Jump to content
janekpancerny

Rom Dla Ameo ,htc X7500 ,jaki Najlepszy ?

Recommended Posts

:rolleyes: Witam serdecznie , ostatnio pisałem z prośbą o wiele wyjaśnień i dzięki pomocy forumowiczów sprecyzowałem swoje wymagania odnośnie Ameo .Za każdą odpowiedz jestem wdzięczny i postaram się odwdzięczyć jak potrafię gdyż to PDA będzie moim oknem na świat .

1) Czy na polskim romie WM 6.0----są wszystkie " palcoprzyjazne " dodatki możliwe do zainstalowania tak samo jak na najnowszych romach {Touch flo 3D , AP Dual Touch 4.0 , Michy Prima 3.0 } ? Więc czy można tak by na Polskiej wersji WM 6.0 osiągnąć taką grafikę i design "3D" jak w romach AP Dual Touch 4.0 , Manili 3D , najnowszej Michy Prima ,programach CUBE ,Winterface i czy nie będzie żadnej różnicy w designie grafice , obłudze ???

2) Czy jest polska wersja romu WM 6.0 dla Ameo z T-Mobile lub x7500 HTC ?

3) Czy jest polska wersja romu WM 6.1 dla Ameo z Ery i T-Mobile lub x7500 HTC ?

4) Czy dla Ery i T-Mobile jest ten sam polski ROM WM 6.0 lub 6.1 na Ameo ? (jeżeli są w ogóle)

5)Czy są inne "lepsze" oficjalne polskojęzyczne romy dla Ameo (Ery i T-mobile) lub HTC x7500 niż WM 6.0 (zależ mi tylko na wersji polskiej) ?

(chyba że jest anglojęzyczny i ofiajalny dużo lepszy -{ i na jaki model klonu Ateny} )

6) Czy opera 9.5 i Touch Flo 3D są dostępne na WM 6.0 PL (polskojęzyczny)?

7)Czy WM 6.0 jest otwarty na wszystkie programy (i czy są tak samo dostępne ) jak dla powyższych romów z xda.dewelopers ???

-8- Jakie będą różnice między tak podrasowanym WM 6.0 , a innymi (tymi wymienionymi,najnowszymi romami )???

9) Czy są lepsze romy niż wymieniłem i w czym lepsze i czy mogę je zainstalować na Ameo (Era , T-Mobile lubx7500) bez straty gwarancji ?

10)Czy jest w Polsce jakiś serwis który zmienia lub ulepsza romy (tak na maxa) dając jakiś certyfikat albo inną formę zabezpieczenia przed utratą gwarancji ?

11)Czy jeśli powrócę z nowego romu np.AP Dual Touch 4.0 na stary "legalny" na WM 6.0 ERY to w serwisie nie poznają (lub czy poznają ale będą musieli przyjąć )i czy można w ogóle powrócić do starego systemu bez żadnych konsekwencji .

12)AP Dual Touch 4.0 vs WM 6.1 -jakie są zasadnicze różnice i czy jest od nich jakiś lepszy ROM i na jakie modele.(mogą być anglojęzyczne)

13)Czy w Ameo i HTC x7500 można jakoś zmienić SPL z 1.2 na 3.5 i potem to cofnąć i która wersja SPL najlepsza .

Proszę o odpowiedz dla początkującego (słaba znajomość technicznej terminologii,j.angielskiego i nic nie rozumiem z tłumaczeń przez translator .

Chciałbym z góry podziękować za wszelką odpowiedź i pomoc . Jeszcze raz dzięki i do odpisania.

jan@biznespoczta.pl

:rolleyes:

Edited by janekpancerny