Skocz do zawartości
lock9

Benq Fp222wh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Benq 22" FP222WH, mianowicie gdy ustawię jasność ekranu poniżej 55% monitor zaczyna buczeć... Tak wiem, że spora część monitorów LCD buczy przy zmniejszeniu jasności matrycy, ale ten monitor ma większy problem on dosłownie skwierczy jak by się coś smażyło na diodach podświetlających czy lampach CCFL nie wiem co tam siedzi w moim. I jeszcze jedno matryca migoczę w górnym rejonie przy zmniejszonej jasności.

 

Gdy ustawię jasność powyżej 55% wszystko wraca do normy i monitor działa normalnie nie wydając z siebie najmniejszego dźwięku.

 

Tu moje pytania:

1. Czy mogę na razie na nim normalnie pracować bez obawy o to, że zostanie uszkodzona jakaś inna cześć komputera przez ów wadliwy ekran np. karta graficzna?

2. Czy mogę oddać go na gwarancję dopiero wtedy jak przestanie działać całkiem albo zacznie trzeszczeć na obecnej jasności? Nie będę ukrywał, że monitor jest mi teraz niezbędny i nie mogę sobie pozwolić na przestój.

3. Czy potem mogą się do mnie pruć serwisanci że nie przyniosłem go wcześniej jak to się dopiero zaczęło?

 

I ostatnie pytanie:

4. Czy ta usterka mogła być spowodowana, tym że monitor był często włączany i wyłączany? Mam ustawione aby się wygasał po 5 minutach, i dość często jest tak że on zgaśnie a ja zaraz podchodzę i go włączam (ruszam myszką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...