Skocz do zawartości
taichi69

Kodeki A Plynnosc Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy podstawowe kodeki w laptopie (od razu po kupieniu) sa gorsze od np K-lite czy innych? i czy ma to wplyw na plynnosc grafiki. Mam procek C2D 2.56, 4 giga ram, 512 karte NVidia 9600 GT i grajac w gre Kane and Lynch ktora ma duzo slabsze wymagania tnie mi sie przy najlepszych ustawieniach... nie wydaje sie to dziwne? i jeszcze jedno na co najlepiej zwroci uwage przy ustawieniu video gry tak zeby wygladala najplynniej i najladniej? Czy nie ma reguly?

 

Nie wiem o co chodzi ale nawet jak dam najslabsze ustawienia to i tak sie tnie. Powiedzcie o co moze chodzic bo troche mnie to irytuje. Mam laptopa kilka dni kupilem go w celu pogrania w gierki a tu lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powylaczalem wszystko, dalem najmniejsza rozdzielczosc i to samo jak wszystko bylo ustawione praktycznie na maxa. Sprawdzilem dwa sterowniki i nic... Zainstalowalem gre The Club ktora w prawdzie ma slabsze wymagania ale na maxymalnych ustawieniach smiga bez problemu...

Edytowane przez taichi69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "M" to chyba znaczy "mobile" i to jest moim zdaniem okrojona wersja - nie mam pojęcia zbytnio o laptopach. Sterowników szukaj właśnie do wersji "M", miałeś jakąś płytę do tego laptopa? ze sterami itp ?

 

Ten problem występuje od dawno czy np od wczoraj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bylo zadnej plyty. Jedyne co to recovery dysk. Z tego co wiem to ta karta jest calkiem dobra. Dalem za laptopa 4 kola ze wzgledy wlasnie na dobra grafike... Co do problemu to jest zwiazany tylko z ta gra... laptopa mam od niedawna gry od wczoraj. Sterowniki mam juz zainstalowane i nic sie nie zmienilo co oznacza ze nie musialem sciagac nowych. Tak mi sie wydaje

Edytowane przez taichi69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowalem laptopa z tego wzgledu ze mieszkam za granica i wygodniej bylo mi przewiezc lapka jak stacjonarnego. Wybralem takiego zeby parametry byly w stanie sprostac nowym gra. Dzieki chlopaki za rade mam nadzieje ze to wina gry. Dzieki jeszcze raz i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...