Skocz do zawartości
rezo_

Google Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika ;)

 

Szkoda, że ludzie od Googla nie przychylili się w stronę użytkowników Opery (brak importu zakładek, haseł etc.).

 

Dołączona grafika

 

:lol2:

 

 

Ja mogę powiedzieć że zainstalowałem i jestem bardzo miło zaskoczony tą przeglądarką. :)

Najbardziej mi się spodobało rozwiązanie z zakładkami. :)

Ale narazie jest to wersja Beta. Ciekawe jaka będzie wersja Final. :)

 

 

Pozdro

na finala możemy trochę poczekać. gmail w fazie beta jest już od niepamiętnych czasów :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest drobny problem z Windows Media Player, bo jak wejdę na www.miastomuzyki.pl i włączę jakąś stację to muzyka leci, ale nie widzę paska z WMP (skala głośności, play i stop), a w FF3 widzę normalnie.

 

edit 2008.09.15 0009:

Nawet po odinstalowaniu Google Chrome wciąż zostaje proces, który się włącza razem z każdym ładowaniem systemu, Googeupdate.exe :/

Edytowane przez Kebob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak dostać się do bardziej zaawansowanych ustawień ? Mam na myśli np. płynne przewijanie stron.

Ogólnie pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, czystość, przejrzystość i szybkość działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit 2008.09.15 0009:

Nawet po odinstalowaniu Google Chrome wciąż zostaje proces, który się włącza razem z każdym ładowaniem systemu, Googeupdate.exe :/

przyjrzyj się temu procesowi a odkryjesz że wysyła jakieś dane w niewiadomym kierunku [; ... to nic nowego, "zwyczajne" praktyki google ;) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ze googleupdate.exe jest dołączony do wiekszosci softu google i w dodatku idzie go wyłączyc kilkoma kliknięciami...

A czy czasem nie masz na myśli GoogleUpdater'a ?

Bo z tego co tam jest napisane, to GoogleUpdater a GoogleUpdate, to dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zainstalowaną Picasse i jakoś wcześniej nie miałem ciągle działającego procesu "Googleupdate"

w google earth też nie ma tego procesu, jest on w tych aplikacjach w których wprowadzamy najwięcej istnych informacji czyli... przeglądarka internetowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy nie lubią być kontrolowani ani mieć dziwnych procesów w tle polecam modyfikację Google Chrome o nazwie SRWare Iron. Bazuje ona na kodzie Chrome i różni się tylko tym, że nie wysyła nic do Google anie nie dodaje żadnych dodatkowych procesów typu Google Updater. Polecam LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Google Chrome sprawdzić pamięć podręczną i ją powiększyć? Jeszcze jak zrobić, żeby pliki zapisywały się w Temporary Internet Files (tak, jak w IE) chyba, że jest jakiś podobny folder od Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Google Chrome sprawdzić pamięć podręczną i ją powiększyć? Jeszcze jak zrobić, żeby pliki zapisywały się w Temporary Internet Files (tak, jak w IE) chyba, że jest jakiś podobny folder od Chrome.

1. Myślę, że jest to opisane w pomocy programu lub na stronie producenta.

2. Temporary Internet Files to katalog IE, więc dlaczego miały by się tam zapisywać? Chrome ma własny katalog - a przynajmniej powinno mieć.

3. Zamiast powtarzać swoje pytania po 2-3 razy skorzystaj z pomocy Google, bo w końcu to ich przeglądarka...

 

-Edit-

 

Rikki: Pierwszy byłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60Dogg

Zamiast pisać trzy posty poszukałbyś odpowiedzi!

zzizzy

Nie wiem jak tobie, ale mi 'chrome adblock' w googlach daje wiele materiału do poszukiwań rozwiązania.

 

/ULLISSES

^_^

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaję się, szukałem to jako "Chrome addons".

 

Mam Privoxy, skonfigurowałem, reklamy blokuje. Ale mam problemy: nie zapamiętuje czasem logowań oraz losowo wywala błędy "It works!" oraz błąd 404 pomimo że net jest i hula aż miło. Dodatkowo taka sytuacja: otwieram na panelu z zakładkami forum purepc, po chwili odpalam adres obok, powiedzmy że www.softmania.pl - Chrome zamiast przejść do strony, ładuje na nowo purepc, tyle że tym razem mnie wylogowuje.

 

Wydaje mi się, że to proxy mnie źle przekierowywuje.

 

ed 1. A, jeszcze jeden błąd - nie mogę wywołać paska zadań gdy Chrome jest włączone. Pozwala mi na to jedynie Winkey.

 

ed 2. Pierwszy raz na oczy widzę także błąd 405 - Not Allowed - przy próbie zalogowania na n-k. Hasło na pewno dobre, ponieważ za drugim razem zaskoczył.

 

ed 3. http://picasaweb.google.com/lh/photo/zM7zI...feat=directlink - spójrzcie na adres. Otwierałem link z Gmaila. Ponadto włączenie szybkiej edycji trwa grubo ponad minutę.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem w trkacie przerzucania sie na chrome.... czemu? FF 3.5 przez pierwsze 2 dni dzialal dobrze.. teraz znowu zamula jak 3.0... ?Odrzuca mnie jedno... nie ma sprawdzonego sposobu na blokade reklam.... oprocz privoxy wrzucilem takze adsweep... i narazie jakos to dziala. Privoxy powoduje tylko u mnie ze strony sie wolniej laduja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Chrome od dłuuużeszego czasu (odkąd wyszła beta) i jestem bardzo zadowolony. Jedyny problem jaki znalazłem to brak możliwości ściągnięcia FurMarka (dziwne..). Przez inne przeglądarki ściąga normalnie, na chrome ściąga do połowy i stoi.. Chrome chodzi szybciej od firefoxa ale wolniej od Safari..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie bedzie glupie pytanie, ale nie znalazlem odpowiedzi. Na Operze czy FireFoxie, gdy otwieralem plik radia internetowego (koncowka .pls) np. w http://www.polskastacja.pl/ gdy damy "Inny odtwarzacz" i Winampa to ten automatycznie mi sie otwieral w Winampie, bez zadnego problemu. W Chrome natomiast za kazdym razem on probuje sciagnac tego ".pls" jak normalny plik i zapisac na dysku, nie ma skojarzenia, ze ma mi go automatycznie otworzyc w Winampie. Jak ten problem rozwiazac ? Czy w tym Chrome jest jakas zakladka z wieksza iloscia opcji, bo te standardowo w narzedziach, to jakies straszne ubóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uniemożliwić podglądanie hasel?

ma ktos jakis sposob? moze jakis programik zabezpieczajacy wejscie do programu? szukam szukam i nic. aha i cos innego niz zakladanie nowego konta w windowsie.

Edytowane przez fuey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...