Skocz do zawartości
rezo_

Google Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Chrome to golas + rozszerzenia - taka filozofia i tak jest dobrze. Wole sobie wybrać rozszerzenia z 5-30 dostępnych i stracić na to kilka minut, niż walczyć z funkcjonalnością wbudowaną w przeglądarkę, która mi nie odpowiada i nie ma alternatywy.

Poza tym obiektywne fakty są takie, że chrome w tym momencie jest najlepszą przeglądarką - w sensie najwydajniejszy silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem  nowy system u znajomej na laptopie Sony Vaio VGN-NS30E i mam taki problem. Po zminimalizowaniu Chroma nie chce się "powiększyć". Zwykle mija kilka minut zanim się otworzy, czasem trzeba go zamknąć. Wygląda to tak, że po zminimalizowaniu widać tylko w lewym górnym rogu kawałek przeglądarki i nie można nic z tym zrobić. Myślałem że to wina sterowników grafiki - przeinstalowane i nic, Chrome przeinstalowany 3 razy też nic. Chwilowo pomysłów mi brak. Zaznaczam że problem pojawił się po instalce na czystym systemie, więc jakieś śmiecie czy spyware odpadają. Macie jakieś sugestie?

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam od jakiegos czasu problem z filmami na jutubie ogladanymi przez Chrome. Odnosze wrażenie, ze sa lekko szarpane, a i przy tych szarpnieciach dzwiek potrzaskuje. Tak jak by procesor nie wyrabiał, ale kiedys zdecydowanie tak nie bylo. Poza tym, to jak otworze te filmy w IE to smiga jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko sprawdź, czy wideo, które Ci szarpie, to flash, czy html5. Klikasz na filmie prawym przyciskiem myszy i widzisz po opcjach, które tam są.

Jeżeli jest to html5, to w chrome://gpu sprawdź, czy wszystkie enumeracje GPU są na zielono, a jeżeli nie, spróbuj w chrome://flags zmienić pierwszą opcję (

Zastąp listę renderowania programowego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołem

 

Mam problem z filmami youtube - tymi w oryginalnym serwisie jak i osadzonymi na stronach int.

 

Otóż mimo dodatku SmartVideo for Youtube i ustawieniu jakości HD w fimach, ani na serwisie ani na stronach int, na których osadzone są filmy z Youtube, jakość filmu nie zmienia się automatycznie (jest 480p)

 

Problem mam od kwietnia, cierpliwie czekałem na aktualizacje (zarówno dodatku jak i chrome) ale nic nie pomogło.

Obydwa programy mam w najnowszej wersji.

 

Proszę o pomoc, lub wskazanie godnego następcy SmartVideo (by obsługiwał filmy osadzone z serwisu)

 

Na FF w/w rozszerzenie działa bez problemu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z tą komendą?
"C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --disk-cache-dir="E:\Cache" --disk-cache-size=94371840

 

Udało mi się przenieść cache na ramdisk linkami symbolicznymi, bo powyższe całkowicie nie działa. Liczne próby, reinstall chrome (x64) itd. Nic nie pomogło na przestrzeni kilku tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Chrome. Mianowicie, nie bangla mi przy próbach ładowania gdziekolwiek. Problem pojawia się wszędzie tam gdzie potrzebny jest ssl. Wszystkie strony z https nie działają. Opera i FF hulają, IE wykazuje podobne zachowania jak Chrome. Jakieś pomysły? Czyściłem wszystkie ustawienia, usuwałem chrome, ale to nie daje rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Postawilem świeży system na jednym PCie (Windows 7) i mam problem z filmami 1080p 60fps na youtube (720P lata OK), niemiłosiernie szarpia, doslownie maja chyba z 1-2FPS i proc ma 100% użycia. Sprzetowo komp raczej daje rade, E6600 + GTX 460, na gorszym lapie smiga jak zloto. Z tego co widze na necie, to duzo osob ma z tym problem - https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=chrome%201080p%2060fps%20problem- i przewalajace sie rozwiazanie, to wylaczenie wspomagania GPU, tyle ze u mnie to nie zadzialalo niestety. System swiezy, sterowniki najnowsze, nie mam pomyslu co moze byc nie tak.

 

Z gory dzieki za porade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio zauważyłem że dziwne rzeczy dzieją i mi się z przeglądarką Google Chrome otóż podczas załadowania strony google.pl to te zakładki u góry np. grafika są po polsku ale jak coś wyszukam to wtedy pojawia się po angielsku ?? Dryga dziwna rzecz to taka że nie mogę poprać żadnego pliku przez przeglądarkę. Próbowałem duże pliki i małe i to samo było. Jedynie co zobaczyłem to bardzo małe pliki pobieraj się ale w popranych pokazuje się dopiero po pobraniu i to pobieranie trwa kilka minut :( 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z odtwarzaniem filmów na YT, chodzi o to że czasem zamiast filmu jest w oknie czarny ekran (nie na wszytkich ) 
Przeinstalowałem przeglądarkę, flash playera tez. chociaż "używam html5 gdy tylko jest to możliwe"  z dodatków to adblock i stylish (czarne tło na YT, ale bez niego tez to jest popsute) Windows 8.1 chrome Wersja 40.0.2214.94 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam zainstalowaną przeglądarkę chrome na laptopie i tu żadnych problemów. Dzisiaj zainstalowałem na PC i pojawiły się problemy.

Gdy ustawię sobie wszystkie opcja dostosowując do siebie, zamknę przeglądarkę i otworzę ponownie jest OK. Natomiast po czyszczeniu CCleaner po otworzeniu chrome muszę ustawiać wszystko od nowa. Z IE 10 tego nie miałem, z firefox też nie. Sądzę że wina leży po stronie przeglądarki, bo nigdzie nie mogę znaleźć opcji zapisz ustawienia. Poza tym w laptopie jest automatyczna funkcja czyszczenia chrome po jej zamknięciu, na PC też nigdzie nie mogę znaleźć opcji.

Już poradziłem sobie. Winien był program CCleaner, odinstalowałem i zainstalowałem inną wersję. Tera działa automatyczne czyszczenie przeglądarki po jej zamknięciu.

Edytowane przez ParDez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzicie na oryginalnym Chrome? Wypróbujcie sobie CentBrowser. Przeglądarka oparta na Chromium z wieloma przydatnymi funkcjami. Dostępne są wersje 32 i 64 bitowe, także portable > http://www.centbrowser.com/ lub http://www.centbrowser.com/forum/showthread.php?tid=340&pid=1403

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż często korzystam z rozszerzenia Google Translate w przeglądarce, a ostatnimi czasy przy próbie tłumaczenia tekstu pojawił mi się komunikat o błędzie i prośba o spróbowanie później. Czy wiecie co może być tego przyczyną? Ewentualnie czy znacie inne rozszerzenia do GC, które Was nie zawiodły i jesteście z nich zadowoleni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Chrome od długiego czasu ponieważ jestem zadowolony z synchronizacji zakładek z telefonu i w drugą stronę jednak od jakiegoś czasu zaczyna mnie irytować jeden problem. Gdy włączę komputer a następnie Chrome pierwsza strona uruchamia się dobrych kilka sekund. Z czasem pojawia się napisasz, że brak odpowiedzi i gdy klikam "zaczekaj" strona się włącza. Nie jest to problem XXI wieku ale trochę irytuje. Czy można coś z tym zrobić?

Reinstalacja Chrome nie pomogła.

 

System: Win. 8.1

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...