Skocz do zawartości
boratsc

Co Lepsze (tymczasowo) Pod Lekkie Oc Box Czy Qvc120alcu

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się was zapytać zanim się wezmę za robienie chłodzenia bo nie chce mi się robić tego na marne, co będzie lepsze zanim kupię Karakorum dla E7200, stary poczciwy freezone QVC-120ALCU czy boxowy cooler ?? zbije ten coolerek trochę temperaturę na procku ?? wszystko smarowane AS5

 

I jeszcze jedno pytanie jak sprawdzić maxymalną temperaturę dla mojego procka (E7200 rev M0) bo całkiem ładnie się kręci póki co ale temperatury ~70st mnie straszą trochę

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz zapinkę pod LGA775 do pentagrama to bez wahania bym go zakładał zamiast BOXA. Jeśli dali Ci do E7200 ten najmniejszy boxowy coolerek (waga tylko 340g) to pentagram ważący prawie 2 razy tyle na pewno będzie wydajniejszy. Sam miałem kiedyś QVC-120 Cu+, ale na S A, bydlę strasznie ciężkie, ale i chłodziło nienajgorzej, natomiast coś mi się kojarzy, że akurat w tej serii nie było zapinek pod LGA775.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem że dała ta zmiana coś, znaczy w tej chwili przy 2800RPM (no głośno troszkę) i przy 3,8GHz na 1,25V mam poniżej 70st (max 100st) więc myślę że wynik nie taki zły jak na takie chłodzenie ^^

 

Dobra biorę się za próbę przebicia 4GHz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku chyba lepiej zainwestuj w Karakorum albo Thermalright'a jak chcesz atakować 4 GHz. Ten Pentagram jest dobry jako zamiennik, ale bez przesady ;] to już dość leciwe chłodzenie.

Edytowane przez czapla_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh niestety powyżej 3,8 nawet nie startuje ... ale nie podbijam napięć powyżej tych 1,25 bo się za gorąco zrobi

 

Ale nie powiem, sporo to lepsze od tego boxa malutkiego, trzeba zainwestować w nowym miesiącu w Karakorum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...