Skocz do zawartości
Marcin_gps

Funai Lt6-m32bb

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka, Funai czy Samsung ?

 

Funai LT6-M32 1300 zł

Samsung LE32A330 1099 zł

 

Moje za i przeciw. Funai nowsza konstrukcja, szybsza matryca (5ms vs 8ms), wygląd,DVB-T. Samsung marka ? i cena (lecz cena jest promocyjna u mnie w mieście więc nie wiem jak długo ona będzie obwiązywać)

 

Do czego ten LCD, głównie do oglądania Polsatu Cyfrowego, materiał HD będzie puszczany z kompa jak i DVD.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem tego Samsunga, ale matryca w Funai jest naprawdę dobra - równomierne podświetlenie, dobre kąty, czerń, nasycenie

 

kiki z HDTV twierdzi, że obrys postaci nie jest na wystarczającym poziomie

imho ostrość jest wystarczająca, aż nadto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Samsungu nie ma bata,smuzenie jest.Co do katow,sa slabiutkie,co mnie osobiscie nie przeszkadza,poniewaz pokoj w ktorym stoi jest na tyle maly,ze nie bedzie ogladania pod katem :wink: Ostrosc itp.dobre.Ja sie kierowalem innymi kryteriami wybierajac Samsunga,osobiscie uwazam,ze Funai zadowoli Cie bardziej.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal opłaca się brać ten telewizorek? Potrzebuję właśnie 32" z dobrym obrazem i sensownymi kątami widzenia w rozsądnej cenie - max 1400zł.

Będę podłączał do Cyfry i kompa ;)

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to nadal jest to opłacalny zakup za cenę do 1500 za 32 cale. Lepsze LCD jeszcze nie tanieją do takiego pułapu cenowego.

W cenie do 1500zł jest dużo ciekawych modeli.

Samsung 32A451: 1397zł

Samsung 32A551 (FullHD): cena z ciekawości sprawdzona: 1685zł

Grundig Vision 4: 1498zł

Panasonic TX-32LX80P: 1351zł

Sharp LC-32D44E: 1550zł

JVC LT-32A90BU: 1490zł

 

Jest w czym wybierać...

 

@piotrjancy: Ani jeden ani tym bardziej drugi. W tej kwocie bierz 32A451 od Samsunga.

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce jest napisane

"Wszystkie telewizory taniej o wartość podatku VAT 22% Akcja trwa od 20.02.2009 do 22.02.2009"

Konin - ostatnio stały 4 egzemplarze Funaia :D

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ja popieram polowanie na Funaie - sam mam już drugiego LT6-M32BB po LT5-D32BB i w zasadzie z każdego jednego byłem zadowolony

 

Jedyny mankament to niekiedy piszczące cewki - w poprzednim piszczały często i długo ale cicho, a w obecnym piszczą głośno i wyraźnie, ale krótko - jakieś pare minut po włączeniu przez pare minut

Da sie przyzwyczaić, szczególnie, że taki Funai co raz jest w promocji poniżej 1000zł :-) A w tej cenie to już zrównuje z ziemią konkurencję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram polowanie na Funaie - sam mam już drugiego LT6-M32BB po LT5-D32BB i w zasadzie z każdego jednego byłem zadowolony

 

Jedyny mankament to niekiedy piszczące cewki - w poprzednim piszczały często i długo ale cicho, a w obecnym piszczą głośno i wyraźnie, ale krótko - jakieś pare minut po włączeniu przez pare minut

Da sie przyzwyczaić, szczególnie, że taki Funai co raz jest w promocji poniżej 1000zł :-) A w tej cenie to już zrównuje z ziemią konkurencję

To widać już kwestia egzemplarza. W moim jest cichutko.

 

 

Czy da się podłączyć do tego TV analogową kablówkę?

Jasne, że się da, ale rewelacji bym się nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 lat w kazdym sklepie? bo jak narazie wszedzie widziałem ze daja 2 lata, tylko w euro rtv mozna przedluzyc gwarancje z 2 do 5 lat za oplata 360zl...

2 lata masz na matrycę "zero martwych pikseli"

5 lat to jest gwarancja producenta, więc sklep tu nie ma nic do gadania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem po zakupie ponad półrocznego Funai'a LT6-M32BB. Dzisiaj przywiózł go do mnie kurier. Zauważyłem, że na telewizorze nie ma ani jednej plomby gwarancyjnej [czy ona w ogóle występuje? Czy nie jest potrzebna?].

 

No i największy mankament jaki zauważyłem to piszczenie [może to cewka - jak to chyba ktoś wcześniej pisał] jednak działa to inaczej. W trakcie oglądania wszystko chodzi jak trzeba. Dopiero po wyłączeniu telewizora/przejścia w tryb Stand By - bo wyłączyć to go chyba można tylko wyciągając wtyczke z gniazdka - zaczyna piszczeć i to tak że słychać go w całym pokoju. Jedynym sposobem jest po prostu wyciągniecie wtyczki z gniazdka. Co moge na to poradzić? Czy gwarancja pozwala mi na naprawe tego pisku?

 

Pozdrawiam

Tomek8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem po zakupie ponad półrocznego Funai'a LT6-M32BB. Dzisiaj przywiózł go do mnie kurier. Zauważyłem, że na telewizorze nie ma ani jednej plomby gwarancyjnej [czy ona w ogóle występuje? Czy nie jest potrzebna?].

 

No i największy mankament jaki zauważyłem to piszczenie [może to cewka - jak to chyba ktoś wcześniej pisał] jednak działa to inaczej. W trakcie oglądania wszystko chodzi jak trzeba. Dopiero po wyłączeniu telewizora/przejścia w tryb Stand By - bo wyłączyć to go chyba można tylko wyciągając wtyczke z gniazdka - zaczyna piszczeć i to tak że słychać go w całym pokoju. Jedynym sposobem jest po prostu wyciągniecie wtyczki z gniazdka. Co moge na to poradzić? Czy gwarancja pozwala mi na naprawe tego pisku?

 

Pozdrawiam

Tomek8888

Wiem co masz na myśli, widziałem dokładnie coś takiego u dziadka znajomego który miał jakiś najgorszy model TV LCD funaia, nawet nie panoramiczny i tylko do TV analogowej :o

Z tym, że u niego zepsuło się coś jeszcze i wymienili TV na nowy.

Napisz może do supporu, zadzwoń i zapytaj się czy to podlega gwarancji ;p

 

-----------------------

Ja również stałem się posiadaczem LT6-M32BB i nie ma co gadać - całkiem szczęśliwym ;)

Wszystko śmiga elegancko, dostałem 5 lat gwarancji, jestem bardzo zadowolony.

Działa podłączony u mnie pod kompa z 9400GT przez HDMI. Obraz jest bardzo dobry, ładne barwy, nawet czarna czerń :D

Nie ma w zasadzie się do czego przyczepić, trzeba chyba polecić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...