Skocz do zawartości
lisciu

Gra Na Internet Na Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jakiejś gry by kupić sobie i pograć sobie przez internet na laptopie:

Tl-68 2,4Ghz

4GB ramu

8400gs

 

nie musi to być gra nowa byle by ludzie jeszcze w to grali, czy Call of duty 2 jest gdzieś dostępne poza allegro? grają w to ludzie?

 

jakie inne gry możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadne gry typu mmo bo to są wsysacze życia a ja tego nie potrzebuję. FPS zarówno jak i strategie.

 

Ja jestem skłonny na Call of duty

 

grałem w ET i nie wiem co w tym widzicie bez sensowna strzelanka jak Quake[czyt. sieczka]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w ET i nie wiem co w tym widzicie bez sensowna strzelanka jak Quake[czyt. sieczka]

Można powiedzieć jak prawie każdy FPS :lol:

Nie tylko sieczka bo również wykonywanie zadań etc. ale oczywiście to tylko sieczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w ET i nie wiem co w tym widzicie bez sensowna strzelanka jak Quake[czyt. sieczka]

po prostu w ogóle nie czaisz gry, a jej szybkość chyba Cie przerasta.

Prawie na każdej mapie do wykonania są konkretne cele a dostępność różnych klas postaci pozytywnie wpływa na teamwork, więcej w tej grze współpracy i myślenia niż w tym CoD.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w ET i nie wiem co w tym widzicie bez sensowna strzelanka jak Quake[czyt. sieczka]

Quake stworzyl podwaliny dla rozwoju tytulow sieciowych, wiec bluznisz ;)

 

natomiast ET wymaga jeszcze wiekszej precyzji i zgrania zespolowego niz taki naprzyklad moim zdaniem tani CS.

Granie w Call of Duty w porownaniu do Q1, Q3 czy ET to spacerek, kaszka z mleczkiem, zabawka dla tych co chca po tygodniu poczuc ze maja skilla. Pozniej popatrza sobie na quake i et i dla nich to jest sieczka bo nie ogarniaja tej szybkosci, opanowania map czy masy innych spraw.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram satou ;) Osobiście grałem i w CoD'a i w ET. I z czystym sumieniem polecam tego 2giego.. Nie pamiętam ile lat już w to gram, ale nawet dzisiaj zdarzy mi się odpalić ET. Tylko dobrze jest znaleźć sobie porządny serwer, gdzie gra nie będzie nastawiona na fragowanie ale na teamwork.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumieliście ET traktuje jako sieczkę nie z powodu tego, że nie nadążam, akurat nie uświadczyłem grając w to jakieś 3 dni a ni razu na serverze czegoś takiego jak TW tylko zasuwa kto kogo zastrzeli szybciej. Stąd moja opinia o grze. W call of duty przeciwnie trzeba było się namęczyć żeby kogoś zabić a parada samemu kończyła się szybką śmiercią. Na razie ściągnąłem AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA to taki złoty środek pomiędzy ET a CoD ;)

Teamwork na pubie w ET, raczej rzadko się to zdarza, chyba ze grasz ze znajomymi albo klanówke. Co do samej gry, jest naprawde niezła, podoba mi się lecz niestety otwartość kodu Q3 przyczynia się do dużej ilości wszelakich haxów, co jest naprawdę dużym mankamentem ET i psuje zabawę, liczę na to ze w RTCW 2 nie skopią trybu multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle mnie zrozumieliście ET traktuje jako sieczkę nie z powodu tego, że nie nadążam, akurat nie uświadczyłem grając w to jakieś 3 dni a ni razu na serverze czegoś takiego jak TW tylko zasuwa kto kogo zastrzeli szybciej. Stąd moja opinia o grze. W call of duty przeciwnie trzeba było się namęczyć żeby kogoś zabić a parada samemu kończyła się szybką śmiercią. Na razie ściągnąłem AA.

LMAO :lol:. Scena ET już praktycznie umarła wiec sie nie dziw ze na lotto pubach nie ma tp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...