Skocz do zawartości
aenwu

Wieszanie Sie Gier Z Błedem Sterownika Nv4_disp.dll Nie Odpowiada Przestal Normalnie Pracowac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od 2 tygodni mam problem z grami po wymianie karty z 7600gs która nie wymaga takiej sprawnosci od zasilacz jak nowa 8800GT.

 

Sedno tematu nie wazne jaka gra czy Cod 4 czy Race drive grid wszystkie sie zawieszaja z błedem nv4_disp nie odpowiada przestał normalnie pracowac, nieraz tak jest ze zrobi sie czarny ekran z niekatywnym kursorem i pozostaje kompa tylko zresetowac, a kilkakrotnie po tym bledzie moglem wrócic i ja sobie konytnlowac, tak miałem na najnowszych betach. Uprzedze pytanie wgrywalem inne sterowniki wczesniej stare odinstalowywalem i w trybie awaryjnym wykasowałem resztki starych drive cleanerem i nic to wsumie nie daje bo gdy wgram inna wersje sterowników np 169.21 to bledu nv4_disp.dll ze sie zawiesił i nie odpowiada nie ma ale gry nadal sie wieszaja nieraz po minucie gry nieraz moge dluzej pograc i nic po chwili sie zawiesi.

 

Ustawialem na domyslne takty podkrecony procesor i karte graficzna i nic nadal jest problem.Czy konieczny jest w takiej sytuacji format dysku i wgranie wszystkiego od nowa??

 

Mozliwe że mój 400W zasilacz marki chieftec zaczol niewyrabiac linia 12V1 ma 14A a 12V2 15A bo ponoc karta 8800gt wymaga na lini 12V natezenia rzedu 26 amper a ja mam mniej czy to ma az takie znaczenie?? Czy poporostu sterownik który byl wczesniej nie zostal prawidlowo usuniety i smieci jakieś pozostaly.

Edytowane przez aenwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...