz agp8x) to przewaga nf2 urosla do niewyobrazalnej)

dlatego z recenzjami jest tak: Wez przeczytaj je i wytrwaj przy swoich pozycjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a mac!!! niech admin wy<span style="color:red;">[ciach!]</span>li te posty z tymi ryjami.. maja byc odpowiedzi uargumetowane a nie jakies po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lone "glowki..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mac!!! niech admin <font color="#FF0000">[ciach!]</font> te posty z tymi ryjami.. maja byc odpowiedzi uargumetowane a nie jakies po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lone "glowki..."

Wyluzuj kolego.

Nie wiadomo o co konkretnie autorowi chodzi. Wiec wytrzeszczmy galy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi akurat o ostatnia recenzje, czytam serwis od bardzo dawna i po przeczytaniu jednej z ostatnich napisalem o tym na forum.

 

Z tego co widze na tym forum wiekszosc osob to chyba dzieciaki. Wiem, ze czym wiecej postow tym lepiej, ale nabijanie ich emotikonami jest troche bez sensu, nie sadzicie ?

Jesli cos piszecie na tym forum uzyjcie argumentow bo wychodzicie na glupich gowniarzy.

 

Szanuje takie osoby jak KGB albo rob_e, napisali co o tym mysla i nie chodzi tu o to, czy sie ze mna zgadzaja czy nie, ustosunkowali sie do tego, napisali swoje zdanie.

 

Reszta w moich oczach to banda debili bez zdania, bez sensownych argumentow jestescie zerem.

 

 

Wezcie to sobie do serca i stosujcie na kazdym forum. Jak widac napisalem tu tylko kilka postow. Wiecie dlaczego ?

Nie trawie tego forum z powodu tego "spamu" ktory piszecie, a jego tu jest 80%.

 

Tak, teraz mi znowu napiszcie, ze jestem glupi i sie nie znam, potwierdzicie tylko to co napisalem wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chcesz, zeby ludzie logicznie i z sensem wypowiadali sie na temat twojego postu???

 

biorac pod uwage twoje wypowiedzi, to ty raczej jestes gowniarzem i to jeszcze z wielkim problemem!!!

 

"banda debili"? dziecko wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem o co mu chodzi :!:

Zazdrosci Szanownej Ekipie ze sa sponsorowani przez ATI i AMD

 

pewno ze tak a jak! juz juz dojezdza kontener 9800pro i drugi z bartonikami .... :-)

 

Juz biegnij do mamusi poskarz sie jak to ci niedobrzy cie przyjeli jak nie zrozumieli i az im powiedzialem

 

 (...)uzyjcie argumentow bo wychodzicie na glupich gowniarzy.

(...)

Reszta w moich oczach to banda debili bez zdania, bez sensownych argumentow jestescie zerem.(...)

 

Argumenty? Celeron jest do pupy p4 troche drogie ati jest ... szybsze i tansze a amd rooxx za 270zl powyzej 2 szybkich gigahercuf

 

Kolejny argument: Jestes ZLOBEM obraz sie na wszystkich . czemu? Bo pokazales sie od tej strony szczegolnie wyraznie hehe

 

NIE WRACAJ PA

 

jak sie troche rozbrykalem to wszystkich przepraszam ;-) dzisiaj sobota to mam dobry humor :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem o co mu chodzi  :!:  

Zazdrosci Szanownej Ekipie ze sa sponsorowani przez ATI i AMD

 

pewno ze tak a jak! juz juz dojezdza kontener 9800pro i drugi z bartonikami ....   :-)

 

Juz biegnij do mamusi poskarz sie jak to ci niedobrzy cie przyjeli jak nie zrozumieli i az im powiedzialem

 

 (...)uzyjcie argumentow bo wychodzicie na glupich gowniarzy.

(...)

Reszta w moich oczach to banda debili bez zdania, bez sensownych argumentow jestescie zerem.(...)

