Skocz do zawartości
aro_w

SPRAWDŻ SWÓJ PROCESOR Z KTÓREJ SERI ODRZUCONY

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...z tego wynika że mój jest odrzucony z 2800+ a jest A0. Na jakim napięciu i jakiej FSB chodzi oryginał 2800+ A0? To może jak se sprawie K7S7A2 to wycisne z niego więcej niż teraz (150x11; 1,5Va dokładniej1,488Vpodaje bios)? Czy lepiej go sprzedać i szukać jakiegoś dobrego B0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...z tego wynika że mój jest odrzucony z 2800+ a jest A0.  Na jakim napięciu i jakiej FSB chodzi oryginał 2800+ A0? To może jak se sprawie K7S7A2 to wycisne z niego więcej niż teraz (150x11; 1,5Va dokładniej1,488Vpodaje bios)?  Czy lepiej go sprzedać i szukać jakiegoś dobrego B0?

Taaa ... a świstak ... ;)

a na jakimś forum gość pisze że w oznaczeniach ma, że odrzucony z 2600 a proc był 2700+ fajne nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiesz co to znaczy downgradet , ale nie jest to jednoznaczne z odrzucony lecz raczej przeniesiony. Nie znaczy to że procek nie może być przeniesiony do wyższej seri po testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiesz co to znaczy downgradet , ale nie jest to jednoznaczne z odrzucony lecz raczej przeniesiony. Nie znaczy to że procek nie może być przeniesiony do wyższej seri po testach.

Jasne może

Ale całe to zamieszanie z 2 cyferkami to czystej wody dywagacje miłośników OC ...

Tak czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wiesz co to znaczy downgradet , ale nie jest to jednoznaczne z odrzucony lecz raczej przeniesiony. Nie znaczy to że procek nie może być przeniesiony do wyższej seri po testach.

Jasne może

Ale całe to zamieszanie z 2 cyferkami to czystej wody dywagacje miłośników OC ...

Tak czy nie ??

A MI TO NIE DZIAŁA MOZE I LEPIEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temaciehttp://mp3.zonebg.com/cpu/cpu.php

Chyba nie bardzo szukasz na forum - ten temat juz dawno temu byl - sam go zakladalem... Spojz tutaj i nastepnym razem poszukaj zanim cos napiszesz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy skoro ludkowie ciągle się pytają, więc dałem to dla przypomnienia. I nie obruszaj się tak. W nagłówku strony powinno się umieścić posta z linkami i nie byłoby problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... niewiem jak z tym świstakiem ale wygrzebałem że na A0 robili TYLKO do 2400+(1,8GHz) więc coś mi tu jakimś "żarcikiem" zalatuje. Pewnie komuś się nudziło ise napisał jakiś skrypcik. A może jednak coś w tym jest....? Kto wie? <tylko autor strony>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... niewiem jak z tym świstakiem ale wygrzebałem że na A0 robili TYLKO do 2400+(1,8GHz) więc coś mi tu jakimś "żarcikiem" zalatuje.  Pewnie komuś się nudziło ise napisał jakiś skrypcik. A może jednak coś w tym jest....? Kto wie? <tylko autor strony>

od kiedy 2400+ ma taktowanie 1.8?,ludzie poczytajcie najpierw troche www i innych madrych rzeczy bo piszecie glupoty straszne.

na a0 robili max 2200+(1.83ghz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...