 

Argumenty? Celeron jest do pupy p4 troche drogie ati jest ... szybsze i tansze a amd rooxx za 270zl powyzej 2 szybkich gigahercuf

 

Kolejny argument: Jestes ZLOBEM obraz sie na wszystkich . czemu? Bo pokazales sie od tej strony szczegolnie wyraznie hehe

 

NIE WRACAJ PA

 

jak sie troche rozbrykalem to wszystkich przepraszam ;-) dzisiaj sobota to mam dobry humor :-D

troche sie rozbrykales,bo ja pamietam jeszcze czasy,gdy gazety podawaly,ze celeron 366 jest szybszy od K6-3 450 w aplikacjach biurowych,wtedy to mialem ubaw,a pozniej ze ze K6-3 450 jest szybsze od P3 500 w aplikacjach biurowych (ofkoz inna gazeta)

to zrozumialem,czemu wszyscy celerony kupowali - PRZECIEZ BYLY SZYBSZE OD P3 W APLIKACJACH BIUROWYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedna nvidia i intel pograzone w rozpaczy po calkowitym zmianzdzeniu przez recki i testy na tweak.pl. uczcijmy ich bohaterskie zmagania chwila ciszy ;]

 

imho testy na 1 stronie to nie wyrocznia, czytasz tu, czytasz tam, rozmawiasz, zbierasz opinie, wyrabiasz wlasne zdanie, podejmujesz decyzje...

 

ja poprzednio jechalem na intelu i wlasnie zmieniam nv na ati, nie otrzymalem propozycji platnej korupcji amd i ati, to moja decyzja.. kazdy podejmuje wlasne, zgadzam sie ze serwis aby byc wiarygodnym powinien byc max obiektywny, ale w zyciu jak w zyciu, czasem po prostu trudno9 ukrywac wlasne sympatie... w sumie ja tego jakos specjalnie albo nie zauwazylem na tweak albo po prostu mi to nie przeszkadza, za to to co mi przeszkadza to jazdy typu zmiana sterow bo benchmarki slabo wyszly, albo wypuszczanie "nowych" kart na starych kosciach, ew calkowite mieszanie ludziom w glowach kartami pro, nie pro, L. ultra, mx. agpx8 ...zupelnie jakby przedstawienie jasnej oferty gdzie kazdy wie jaki produkt co oferuje, za jaka cene bylo zbyt proste...

 

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igod przeczytaj jeszcze raz swój post i pomyśl co napisałeś, troche się ośmieszyłeś. Poczytaj opinie użytkowników, w większości zgadzają się z recenzjami i to nie dlatego że im zapłacili, tylko takie są fakty jeszcze 2 lata temu nvidia była niedościgniona dal ati a teraz ati poszło do przodu, a nvidia wypuściła nieudany model (FX) teraz go wycofuje. Tak samo jest z intelem i amd. Nie pisz że ktoś kogoś sponsoruje, bo to są w większości obiektywne opinie. I nie wyzywaj nikogo, bo Ciebie nikt nie obraził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzywasz ludzi od dzieciaków, a zaraz samemu sie jak takowy zachowujesz bezpodstawnie wyzywając forumowiczów od "zer" i "bandy debili bez zdania".

 

BTW: Ile promili było jak to pisałeś? Bo tak naprawde to straszne bzdury piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no jakto przeceiz mi Tweak.pl placi za to bym mowil ze Ati roxx :) Ciagle przysylaja mi czeki na spora sume $$ i jeszcze jaka mila obsluga :) Dlatego polecam ten serwis jako jedyny ktory DBA O KLIENTA bo o to przeciez chodzi a nie by recenzowac GF FX ktory jest mega wypasiony a daje odbytu w wiekszosci testow. To co ze od Ati jest szybszy w jakims tam tescie czy nawet w kilku, jak odpalam stacje robocza O2 to renderuje 150x szybciej od GF FX i stac mnie na nia tylko dlatego ze TWEAK.PL mi placi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...